Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 28-11-09, 20:13   #12
Leon
Turysta
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Skąd: Katowice
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDCi 100KM manual
marzec
2003
SK Katowice
Postów: 18
Domyślnie

Oto moje przygody (pechowe) z firmą AutoBoss.

1. Nie dokręcili FILTRA OLEJU podczas przeglądu. Po przeglądzie udało mi się przyjechać do garażu. Auto potrzebne było dopiero za tydzień. Po siedmiu dniach odpalam samochód, wyjeżdżam z garażu, a tu widzę strużkę OLEJU którą zostawia auto, szybko wyłączyłem zapłon i telefon do Bossa! Przedstawiam problem, a oni oczywiście, że to niemożliwie, że moja wina itd. Zażądałem lawety na ich koszt i zadośćuczynienia. Laweta przyjechała za 2 godziny. W serwisie oczywiście chcieli zabrać auto i sami obejrzeć, co się stało?!!! Powiedziałem, że nie odstąpię od samochodu nawet na krok. Prosto w oczy próbowali mi wmówić, że filtr oleju, który ręką można było odkręcić to normalne!!! Po awanturze uzupełnili olej i wymienili filtr, dali też kupon rabatowy na usługi za 100 zł. Uważam, że i tak miałem dużo szczęścia, że olej nie zaczął mi uciekać podczas jazdy. Wtedy mógłbym zauważyć coś niepokojącego dopiero w momencie zapalenia kontrolki oleju. Przez niekompetentnych mechaników mogłem ROZWALIĆ SILNIK i TURBO!!!
Na dodatek to ich beznadziejne podejście do klienta w sytuacjach kryzysowych – robienie z poszkodowanego klienta GŁUPKA i IDIOTY. Zero poczucia przyznania się do błędu, zero dobrej woli, traktowanie klienta jak intruza, bagatelizowanie sprawy. (Oddział Chorzów – 2007 r.)

2. Przyklejenie podszybia do szyby kauczukiem!!! zamiast uszczelnić podszybie specjalna uszczelką. (Bielsko – 2008 r.)

3. Pierwsza naprawa gwarancyjna perforacji, wymieniali wszystkie drzwi i pokrywę silnika oraz klapę bagażnika. Źle spasowali wszystkie drzwi i klapę bagażnika, co powodowało, że drzwi lekko ocierały się o siebie i powodowały ubytki lakieru na rantach. Podobnie na dolnym rancie klapy bagażnika. (2006 r.)

4. Podczas drugiej naprawy gwarancyjnej perforacji, podmienili amortyzatory tylnej klapy (dali mi jakieś rdzewiejące.) Oczywiście o bezpłatnym samochodzie zastępczym na czas naprawy nie było mowy w przypadku obydwu napraw. (2009 r.)

Chyba nie muszę pisać, że z ich usług już nigdy nie skorzystam. Już drugiej naprawy perforacji nie chciałem tam robić, ale podczas przeglądu perforacyjnego w innego dealera zasugerowano mi, żeby reklamować wykonanie poprzedniej naprawy perforacji. I żeby nie oddawać dwa razy auta na malowania postanowiłem zrobić wszystko w AutoBoss. Ostatni raz.
__________________
XymoX http://www.clanofxymox.com/

Ostatnio edytowane przez Leon ; 28-11-09 o 22:25
Leon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[ogólne] polecane serwisy w Chorzowie lub okolicy jag66 Serwis i gwarancja 7 25-11-09 20:47
[FF II] Pierwszy przegląd w AutoBoss Chorzów michas45 Serwis i gwarancja 0 01-06-08 16:37

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u