View Single Post
stare 30-11-07, 10:10   #20
andrew
Turysta
 
Avatar andrew
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Skąd: Katowice
Postów: 50
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oskar
Cytat:
Napisał SUCOF33
A ja poszedłem na pełna łatwiznę i zalałem go smarem K2 przez ten ten otwór co jest w drzwiach i jak na razie działa od tygodnia a wcześniej nie dawał oznak życia.
Niechciałbym zapeszać ale mojemu też pomogło
A ja najpierw obficie psikałem w zamek i otwór drzwi ronsonem i kiedy juz miałem 80% drzwi rozebrane stał się cud, siłownik zagadał parę razy
Potem tylko smar i działa, jednak mam świadomość że trzeba się będzie przymierzyć do tego opisu..

Dodano 28.12.2007:
Po ingenerencji z zewnatrz (psikaniu bez rozbierania drzwi) zamek działał mi 3 dni.
Zregenerowałem go metodą As'a bezawaryjne działanie w moim przypadku to niecały miesiąc.
Dzisiaj rano w garażu jak otwierałem z pilota standardowo zamek od kierowcy otworzył się natychmiast a reszta z opóźnieniem nawet nie sekundowym ale zauważalnym.
Po 5 godzinach na mrozie reszta drzwi otworzyła się z opóźnieniem ok5 sekundowym także chyba czas poszukać siłownika.
Może dodam że u mnie siłownik kierowcy na pierwszy rzut oka działa bez zarzutu a problem mam jakby z przekazaniem impulsu do siłownika pasażera i odwrotnie z pasażera otwiera się wszystko oprócz siłownika drzwi kierowcy. Z tego co zdążyłem sprawdzić winny jest właśnie siłownik drzwi kierowcy.
__________________
Pozdrawiam
andrew jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem