Temat: [MK1] STAG 4 w 2,0
View Single Post
stare 05-01-11, 19:06   #3
pppawelek
Turysta
 
Avatar pppawelek
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Ford Focus II FL
kombi
1.6 DuraTorq 90KM manual
2008
Postów: 238
Garaż
Domyślnie

Podobno wtryski do 150KM dają radę - przynajmniej on tak mówi Mapy robił po jezdzie na postoju przy mnie, a wczeseniej gdzies jezdzili, ale nie wiem czy po gaz czy z tymi mapami. Ogólnie to miałbyć do 1,6 bo tak miałem w papierach i w sumie zdziwiłem się że oni pierwsi tego nie zauważyli ze to jednak 2,0. Zaraz po tym jak sie dowiedziałem to pojechałęm do nich zapytać się czy czegoś nie trzeba zmienić, to powiedzili ze wszystko jest ok i nic sie nie dzieje bo wtryski dobrej firmy do 150KM.

A z tym spalaniem to było tak "jak nie będzie 8 w trasie to będziemy kombinować" i nie wiem o co mu chodziło dokońca, a to ze ma być 8 to wyczytał w internecie.

Gdy przyjechłem do nich z tym błędem co mi wyskoczył to taki młody podłączył do komputera, stwierdził że mapy się trochę rozjechały, poprawił i błąd usunął. Kazał jezdzić, a gdyby sie czasem powtórzyło to zebym przyjechał jeszcze raz to będą patrze, ale że to prawdopodobnie sonda poszła. Przejechałem 2km i sie zapalila to zawróciłem, ale na szczecie był właściciel, od razu powiedział że nie sonda, tylko ze za słaba mieszanka i do teraz jest ok
pppawelek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem