View Single Post
stare 24-03-11, 14:18   #1
ademar
Turysta
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Skąd: KRAKÓW
Postów: 31
Domyślnie Centralny zamek, powracający problem

Witam, mam problem z zamkiem w Fordzie Focusie 99 kombi (1,6 benzyna).

Sytacja ma sie nastepujaco:

Zepsuł mi sie zamek centralny, niektore drzwi sie zamykaly, inne nie chcialy sie otworzyc. Pojechalem do swojego mechanika. Powiedzial ze elektryk wymienil modul zamka centralnego i wszystko smiga (ok 150 zl). Rzeczywiscie wszystko smigalo oprocz pilota. Z pilota nie otewieral, ale otwieral wszystkie drzwi na raz i klape bagaznika z przycisku z kabiny. Nie przeszkadzalo mi to, wiec nie programowalem pilota.

Pojezdzilem 3 miesiace i znow to samo:

Drzwi kierowcy zamykaja sie i otwieraja na kluczyk
Drzwi pasazera zamykaja sie i otwieraja sie na kluczyk
Jedne drzwi tylne zamykaja sie i otwieraja od srodka

Natomiast jedne drzwi pasazera z tylu sa zamkniete na amen i nie chca sie otworzyc i klapa bagaznika rowniez jest zamknieta i nie chce sie otworzyc nawet kluczykiem.

Sytuacja jak poprzednio. Aczkolwiek nie chce popelnic drugi raz teg bledu, zaplacic 150 zl i pojezdzic tylko chwile.

Moze jakies drzwi powoduja zwarcie i pala modul ?

Zalezy mi wylacznie na tym aby wszystkie drzwi i klapa bagaznika otwierala sie i zamykala manualnie, na kluczyk. Nie zalezy mi na otwieraniu z pilota, nawet nie musza sie otwierac wszystkie na raz ! Chce miec tylko sprawne auto.

Czy ktos ma pomsyl co moge samemu wymienic, odlaczyc abym mogl otworzyc te niesprawne drzwi i zamykac je recznie, nie zalezy mi na dzialaniu z pilota, chce miec tylko sprawne wszystki drzwi ?
__________________
POZDRAWIAM SERDECZNIE [you:7a560ff2de]
ademar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem