View Single Post
stare 11-02-05, 12:01   #30
marekj
Dukacz
 
Avatar marekj
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Zabrze
Postów: 1 493
Domyślnie

Cytat:
Napisał moon
Cytat:
Napisał marekj
W zwykłym serwisie co Fordy robi w Zabrzu zapłaciłem za to 440 zeta (oryginał łożyska (260) bo nie ma zamienników + robota (180) ) - myślę że np. w ABSCar bys zapłacił podobnie.
Ja mam inne pytanie... Po co oryginal? Skoro mozna kupic rownie dobra podrobke np. Sachsa ktory produkuje lozyska rowniez dla Forda? Koszt znacznie spada...

Tu pada moje pytanie po raz kolejny... Po co jezdzicie po gwarancji do autoryzowanych serwisow?
Moon - pytałem o to łozysko w ELIT - nie mieli, pytałem w serwisie tym co robiłem i też mówili ze nie ma zamienników bo jest jakies nietypowe, itd, itd. Zapewne ktoś to robi dla forda i pewno da się kupic ale trzeba wiedziec gdzie , a nie wszyscy mają czas uganiać się kilka dni za jednym nietypowym łozyskiem.

W ASO wymienialem po gwarancji tylko łożysko tylnego koła i dziękowałem Bogu że dojechałem tam nie gubiąc owego koła po drodze.

A to z półosi to robiłem w takim serwisie jak Abscar - czyli robią głównie fordy, nie maja autoryazcji i mają (również) części oryginalne.
__________________
Pozdrawiam
MarekJ
marekj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem