Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   ENGINE Button switch (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=4467)

Adaho 07-07-05 09:41

ENGINE Button switch
 
mam zamiar sobie coś takiego zamontarzyć ... czy ktoś posiada takie ustrojstwo. mam kilka pytań

siwy 07-07-05 09:43

A po ile to to chodzi??

grzehoo 07-07-05 10:00

Kurcze, a czy to coś pozwala zapomnieć o kluczyku w stacyjce? Jak to działa?

kurna, ale najlepszy jest ten klucz! sorry za spam... :oops:

Adaho 07-07-05 10:12

Cytat:

Napisał grzehoo
Kurcze, a czy to coś pozwala zapomnieć o kluczyku w stacyjce? Jak to działa?


nie no kluczyk lepiej mieć inaczej kazdy kto wsiadłby do FF nacisnąłby guziczek i ciach :mrgreen:

Wkłada się kluczyk, przekręca do pozycji startowej a potem naciskasz Start Engine i w drogę - piękna sprawa i z tego co widze nikt jeszcze nie posiada takowego :mrgreen:

[ Dodano: Czw 07 Lip, 2005 ]
Cytat:

Napisał siwy
A po ile to to chodzi??

jeszcze dokładnie nie znam kosztu - jakieś 200 pln

grzehoo 07-07-05 10:37

no ale słuchaj - to trochę bez sensu, skoro i tak przekręcasz kluczyk do pozycji startowej, to żeby zapalić wystarczy przekręcić go troszku dalej...
a tak trzeba przekręcić i sięgać do przycisku...
trochę to bez sera, ale fakt - efekt byłby zarąbiaszczy! [metal] tylko dla efektu w takim razie to się robi, co nie?

sylweek 07-07-05 10:37

Posiada ten co ma RS i np. Saab`a
Moze by to sprzęgnąć ze sprzętem audio i po naciśnięciu fura odpala i dodatkowo ryczy silnik V8 - odlot [hehe]

Adaho 07-07-05 10:49

Cytat:

Napisał grzehoo
tylko dla efektu w takim razie to się robi, co nie?


dokładnie - min. z tego samego powodu zakłada się spoilery, 17" felgi, neony oświetlające nogi etc... dzast tjuning :mrgreen:

P_v_L 07-07-05 11:03

Miałem coś takiego ale nie w focusie ... 8) u mnie był to podświetlany przycisk od jakiegoś urządzenia całkiem fajnie to wyglądało. Mało kto jak wsiadł pierwszy raz to zapalił sam bez podpowiedzi :twisted:

Adaho 07-07-05 14:38

:mrgreen:

Blue 07-07-05 15:57

Dla zainteresowanych, TUTAJ jest (niestety po niemiecku) jak coś takiego sobie zainstalować...

mielcarp 07-07-05 17:10

Cytat:

Napisał Adaho
- piękna sprawa i z tego co widze nikt jeszcze nie posiada takowego

Jak to nie Focus RS ma coś takiego :) a jest tu pare takich :)

RSSSS 07-07-05 22:01

W RSie jest tak,że kluczyk przekręca się do oporu i jak już dalej nie idzie to pali się z guzika.Innej możliwości odpalenia nie ma.

Greg 07-07-05 22:06

Ale jak podlaczysz guzik , to odpinasz plus na rozrusznik ze stacyjki i masz taki sam efekt . Ten guzik to tylko pierwsza rzecz przed przekaznikiem ktory podaje prad na rozrusznik .
Pzdr.

RSSSS 07-07-05 22:25

Cytat:

Napisał Greg
Ale jak podlaczysz guzik , to odpinasz plus na rozrusznik ze stacyjki i masz taki sam efekt . Ten guzik to tylko pierwsza rzecz przed przekaznikiem ktory podaje prad na rozrusznik .
Pzdr.

Dokładnie,ja tylko opisałem jak to jest u mnie.

Ze zrobieniem tego w zwykłym aucie nie byłoby problemu. [pub2]

Greg 07-07-05 22:27

Cytat:

Napisał RSSSS
Dokładnie,ja tylko opisałem jak to jest u mnie.

I bardzo dobrze zrobiles , jeszcze gdybys sprawdzil jak mocny jest przekaznik to Adaho, mialby juz wszystko jasne .
Pzdr.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi