Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Autoalarm do Foki (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=18145)

max_dara 06-08-07 21:02

Autoalarm do Foki
 
Moze ktos podpowie gdzie sie wpiac ze sterowaniem autoalarmu w centralny zamek w foce z 1999r, gdzie znajde kable i jakie to są kolory.

coolcherry 07-08-07 11:57

To może ktoś jeszcze ktoś zaproponuje jakiś niedrogi , przyzwoity alarm do Focusa. Potrzebuje założyć do sterowania centralnym zamkiem i jakiej takiej ochrony auta. Czy są problemy ze strony elektroniki auta?

SUCOF33 08-08-07 09:33

Ja bym proponował założyć oryginalny taki jak można domontować po kupnie. Ja założyłem do mondeo z powiadomieniem i same problemy. Jak będziesz już zakładał alarm to powiedz żeby ci go zamontowali w jakieś nietypowe miejsce i oczywiście instalacja aktywna czyli po odpięciu centralki nie odpalisz. I jeszcze elektrozawór na dopływie paliwa to podstawa.

coolcherry 08-08-07 11:23

Oryginalny czyli co w ASO? Wiesz może jakie to koszty?

wojtiix 08-08-07 11:40

Ja sie tez podlacze:)

1.Jaki alarm?? (cena do 200(preferowana), 300 (max)
2.Czy mozna bezpiecznie podlaczyc blokade pod pompe paliwa w dieslu??Jak bedzie z zapowietrzeniem??
3.Ewentualny elektrozawor paliwa gdzie??Wiadomosc na mail gg albo priv.

Ogolne spostrzezenia nt alarmow:
Mysle ze nie ma co szalec z cena, bo moim zdaniem alarm jest po to, zeby zamykac i otwierac samochod i zeby odstraszyc dresow, ktorym spodobalo sie radyjko(i ktorzy nie potrafia wyjac go wystarczajaco szybko zeby nie zostac zauwazonym), ewentualnie zeby zaden drech nie pojechal samochodem na dicho i zostawil go w lesie. Jesli trafi sie przeciez fachowiec to niezaleznie od tego czy bedzie alarm z dolnej czy z gornej polki to i tak nie zrobi mu roznicy :cry:

I tak i tak zostaje AC

Z gory dzieki:)

Gerardoo 08-08-07 20:56

Polecam AMPIO, podobno jedne z lepszych na rynku. W Szczecinie u znajomego elektryka koszt zalozenia to okolo 400-450 zl. Zawsze to lepszy od standardowego. Ma w sobie alarm, immob.... , ewnetualnie domykanie okien elektrycznych, centralny zamek. Cena z montazem do 3-drzwiowki

SUCOF33 08-08-07 21:33

Cytat:

Napisał wojtiix
2.Czy mozna bezpiecznie podlaczyc blokade pod pompe paliwa w dieslu??Jak bedzie z zapowietrzeniem??

Wole mieć zapowietrzony układ ( który się chyba sam odpowietrza) niż nie mieć samochodu. W mondeo (tddi) próbowałem pod jakiś przekaźnik wsadzać odcięcie ale po konsultacjach z elektro mechanikiem [pub2] doszliśmy do wniosku że będą po tym błędy wyskakiwać i zamontowaliśmy elektro zawór.

Najlepszym rozwiązaniem jest ukryty przycisk odcinający zapłon. Obecni złodzieje nie kradną pierwszych lepszych samochodów tylko dokładnie się przygotowują mają ze sobą odpowiednie moduły z którymi bez problemu odpalają samochody. Złodziej jeżeli nie odpali samochodu w 30s to odpuszcza. Sami przyznają ze najtrudniejszym do obejścia jest właśnie taki ukryty przełącznik.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi