Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Tuning mechaniczny (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Odebrałem swoje 17 :) (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=1168)

GiK 14-02-05 13:37

Odebrałem swoje 17 :)
 
Wyprostowane, wypiaskowane, pomalowane :D CACUCHO !!!!!!!! Ale naklejki żywiczne w deklach bym zmienił bo troszkę s± sfatygowane :( kto? gdzie? za ile?

hayabusa 14-02-05 14:23

Re: Odebrałem swoje 17 :)
 
Cytat:

Napisał GiK
Wyprostowane, wypiaskowane, pomalowane :D CACUCHO !!!!!!!! Ale naklejki żywiczne w deklach bym zmienił bo troszkę s± sfatygowane :( kto? gdzie? za ile?

jakie koszta i gdzie robiles?
ja za to samo w Grodzisku pod Warszawa zaplacilem 500 pln, co do kapsli to mam nie zniszczone takze nie pomoge Ci.....
sprobuj zadzownic do Wa-wy do OMC, sprzedaja akcesoria Wolfa...byl takze jakis dealer w Krakowie, ale nie pamietam nazwy

GiK 14-02-05 14:27

800
 
Cały koszt 800,00 PLN, ale były strasznei sfatygowane, a robiłem w Częstochowie

RSSSS 14-02-05 16:12

Re: Odebrałem swoje 17 :)
 
Cytat:

Napisał GiK
Wyprostowane, wypiaskowane, pomalowane :D CACUCHO !!!!!!!! Ale naklejki żywiczne w deklach bym zmienił bo troszkę s± sfatygowane :( kto? gdzie? za ile?

Ładne dekielki RSa s± na ebayu.

A każde inne dostaniesz w pierwszym lepszym sklepie tuningowym!

Pozdrawiam

CezaryJ 18-02-05 06:12

apropo naprawy...
 
... robiłem 2 konkretnie sfatygowanie 17" jedna trzeba było nawet nadspawać z lakierowaniem i ogólnie picu¶ glancu¶ za 300 i jestem b.zadowolony z ich roboty. Solidnie i tanio a i tak sie da jeszcze targować :twisted: Warszawa przy Górczewskiej niedaleko Prymasa Tysi±clecia. Dla zainteresowanych moge poszukac telefonu.

moon 18-02-05 08:12

Re: apropo naprawy...
 
Cytat:

Napisał CezaryJ
... robiłem 2 konkretnie sfatygowanie 17" jedna trzeba było nawet nadspawać z lakierowaniem i ogólnie picu¶ glancu¶ za 300 i jestem b.zadowolony z ich roboty. Solidnie i tanio a i tak sie da jeszcze targować :twisted: Warszawa przy Górczewskiej niedaleko Prymasa Tysi±clecia. Dla zainteresowanych moge poszukac telefonu.

Poszukaj, moze sie przydac....

CezaryJ 18-02-05 08:32

To było na ul. Znanej z Górczewskiej (jad±c od centrum) w lewno w Jana Olbrachta i chyba 6 przecznica to bedzie Znana, tel nie znalazłem.... trzeba by 913 użyć :lol: jeszcze nieslyszałem, żeby kto¶ był niezadowolony.

Tylko jeżeli potrzebujesz jakiegos nietuzinkowego odcienia lakieru to bym doradzał poszukać lakiernika na własn± ręke... (i tak oni oddaja do lakierowania w jakim¶ innym zakładzie) nies±dziłem, że to taka delikatna sprawa i się naciołem... poprawiali mi 2 razy i tak niedali rady idealnie dopasować sie do specyficznego odcienia momo (ale zniżka wpadła :wink: ) . O tyle dobrze, że poprzedni wła¶ciciel zjechał tylko jedna strone :D A po warszawskich dziurach predzej czy pozniej się kolorek wyrówna :?

Pozdrawiam i życze prostych kółek :wink:

PS. swoja drog± niezaszkodziło by mieć taki warsztat z rabatem dla klubu :wink:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi