Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Elektryka, audio i alarmy (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=31)
-   -   pilot do radia focus mk1 (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=27163)

fox12 08-05-09 00:16

pilot do radia focus mk1
 
Witam chialem zapytacv czy jesli focus nie ma pryzgotowanej instalacji pod pilot do radia to czy sie da go jakos zalozyc bo kupilem focusa i pomyslalme za zaloze do niego zalegajacy pilot a w poprzednim focusie mialem instalacje przygotwana

MisiekT 08-05-09 00:19

jak najbardziej, potrzebujesz tylko dodatkowo wiazke do radia

RuTo2 08-05-09 00:30

Czyli dokładnie 2 kabelki i 2 wtyczki....

sstefan 08-05-09 09:21

Witam, z tego co wyczytałem fokusy mają przygotowaną instalację pod pilota, jest ona zamaskowana - zaizolowana, tu masz linka jak to zrobić i gdzie szukać -
- http://www.fordclubpolska.org/pliki/...ick_montaz.pdf

powodzenia, tak zrobiłem i jest OK.

fox12 08-05-09 12:24

w peirwszym focusie owszem mialem zamaskowana ale w tym przjezalem cala wiozke i nie widac

michtat 08-05-09 15:52

Ja też jestem po tym zabiegu. Wczoraj się za to zabrałem i na szczęście miałem wiązkę. A co ciekawsze pilot współpracuje superowo z radyjkiem 4000

[ Dodano: Pią 08 Maj, 2009 15:53 ]
fox12, jak chcesz to została mi wtyczka ta co wchodzi do pilota z przewodami długości ok 15cm

Arturek 08-05-09 16:27

Cytat:

Napisał fox12
w peirwszym focusie owszem mialem zamaskowana ale w tym przjezalem cala wiozke i nie widac

To też nie problem, bo w podanym wcześniej linku (odnośnie montażu) masz schemat podpięcia joysticka - więc wszystko jasne.
pozdrawiam
Arturek

QuikSilver 08-05-09 23:37

ja sobie pare dni temu założyłem taki pilot, nie miałem wiązki ale z dawcy wyszarpałem te kabelki, ale przy radiu nie miałem kostki więc z kabla od drukarki przy kostce zworki wyciągnąłem, wszystko zaizolowałem i super działa :)

a tylko po co jest przycisk mode ? jak go raz nacisnę to tylko CD mi na chwilkę pauzuje

Arturek 09-05-09 08:27

Cytat:

Napisał QuikSilver
ja sobie pare dni temu założyłem taki pilot, nie miałem wiązki ale z dawcy wyszarpałem te kabelki, ale przy radiu nie miałem kostki więc z kabla od drukarki przy kostce zworki wyciągnąłem, wszystko zaizolowałem i super działa :)

a tylko po co jest przycisk mode ? jak go raz nacisnę to tylko CD mi na chwilkę pauzuje

Opis działania joysticka masz w instrukcji obsługi samochodu
Instrukcaj obsługi do pobrania na stronie Ford Polska

Przycisk MODE ma kilka funkcji, zależnie czy jesteś w trybie radia czy CD i czy przyciśniesz na chwilę czy na dłużej
W trybie radia przełacza między zaprogramowanymi stacjami
W trybie CD przełacza miedzy płytami (jeśli masz zmieniarkę)
Naciśnięcei i przytrzymanie przełacza między:
- zakresami fal
- funkcjami - radio / CD / kaseta

Jesteś leniem do kwadratu, bo nie chce Ci się poczytać i poszukać.
Nawet w opise montażu joysticka jest info aby poszukac w instrukcji radia

pozdrawiam
Arturek

QuikSilver 09-05-09 10:47

[quote="Arturek"]
Cytat:

Napisał QuikSilver

Jesteś leniem do kwadratu, bo nie chce Ci się poczytać i poszukać.
Nawet w opise montażu joysticka jest info aby poszukac w instrukcji radia

pozdrawiam
Arturek

jak bym był leniem nawet bym tego nie zakładał a po za tym nie mam instrukcji do radia, chyba w USA nawet tego nie montowali, ale o dziwo zostawili właśnie tylko takie 2 wolne piny i działa

Arturek 09-05-09 16:41

[quote="QuikSilver"]
Cytat:

Napisał Arturek
Cytat:

Napisał QuikSilver

Jesteś leniem do kwadratu, bo nie chce Ci się poczytać i poszukać.
Nawet w opise montażu joysticka jest info aby poszukac w instrukcji radia

pozdrawiam
Arturek

jak bym był leniem nawet bym tego nie zakładał a po za tym nie mam instrukcji do radia, chyba w USA nawet tego nie montowali, ale o dziwo zostawili właśnie tylko takie 2 wolne piny i działa

Nawet nie chce Ci się przeczytać w całości mojej wypowiedzi.
Opis funkcji joysticka jest w INSTRUKCJI OBSŁUGI SAMOCHODU.
Instrukcja obsługi do pobrania na stronie Ford Polska.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi