Forum Focus Klub Polska

Forum Focus Klub Polska (https://forum.focusklubpolska.pl/forum.php)
-   Inne techniczne (https://forum.focusklubpolska.pl/forumdisplay.php?f=10)
-   -   ksiazka obslugi focusa I (https://forum.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=8415)

Foker Wolf 22-01-06 18:56

ksiazka obslugi focusa I
 
Czy ktos moze mi podac link umozliwiajacy sciagniecie elektronicznej wersji ksiazki obslugi starej wersji forda focusa, jezeli takowy istnieje? Chodzi o 1,8 TDI...

NeroN 22-01-06 19:02

Po Primo, nie ten dział....
Secondo Było wiele razy
Terzio Odwiedź ASO, a będziesz miał freeko orginal funkiel nówkę :mrgreen:

Greg 22-01-06 20:46

Cytat:

Napisał NeroN
Po Primo, nie ten dział....

Juz moze byc ten , przenioslem

Cytat:

Terzio Odwiedź ASO, a będziesz miał freeko orginal funkiel nówkę
Wiem ze akurat problem z tym ostatnio jest , po za tym kolega Foker Wolf, pytal o elektroniczna wersje . Ja sie nie spotkalem , ale moze ..

Pzdr.

Lukaszeczek 22-01-06 21:20

Cytat:

Napisał NeroN
Po Primo, nie ten dział....
Secondo Było wiele razy
Terzio Odwiedź ASO, a będziesz miał freeko orginal funkiel nówkę :mrgreen:

Mnie powiedziano, ze instrukcji juz niestety do mkI nie ma :( - i to odpowiedz oficjalna forda w PL, w GB nawet nie probowalem, bo moja foka mkI otrzymala instrukcje do mk2, lacznie z radiami z mk2 :(. Ale jak ktos bedzie mial jakis namiar, to prosze, zeby dla mnie kopie tez wzial...

Michał 22-01-06 22:04

Foker Wolf, jeżeli chcesz coś konkretnego mogę przeskanować swoją i przesłać ci mailem.
Hej!

driver 22-01-06 22:24

JA też moge przeskanować i Ci podesłać na jemajla albo na allegro też mżesz dostać jak Grzechoo napisał "funkiel nówkę nie śmiganą" w pokrowcu nawet :)

Foker Wolf 28-01-06 20:24

bylbym gleboko wdzieczny. Jak jeszcze aktualne, to prosze walic na dajlong@interia.pl

@ndy 28-01-06 20:40

Cytat:

Napisał driver
JA też moge przeskanować i Ci podesłać na jemajla albo na allegro też mżesz dostać jak Grzechoo napisał "funkiel nówkę nie śmiganą" w pokrowcu nawet :)

jak przeskanujesz daj Gregowi niech wrzuci tą instrukcję na serwer klubowy... [chytry]

[ Dodano: Sob 28 Sty, 2006 ]
webmaster@focusklubpolska.com.pl

właściwie to i do FAQ'a można by ją wrzucić [zaklopotanie]

Greg 28-01-06 20:44

Pewnie ze tak , takie instrukcje napewno sie przydadza .

Pzdr.

driver 28-01-06 22:11

Jutro z rana zrobie skan i podeśle :)

[ Dodano: Nie 29 Sty, 2006 ]
Połowa instrukcji juz zeskanowana i na webmastera wyslalem.
Druga połowę zeskanuje wieczorkiem i też podeśle.

[ Dodano: Nie 29 Sty, 2006 ]
Poszła już druga połowa zeskanowanej instrukcji do ff1 na webmastera.Tak wiec moderatorzy moze umieszcza i bedzie mozna sciagnac:)

[ Dodano: Nie 29 Sty, 2006 ]
Poszła już druga połowa zeskanowanej instrukcji do ff1 na webmastera.Tak wiec moderatorzy moze umieszcza i bedzie mozna sciagnac:)

@ndy 01-02-06 13:03

Halo !! Webmajster !! [hmm]

gobi21 01-02-06 19:41

ksiazka obslugi focusa I
 
Jezeli te skany nie zajmują zbyt wiele prosze o przesłanie na e-mail (gobi@NO_SPANop.pl), od dawna szukam tej ksiązki, jak tylko dostane umieszcze gdzies i dam link.

autofocus 01-02-06 21:28

Cytat:

Napisał Lukaszeczek
Mnie powiedziano, ze instrukcji juz niestety do mkI nie ma :( - i to odpowiedz oficjalna forda w PL, w GB nawet nie probowalem, bo moja foka mkI otrzymala instrukcje do mk2, lacznie z radiami z mk2 :(. Ale jak ktos bedzie mial jakis namiar, to prosze, zeby dla mnie kopie tez wzial...

Ja próbowałem najpierw w ASO - nie mieli, potem po mailu do Ford Polska przysłali mi polską instrukcję do FFII. Do FFI nie posiadają. Ale porównując ją z niemiecką wersją do mojego FFI, to wiele się nie różni. Parę drobiazgów - schładzany schowek i takie tam.
Różnica jest w tabelce z ciśnieniem w oponach. W nowych Focusach nie przewiduje się kół 14" ;-)

Kiedyś znalazłem w sieci PDF-a po angielsku, ale chyba dotyczył tylko 2 silników benzynowych.

driver 02-02-06 07:23

Chyba Webmastera zasypało bo zeskanowaną ksiązkę wysłałem w niedziele wieczorem.

@ndy 02-02-06 12:17

Cytat:

Napisał driver
Chyba Webmastera zasypało bo zeskanowaną ksiązkę wysłałem w niedziele wieczorem.

w lecie ?! ja Mu wysłałem zdjęcia ze zlotu w Zawadach - w lipcu.... kamień w wodę.... [zaklopotanie]

Greg 05-02-06 20:57

Cytat:

Napisał driver
Chyba Webmastera zasypało bo zeskanowaną ksiązkę wysłałem w niedziele wieczorem.

Wiem kiedy wyslales pierwsza i druga czesc [chytry]

Przeslalem je do Gregx100 celem wsadzenia na strone . Mam teraz malo czasu ale bede go meczyl jak sie nie pojawi na stronie .

Dzis ( 5 . 02 ) pojawila sie niestety tylko pierwsz czesc instrukcji do foki . Serwer jest przeladowany i nie przyjmuje drugiej czesci . Nie chce narazie nic z niego wyrzucac i mysle ze damy rade w miare szybko umiescic druga czesc instrukcji .

Pzdr.

CAr 08-02-06 21:40

gdyby nie było możliwości wrzucenia na serwer FKP drugiej części instrukcji, prosiłbym drivera i przesłanie mi drugiej części instrukcji mailem (podałem ci na PW) i po umieszczeniu go u siebie zapodam linka do tej części wszystkim użytkownikom.

Lukaszeczek 08-02-06 21:58

a ja bym poprosil o przeslanie mi calosci, celem zrobienia z tego PDFa bo tak jest dosc ciezko ogladac...

CAr 08-02-06 22:35

to się zrobi i udostępni

gobi21 10-02-06 20:13

Niektórym naprawdę zależy na tej książce obsługi prosił bym o powieszenie drugiej części

driver 10-02-06 21:46

No kochani.Zeskanowaną książeczkę instrukcji obsługi wysłałem 28 stycznia.Więc wnioski i zażalenia do sił wyższych proszę kierować.BO Webmajster je na bank otrzymał.
Przesłałem też do Car'a więc może wrzucą na jakiś serwerek niedługo.

CAr 11-02-06 21:09

I już jest i druga część instrukcji na moim serwerze dostępna pod tym adresem: http://www.motocar.boo.pl/download.php?id=001 (obydwie części tej instrukcji) sciągać się nie powinno długo.

robak41 12-02-06 11:43

Super :lol: Ściąga się szybko
Wielkie dzięki [metal]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi