Forum Focus Klub Polska
Strona Domowa O Nas Forum Ford Focus Gielda Rejestracja
Foczka Miesiąca
...
Tuning Zrób To Sam Download Galeria Facebook
Zaprzyjaźnione Kluby


Polecamy

Ford Focus

Ford Focus jeśli nie najlepszy, to jeden z najlepszych modeli marki spod znaku "błękitnego owalu". Popularność i uznanie Ford Focus wypracował sobie już zaraz po rozpoczęciu produkcji w 1998 roku pojawiając się na większości światowych rynków i zdobywając prestiżowe nagrody:
"Car of the Year 1999" w Europie oraz "Car of the Year 2000" w USA.
Ford Focus doczekał się także odmiany minivana - C-Max.

Po sześciu latach produkcji i sprzedaży, która osiągnęła 4 miliony egzemplarzy na całym świecie, obecna generacja fordafocus ciągle należy do najchętniej kupowanych samochodów osobowych w Europie. Nadal stanowi też punkt odniesienia dla innych modeli w swojej klasie pod względem jakości jazdy oraz komfortu i wygody użytkowania.

Nowa generacja Focusa daje użytkownikowi jeszcze więcej: to konstrukcja ze wszech miar dojrzała we wszystkich aspektach związanych z prowadzeniem pojazdu i wzajemnym oddziaływaniem kierującego i samochodu. Jednocześnie uczyniono wyraźny krok do przodu pod względem wygody i komfortu podróżowania, jakości wykonania, przestronności oraz wyciszenia wnętrza i walki z hałasem i szumem.

W styczniu 2010 na salonie w Detroit Ford zaprezentował trzecią generację Forda Focusa określając go mianem "Globalny". W odróżnieniu od poprzednich wersji Focus III produkowany i sprzedawany na rynku amerykańskim nie będzie się wiele różnił od wersji europejskiej.Aby dowiedzieć się więcej o poszczególnych wersjach kliknij interesujący Cię model.


Ford Focus I Ford Focus II
Ford Focus III Wersje amerykańskie

źródło: Ford


Powered by vBadvanced CMPS v3.2.1