Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne

Komunikaty

Inne techniczne Problemy, usterki, naprawy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 20-04-07, 18:16   #1
fool
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Skąd: Dzierżoniów
Postów: 2
Domyślnie Jestem po obejrzeniu Focusa....

Witam!
Wczoraj byłem obejrzeć Focusa. Rok 2001, 1.8 TDI, przebieg 80tys i cena "wywoławcza" 20700zł. Do spraw technicznych nie miałem zastrzeżeń - przejchałem się, wszystko na pierwszy rzut oka pracowało dobrze, przyspieszał ok, nie dławił się więc jako że nie jeździłem nigdy focusem to nie wychwiciłem niczego złego. Natomiast blachy....Nim pojechałem oglądać to poczytałem nieco Wasze forum, szczególnie temat o korozji. Pisaliscie o korozji drzwi na dole, klapa i koło lusterek - to z takich najczestszych miejsc. Niestety w oglądanym egzemplarzu lewe drzwi dołem miały na połowie długości jakby połuszczony lakier i juz rdzawy nalot. Oba tylne błotniki w nadkolach na rancie oraz tylna klapa miały coś w rodzaju lekkich zacieków - takie punktowe zaschniete kropelki lakieru - az nie chce mi sie wierzyć zeby auto wyjezdzało z czymś takim z fabryki. Na klapie tylnej nie było napisu FOCUS i żadnego po nim śladu - tu jest pytanie - czy po zdjęciu napisu zostają jakieś dziury, czy moze jest on tylko naklejany? Jesli powinny byc dziury to to takze świadczy ze klapa była lakierowana. wiem ze cena jak za diesla z tego roku była dobra i myśle ze to autko było do wzięcia za 19500 bez problemu ale kurcze wywalić 20 tysiecy za auto które juz ma korozje.....Mam znajomego w Wałbrzychu w salonie forda i mówi ze niestety problem korozji w focusach - szczególnie drzwi - jest dość poważny i w autach na gwarancji wymieniają całe drzwi. Czy w ogólne jest mozliwe kupienie focusa takiego 6-cio letniego z okolic 2001r żeby miał całkowiecie zdrowe blachy?Może jest troche osób ktore kupowały auto z okolic tego rocznika i w jakim stanie były auta które oglądaliscie?? Wiem że jak sie wywali 24-25 tys to ma się auto w dobrym stanie ale nie bede dysponował taką kwotą.
fool jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u