Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26-02-05, 20:33   #1
4tun
Turysta
 
Avatar 4tun
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Ropienka Górna
Postów: 473
Domyślnie no i moja foka zdeflorowana........

i to prosto w sam zadek - ała. na szczęście niegroźnie tylko odrapania zderzaka tylniego. gościu maluszkiem nie zatrzymał się za mną. I tu mam pytanko: czy przy przeglądzie blacharskim zderzak może być podrapany???? Czy może ASO sobie wymyśli coś ciekawego???

w poniedziałem idę załatwiać sprawę w pzu. Oświadczenie gościa mam. macie może jakieś sugestie co robić w pzu?? jeszcze takiej sytuacji nie mialem, pozdrawiam
__________________
Nr czi Members Club SS


„Nigdy nie wstąpię do klubu, który chciałby mnie na członka" Gaucho Marx
4tun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-05, 20:54   #2
@ndy
Dukacz
 
Avatar @ndy
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Ropienka
Postów: 1 230
Domyślnie

kara boska 2:2.....

w czasie uderzenia mogły polecieć mocowania zderzaka (nie tylko te przy zderzaku) - więc przede wszystkim to sprawdź, zanim przepijesz odszkodowanie....
__________________
Dowcipny człowiek zawdzięcza najczęściej więcej niż połowę swego pomysłu durniowi, na którego trafił Georg Lichtenberg
@ndy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-05, 22:30   #3
&yZ
Turysta
 
Avatar &yZ
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Myslovitz
Postów: 44
Domyślnie

ja miałem podobnie - tylko że wjechał mi leszcz corsą pierwszej generacji ...
zderzak był tylko lekko porysowany - ale oświadczenie wziąłem - podjechałem do ASO - ściągneli zderzak - bo często w takich wypadkach szlag trafia piankę pod zderzakiem - i czasem wneke koła zapasowego czy zaczepy (jak już ktoś faktycznie mocno przywali)
na szczeście nie było śladu - ale i tak skorzystałem z opcji wymiany zderzaka. Naprawili zderzak, przy okazji ponaprawiali drobne ubytki lakieru powstałe po uderzeniach kamyków w innych miejscach na pojeździe. Zrobili to dość dobrze.
Zażyczyłem sobie zwrotu starego zderzaka który sprzedałem w jakimś sklepie z uzywanymi częściami do forda ...
tak wiec załatwiłem wszystko o co chodziło - naprawa z gwarancją i kilka groszy z tego jeszcze do kieszeni wpadło ...
jeśli moge coś doradzić to zrób podobnie.
__________________
MG TF 135 '04
FF 1.6 Trend '00
&yZ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-05, 22:35   #4
4tun
Turysta
 
Avatar 4tun
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Ropienka Górna
Postów: 473
Domyślnie

Cytat:
Napisał &yZ
ja miałem podobnie - tylko że wjechał mi leszcz corsą pierwszej generacji ...
zderzak był tylko lekko porysowany - ale oświadczenie wziąłem - podjechałem do ASO - ściągneli zderzak - bo często w takich wypadkach szlag trafia piankę pod zderzakiem - i czasem wneke koła zapasowego czy zaczepy (jak już ktoś faktycznie mocno przywali)
na szczeście nie było śladu - ale i tak skorzystałem z opcji wymiany zderzaka. Naprawili zderzak, przy okazji ponaprawiali drobne ubytki lakieru powstałe po uderzeniach kamyków w innych miejscach na pojeździe. Zrobili to dość dobrze.
Zażyczyłem sobie zwrotu starego zderzaka który sprzedałem w jakimś sklepie z uzywanymi częściami do forda ...
tak wiec załatwiłem wszystko o co chodziło - naprawa z gwarancją i kilka groszy z tego jeszcze do kieszeni wpadło ...
jeśli moge coś doradzić to zrób podobnie.
ok-dzieki
__________________
Nr czi Members Club SS


„Nigdy nie wstąpię do klubu, który chciałby mnie na członka" Gaucho Marx
4tun jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-05, 00:14   #5
Sypek
Turysta
 
Avatar Sypek
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Sulejówek
Inny
kombi
2.0 Duratec 145KM manual
2007
Postów: 386
Domyślnie

porysowany podrap[any moze byc na przegladzie. ja mialem klejony popekany i jeszcze w innym kolorze - zimowa wersje i nic nie powiedzieli. napisali w papierach ze ma popekany lakier
Sypek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-05, 00:59   #6
marekj
Dukacz
 
Avatar marekj
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Zabrze
Postów: 1 493
Domyślnie Re: no i moja foka zdeflorowana........

Cytat:
Napisał 4tun
I tu mam pytanko: czy przy przeglądzie blacharskim zderzak może być podrapany???? Czy może ASO sobie wymyśli coś ciekawego???
Ja to mialem na przeglądzie nie tylko zderzak ale jeszcze tylną klapę pogniecioną. Napisali tylko na zleceniu że "uszkodzony tył". No ale ja nie robie ekstra przegladów na blachy, jednak w Twoim wypadku nic to nie ma do rzeczy, zderzak jest plastikowy wiec co najwyżej na niego rdzo-gwarancję ci zabiorą

Jedź do ASO niech ściagną zderzak czy cos pod nim nie poszło, a potem albo rób bezgotówkowo albo bierz kasę i tyle.
__________________
Pozdrawiam
MarekJ
marekj jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u