Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Gaz i zagazowane Foczki

Komunikaty

Gaz i zagazowane Foczki Gaz to zło ale są tacy co z niego korzystają

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 25-07-10, 14:19   #1
david1987x
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Skąd: Wlkp.
Ford Focus I
HB 5D
1.4 Zetec 75KM manual
lipiec
1999
PGS powiat gostyński (Gostyń)
Postów: 9
Domyślnie Problem z zagazowaną foką 1,4...Pomocy

Witam
Mam problem z moją foczką! Z którym od dłuższego czasu niemoge sobie poradzić, z resztą jak inni mechanicy do których zgłaszam się o diagnoze!:/
A wszystko zaczęło sie od jakiegoś niby pstryknięcia niby puknięcie-podczas jazdy- auto momentalnie starciło moc i zaczęło szarpać podczas dodawania gazu-to się stało podczas jazdy na gazie (instalacja sekwencja- BRC przejechane na niej 20 tys.) jakoś dojechałem na benzynie do domu! Wymiana świec nic nie dała, podłączenie pod kompa nie wykazao żadnych błedów, filtr powietrza czyściutki, więc sprawdziliśmy ciśnienie na cylindrach na 1-15, na 2 - 8, na 3 - 7, na 4-13, więc było potrzebne ściągnięcie głowicy, gdy to zostało naprawione już na każdym cylindrze było po 13, to
problem na dal był - szarpanie przy dodawaniu gazu! Po odłączeniu przepustnicy auto szło jak należy, więc kolejny mechanik stwierdził że to sonda- wymieniłem sondę na nową-Magnetii Morelli, i to nic nie dało! Pojechałem do gazownika- stwierdził ze na 90% to są przewody, i przed założeniem nowych kabli stwierdził że mam nie jeździć na razie na gazie bo po nachyleniu się do wydechu stwierdził że śmierdzą "sparczałe jaja" tzn. gaz nie jest cały przepalany i przez to mogę katalizator spieprzyć!No więc załatwiłem nowe kable, firmy "sentech" , założyłem je
i było jeszcze gorzej...dlatego wróciłem do tych co już miałem - oryginał motorcraft...
Dodam jeszcze że
auto na benzynie też przerwie i szarpie,ale bardzo rzadko się to zdarza...
Co sądzicie, co może być przyczyną tych problemów?
pzdr.
david1987x jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u