Forum Focus Klub Polska  
Foczka miesi帷a Foczka miesi帷a
Wr鵵   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Gaz i zagazowane Foczki

Komunikaty

Gaz i zagazowane Foczki Gaz to z這 ale s tacy co z niego korzystaj

Narz璠zia w徠ku Wygl康
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 03-12-18, 23:40   #9
EXPO69
Turysta

Ford Focus II FL
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2008
Post闚: 45
Domy郵nie

u mnie te pierwsza podejrzana to przepustnica by豉, jednak jej czyszczenie nie da這 瘸dnych rezultat闚, wi璚 je郵i u ciebie da這 to rezultaty, to by mo瞠 winna by豉 brudna przepustnica.

Na tych silnikach da si je寮zi na gazie, jednak jest spory koszt gdy trzeba ustawia odpowiednie luzy zaworowe. Przez LPG luzy zaworowe robi si coraz mniejsze ni powinny by faktycznie, przez co dochodzi do potocznego wypalania zawor闚 gdy si tego nie reguluje.
S samochody kt鏎e maj regulacj mechaniczn 鈔ubami np honda accord 2.0 2.4, w闚czas kontrola luz闚 co 10-15ty i ew regulacja to koszt max 300z. W naszych fordowskich 1.6 1.8 to jednak du穎 wi瘯szy koszt, mo瞠 nie tyle materia堯w co robocizny. Chocia je郵i chodzi o materia to szklanki do wyregulowania te tanie nie s a jest ich 16 do sprawdzenia, ew. zamiany miejscami. Duuu穎 zabawy przy tym jest. Ja mam nauczk i ju wiem na co zwraca uwag przy kupnie nast瘼nego auta z LPG.
S te silniki, kt鏎e maj hydrauliczn regulacj luz闚 zaworowych i te luzy same si ustawiaj t逝macz帷 tak 這patologicznie, taki silniki s np we wszystkich benzynowych mercedesach. pzdr
EXPO69 jest nieaktywny   Odpowied z Cytatem

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Zasady postowania
Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB Code jest W陰czony
Emotikony s W陰czony
[IMG] kod jest W陰czony
HTML kod jest Wy陰czony

Skocz do forum

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[MK2] FL Przy uruchamianiu za鈍ieca si kontrolka immobilisera langolier Elektryka, audio i alarmy 6 24-06-14 21:00
[MK1] 1.8B przy zmianie bieg闚 skacza oboty mateusz9001 Silnik i skrzynia 6 24-06-11 15:38
przy uruchamianiu auta w陰cza sie test wojtek D. Elektryka, audio i alarmy 8 25-07-09 09:38
Metaliczny odg這s przy uruchamianiu silnika koperson Silnik i skrzynia 11 17-01-07 10:42

Kontakt -

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:32.