Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Zakup kontrolowany czyli mądry Polak przed szkodą

Komunikaty

Zakup kontrolowany czyli mądry Polak przed szkodą Pozostań w niewiedzy, lecz wybieraj mądrze, abyś kupując fokę, nie trafił na miejsce, które żre rdza

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18-12-10, 19:59   #31
marcini
Turysta
Grupa: Brak
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Skąd: Poznań
Ford Focus II
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 90KM manual
2007
Postów: 59
Domyślnie

Cytat:
Napisał Biggi Zobacz post
Wersja SilverX, okazało się że jednak ma komputer. Nic nie stuka, nic nie puka, dwumasa nie hałasuje. Jestem mega zadowolony.
Hmm, a skad masz pewnosc ze jest tam dwumasa? Wg moich informacji (zdobytych od czlowieka z ASO, ktory twierdzil ze prywatnie rowniez jezdzi autem z takim wlasnie silnikiem) silniki 1.6 nie posiadaja w ogole kola dwumasowego...
marcini jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-10, 10:27   #32
siwy05
Sympatyk
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Avatar siwy05
 
Łukasz
Zarejestrowany: Feb 2010
Skąd: Stse'tsin
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 182 KM manual
sierpień
2015
ZS Szczecin
Postów: 2 239
Garaż
Domyślnie

Ciekawe w takim razie dlaczego można kupić dwumasę do 1.6tdci ah jak ja uwielbiam tych speców z ASO
__________________
Było , jest
I to by było na tyle, jeśli chodzi o Forda, obecnie Arteon R-line
Skoro moderator poprawia błędy ortograficzne tak jak nauczyciel, powinien też strajkować?
siwy05 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-10, 22:27   #33
marcini
Turysta
Grupa: Brak
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Skąd: Poznań
Ford Focus II
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 90KM manual
2007
Postów: 59
Domyślnie

Cytat:
Napisał siwy05 Zobacz post
Ciekawe w takim razie dlaczego można kupić dwumasę do 1.6tdci ah jak ja uwielbiam tych speców z ASO
Hmm, dokladniej to chodzilo o 1.6 90KM (nie 109). Ale juz sam nie wiem co myslec, patrzac na allegro mozna wywnioskowac ze dwumasa jest taka sama dla 90 i 109KM... Czy ktos moze to potwierdzic z osobistego doswiadczenia? Bo jesli tak, to jest to juz drugi raz kiedy w tym samym ASO ktos podal mi ewidentna bzdure. Kurcze, jakie oni maja szkolenia ze nie ogarniaja takich rzeczy
marcini jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-10, 23:06   #34
Biggi
Turysta
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Ford Focus II
kombi
1.6 DuraTorq TDCi 90KM manual
2007
Postów: 22
Domyślnie

No naczytałem się forum więc stwierdziłem, że siedzi dwumasa w 1.6 TDCi 90 km. Jeśli są tu spece...to proszę o wypowiedź

Czy ktoś doradzi mi co z tą odmą zrobić? Dodam że ten wąż co widać na zdjęciu ma to mocowanie z jednej strony ułamane, ale siedzi w gnieździe i nie wypada.

PS. Może mod przeniesie ten topic do innego działu? (silniki?)

pozdrawiam
Biggi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-12-10, 22:18   #35
petelok
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Skąd: sądeckie
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał drake Zobacz post
tak, mozesz. wciskasz przycisk od zerowania zegarow, trzymasz wcisniety. Wsadzasz kluczyk, przekrecasz do pozycji zaplonu, po kilku sekundach wszystkie wskazowki pojda do max pozycji - jestes w trybie serwisowym. Teraz pusc przycisk i klikaj tyle razy az wyskoczy pole DTC, jesli bedzie pisalo NONE - zero bledow, jesli beda bledy, spisz je.

Pomimo tego ze bedzie DTC NONE, foka dalej moze generowac bledy. Nie wszystkie bledy sa zapisywane w ten sposob. Nie wiem dokladnie od czego to zalezy, moze od 'waznosci' bledu.

Witam - dołącze do tematu - mam napisane DTC NONE, ale dalej mi świeci ABS i TCS ? co dalej czynić ??
z góry dzięki za jakąkolwiek podpoiedz.
__________________
petelok
petelok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-12-10, 14:51   #36
Pretorian
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Kraków
Ford Focus II
HB 5D
1.6 DuraTorq TDCi 109KM manual
2005
KR Kraków
Postów: 236
Domyślnie

zarówno 1.6 tdci 90 konny i 109 konny posiadają dwumasę, chociażby katalog intercars'a tak mówi, w obydwu siedzi to samo... ale może niektóre modele z poczatku produkcji były bez... tego nawet pewnie w polskich aso nie wiedzą...
Pretorian jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[MK1] Warszawa - gdzie kupic od reki dwumase i sprzeglo do tdci? kawier Silnik i skrzynia 0 05-09-10 19:46
[MK1] Gdzie wymieniać dwumasę w POZNANIU ??? Z Y G I Silnik i skrzynia 2 11-07-10 10:50
Mechanik który wymieni dwumasę - podlaskie cezarg1410 Silnik i skrzynia 3 22-08-09 00:51

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u