Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Tuning > Tuning mechaniczny

Komunikaty

Tuning mechaniczny Co zrobić żeby nasze foki lepiej jeździły, lepiej skręcały i w ogóle były fajniejsze... Optyka piętro niżej!!!

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09-03-16, 09:16   #1
Adam Getka
Moderator
Grupa: Warszawa
 
Avatar Adam Getka
 
....
Zarejestrowany: Feb 2009
Skąd: Warszawa
Inny
HB 3D
2.0 Zetec 215KM manual
czerwiec
2001
WE Warszawa Mokotów
Postów: 4 454
Domyślnie [MK3] Ulter Sport dedykowane tłumiki sportowe

Taką oto propozycję dostałem dzisiaj:

Cytat:
Napisał Kamil US
Witam
Jestem pracownikiem firmy Ulter Sport produkującej dedykowane tłumiki sportowe i końcówki wydechu. Aby wdrożyć nowy produkt do naszej oferty poszukuje właścicieli Focusa III którzy będą chętni poświęcić nam trochę czasu w zamian za duży rabat za wydech do ich samochodu. Chciałem się upewnić czy mogę za pośrednictwem Waszej strony poszukać chętnych do budowy tłumików wzorcowych.?
__________________
DSG Das iSt Gówno
Adam Getka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 10:14   #2
Kwasniak
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Avatar Kwasniak
 
Robert
Zarejestrowany: May 2011
Skąd: Warszawa
Ford Focus III
HB 5D
2.0 EcoboostST 250 KM
wrzesień
2012
Postów: 969
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adam Getka Zobacz post
Taką oto propozycję dostałem dzisiaj:
Dzwoniłem szukają orginału bez dokładek.
Kwasniak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 10:21   #3
Atlis
Gynekolog amator
Zlotowicz
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Avatar Atlis
 
Dezyderiusz Jąder
Zarejestrowany: May 2011
Skąd: Śmiecin
Ford Focus III
sedan
kwiecień
2011
ZKL powiat kołobrzeski (Kołobrzeg)
Postów: 4 014
Garaż
Domyślnie



Nawet nie odpisali. Pozdrawiam.
__________________
Friendship. Unity. Community. Kindness. Youth. Optimism. Understanding.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny.
Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem,
iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Atlis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 10:44   #4
MisiekT
Sympatyk
Grupa: Warszawa
 
Avatar MisiekT
 
Michał
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Warszawa
Ford Focus III
HB 5D
2.3 EcoboostRS 350 KM
styczeń
2018
WWL powiat wołomiński (Wołomin)
Postów: 15 586
Garaż
Domyślnie

oni tak zawsze... ciekawe czy sie poprawilo, bo kiedys "oferta" byla smieszna:
- dowieźć im fure i odebrać (na wlasny koszt)
- zostawić na chyba tydzień
- dostać w gratisie puszkę za ~500zl
__________________
Fiesta 1.6 Ti-VCT * FFI 2.0 130KM
MisiekT jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 11:52   #5
Atlis
Gynekolog amator
Zlotowicz
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Avatar Atlis
 
Dezyderiusz Jąder
Zarejestrowany: May 2011
Skąd: Śmiecin
Ford Focus III
sedan
kwiecień
2011
ZKL powiat kołobrzeski (Kołobrzeg)
Postów: 4 014
Garaż
Domyślnie

Niom, dlatego mtwd.
Atlis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 13:17   #6
Kamil US
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM
2014
Postów: 10
Smile

Teraz jest trochę inaczej... wyjaśnię Wam jak to wygląda.
Na początek żeby przygotować się do Waszej wizyty w Bystrej gdzie robimy wdrożenia potrzebujemy zdjęcie tylnego zderzaka, zdjęcie spodu auta (chcemy widzieć jak wygląda oryginalny układ- potrzebny jest wydech końcowy) i na koniec potrzebujemy średnicę rury dolotowej (rury wchodzącej do wydechu końcowego). Dzięki tym informacjom możemy się przygotować do Waszej wizyty. Mając te dane umawiamy się na pierwszy termin w Bystrej, gdzie czekacie lub zostawiacie samochód na ok 5 godzin (zależy od skomplikowania układu-jak najbardziej może być krócej). Po pierwszej wizycie czekacie na informacje że wydech jest gotowy (od dwóch do trzech tygodni-zależy jakie mamy obłożenie ale tutaj musicie uzbroić się w cierpliwość) i umawiam drugą wizytę z montażem na gotowo
Kamil US jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 13:24   #7
czarny-daffy
Monter butli gazowych LPG
Zlotowicz
Grupa: Opolskie
 
Avatar czarny-daffy
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Skąd: Wrocław
Ford Focus I
HB 3D
2.0 Zetec 215KM manual
2003
OP Opole
Postów: 4 681
Domyślnie

Najlepszy tlumik w przypadku benzynowego turbo to brak tlumika

Wydech z ST dobrze robi w 1.6 EcoBiust, jesli ktos szuka brzmienia moze rownie dobrze zainwestowac w nowe CAR AUDIO.

Pzdr
czarny-daffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 13:56   #8
Kamil US
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM
2014
Postów: 10
Domyślnie

Myślę że się poprawiło, dlatego zapraszam chętnych do kontaktu, cena też poszła dużo w dół

---------- Post dodany o 13:56 ---------- Poprzedni post był z 13:51 ----------

Wiem że nie wszystkim dogodzimy, to jest normalne ale dzięki Wam możemy się rozwijać i powiększać naszą ofertę, a Wy praktycznie w prezencie dostajecie końcowy wydech z ozdobnymi końcówkami, myślę że nie ma powodów do narzekania.
Kamil US jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 14:40   #9
decode
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar decode
 
Patryk
Zarejestrowany: Jan 2014
Skąd: Łódź/Rybnik
Inny
HB 5D
2007
EL Łódź
Postów: 242
Garaż
Domyślnie

A ja myślę, że taki układ powinna osoba dostać za darmo + rekompensata w postaci PLN. Wypożyczacie samochód za darmo jak rozumiem. Do tego muszę auto dostarczyć oraz odebrać sam, czyli godziny, które mogą być wykorzystane w odpoczynek bądź zarobek przepadają. Plus spalone litry paliwa

Bez urazy, ale nie wiem jak bardzo trzeba być zdesperowanym, żeby na taki układ iść. Wykorzystujecie ludzi i tyle. Są wypożyczanie oraz serwisy ASO, dla czego do nich się nie zgłosicie? Aaaa no tak im właśnie trzeba zapłacić.
__________________
Moja foczka
decode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 14:51   #10
Kamil US
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM
2014
Postów: 10
Domyślnie

Jeżeli uważasz, że jak dostaniesz gratis wydech do samochodu który będzie w sklepie kosztował "załóżmy" 1000 zł to dla Ciebie nie jest wystarczająca rekompensata za jak napisałeś stracone dwa dni, to nie mamy o czym rozmawiać. Ale jak napisałem wcześniej wszystkim się nie dogodzi. Wiem że nie wszyscy mają do Bystrej koło Bielska Białej 10km, ale jeżeli zainteresowany będzie ze śląskiego to nie ma zbyt wielu kilometrów do przejechania.
Kamil US jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 15:53   #11
decode
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar decode
 
Patryk
Zarejestrowany: Jan 2014
Skąd: Łódź/Rybnik
Inny
HB 5D
2007
EL Łódź
Postów: 242
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kamil US Zobacz post
Jeżeli uważasz, że jak dostaniesz gratis wydech do samochodu który będzie w sklepie kosztował "załóżmy" 1000 zł
Cena sklepowa 1000zł lub jakakolwiek ma się do niczego, ponieważ: pytanie ile kosztuje Was wyprodukowanie jednej sztuki. Różnica właśnie jest tu że Wy jesteście producentem więc koszt wszystkich pośredników jest zerowy.

Do tego dochodzi również przedstawienie dokumentacji ze szczelności, geometrii 3d oraz badania spoin. Do tego pytanie jaka jest powtarzalność(spawy na robocie czy z "ręki") jakie zostały użyte materiały. Czy robiliście jakieś testy wytrzymałościowe, przepływu spalin? Umiecie powiedzieć ile taki układ jest w stanie wytrzymać? Przy kontroli tych układów macie za wzór jakąś normę? Oczywiście europejską mam na myśli.
__________________
Moja foczka

Ostatnio edytowane przez decode ; 09-03-16 o 16:21
decode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 15:01   #12
Atlis
Gynekolog amator
Zlotowicz
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Avatar Atlis
 
Dezyderiusz Jąder
Zarejestrowany: May 2011
Skąd: Śmiecin
Ford Focus III
sedan
kwiecień
2011
ZKL powiat kołobrzeski (Kołobrzeg)
Postów: 4 014
Garaż
Domyślnie

No poczekaj. Duży rabat czy gratis?
__________________
Friendship. Unity. Community. Kindness. Youth. Optimism. Understanding.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny.
Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem,
iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Atlis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-16, 17:35   #13
siwy05
Sympatyk
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Avatar siwy05
 
Łukasz
Zarejestrowany: Feb 2010
Skąd: Stse'tsin
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 182 KM manual
sierpień
2015
ZS Szczecin
Postów: 2 239
Garaż
Domyślnie

ja bym chętnie polifta użyczył, ale do Bystrej za daleko, żeby to było opłacalne
__________________
Było , jest
I to by było na tyle, jeśli chodzi o Forda, obecnie Arteon R-line
Skoro moderator poprawia błędy ortograficzne tak jak nauczyciel, powinien też strajkować?
siwy05 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-16, 08:31   #14
Kamil US
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM
2014
Postów: 10
Domyślnie

Co do ceny: wydech końcowy ze stali aluminiowanej plus końcówki ozdobne (dwa lata gwarancji) jest gratis. Ze stali nierdzewnej cena to kwestia skomplikowania układu ale o tym będę już rozmawiał z zainteresowanymi
Kamil US jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-16, 11:19   #15
decode
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar decode
 
Patryk
Zarejestrowany: Jan 2014
Skąd: Łódź/Rybnik
Inny
HB 5D
2007
EL Łódź
Postów: 242
Garaż
Domyślnie

Drążąc temat, dla czego mówisz że układ z nierdzewki jest bardziej skomplikowany? Gięcie rur to samo, przegrody, wata, denka itp mogą mieć ten sam kształt. Kwestia innego materiału(ferytyczna lub austenityczna) oraz drutu, który powinien być dokładnie dobrany pod materiał. Tak jak już wcześniej pisałem, jestem ciekaw czy posiadacie w ogóle jakie dokumentacje odnośnie tego czy to co robicie jest powtarzalne oraz czy były wykonywane badania metalograficzne.
__________________
Moja foczka
decode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-16, 12:27   #16
Kamil US
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM
2014
Postów: 10
Domyślnie

Możesz drążyć, nie napisałem tam że układ z nierdzewki jest bardziej skomplikowany, chodziło mi o ilość materiału zużytego na wzorzec...np jeśli klient życzyłby sobie duet...co do reszty Twoich pytań odsyłam Cię na naszą stronę gdzie znajdziesz na nie odpowiedź...rozmawiasz ze mną tak, jakbym te wydechy robił sam w stodole...jak zajrzysz na stronę...a pewnie nie zajrzałeś skoro zadajesz takie pytania...wiele Ci się wyjaśni...pozdrawiam
Kamil US jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-16, 12:41   #17
Atlis
Gynekolog amator
Zlotowicz
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Avatar Atlis
 
Dezyderiusz Jąder
Zarejestrowany: May 2011
Skąd: Śmiecin
Ford Focus III
sedan
kwiecień
2011
ZKL powiat kołobrzeski (Kołobrzeg)
Postów: 4 014
Garaż
Domyślnie

decode - udostępniasz auto czy nie? Temat jest wyjaśniony, po co dalej drążysz?
__________________
Friendship. Unity. Community. Kindness. Youth. Optimism. Understanding.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny.
Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem,
iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Atlis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-16, 16:11   #18
decode
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar decode
 
Patryk
Zarejestrowany: Jan 2014
Skąd: Łódź/Rybnik
Inny
HB 5D
2007
EL Łódź
Postów: 242
Garaż
Domyślnie

@Atlis pokazać że taka oferta jest jakby powiedzieć troszkę nie halo, denerwuje mnie jak ludzi się wykorzystuje, a potem dookoła biadolą jak to u nas jest źle, a na zachodzie...

Firma ma certyfikaty, ale to kompletnie nic nie mówi o jakości konkretnego układu. Mówi ale w małym stopniu. Zbyt małym. Oprócz certyfikatu trzeba sprawdzać daną część pod względem normy jakościowej którą wyznacza oraz zatwierdza klient oraz klasyfikacja z jaka jest użyta klasyfikacja jakości... Do tego dochodzi fakt że układ jest robiony jako After Market.

A osoba która tu się wypowiada nie wiem czy ma o tym pojęcie.

Ale w dalszym ciągu podkreślam, wykorzystywanie ludzi, tyle. Tematem sprawdzania takich układów, względem jakości połączeń spawanych zajmuje się na co dzień.
__________________
Moja foczka
decode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-16, 07:42   #19
siwy05
Sympatyk
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Avatar siwy05
 
Łukasz
Zarejestrowany: Feb 2010
Skąd: Stse'tsin
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 182 KM manual
sierpień
2015
ZS Szczecin
Postów: 2 239
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał decode Zobacz post
@Atlis pokazać że taka oferta jest jakby powiedzieć troszkę nie halo, denerwuje mnie jak ludzi się wykorzystuje, a potem dookoła biadolą jak to u nas jest źle, a na zachodzie...

Firma ma certyfikaty, ale to kompletnie nic nie mówi o jakości konkretnego układu. Mówi ale w małym stopniu. Zbyt małym. Oprócz certyfikatu trzeba sprawdzać daną część pod względem normy jakościowej którą wyznacza oraz zatwierdza klient oraz klasyfikacja z jaka jest użyta klasyfikacja jakości... Do tego dochodzi fakt że układ jest robiony jako After Market.

A osoba która tu się wypowiada nie wiem czy ma o tym pojęcie.

Ale w dalszym ciągu podkreślam, wykorzystywanie ludzi, tyle. Tematem sprawdzania takich układów, względem jakości połączeń spawanych zajmuje się na co dzień.
nikt nikogo nie zmusza, nie chcesz, nie dajesz auta, więc po co drążyć temat? ja chętnie bym przytulił wydech, ale robić 2500km w tym celu jest dla mnie nieopłacalne.
__________________
Było , jest
I to by było na tyle, jeśli chodzi o Forda, obecnie Arteon R-line
Skoro moderator poprawia błędy ortograficzne tak jak nauczyciel, powinien też strajkować?
siwy05 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-16, 09:20   #20
MichalST
Dukacz
 
Avatar MichalST
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Skąd: Bielsko-Biała
Ford Focus II
HB 5D
2.5 DuratecST 225KM manual
2004
Postów: 1 420
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał decode
Firma ma certyfikaty, ale to kompletnie nic nie mówi o jakości konkretnego układu. Mówi ale w małym stopniu. Zbyt małym. Oprócz certyfikatu trzeba sprawdzać daną część pod względem normy jakościowej którą wyznacza oraz zatwierdza klient oraz klasyfikacja z jaka jest użyta klasyfikacja jakości... Do tego dochodzi fakt że układ jest robiony jako After Market.
Norma jakościowa, którą wyznacza klient - czyli w przypadku tego produktu osoba fizyczna rozumiem? Tzn. że każdy Kowalski czy Nowak może wg. swojego "widzimisię" ustawiać parametry procesu?
Panie kochany, to nie jest masowa produkcja idąca do jednego, hurtowego odbiorcy (gdzie wtedy się dogaduje te kwestie) i o takich gadaniach jak PPAP, FMEA, ISO TS nie ma co rozmawiać jako klient detaliczny. Po prostu kupujesz albo nie.
Owszem dałoby radę z tymi jakościami, ale po drodze musiałby być jakiś pośrednik. W tym przypadku cena podskoczy do góry i za chwilę napiszesz że na zachodzie robią wydechy taniej...

Jedynie się mogę zgodzić w kwestii wydechu ze stali nierdzewnej. Zresztą mnie też to dziwi że taki znany producent jak Ulter nie robi wydechów nierdzewnych, gdyż obecnie każda osoba mająca kilkuletnie auto i bawiąca się w tuning idzie wyłącznie w wydechy nierdzewne, bo woli mieć dożywotnio spokój niż co parę lat zmienić pierdzący, zgnity tłumik. W ten sposób wydechy Milltek czy Mongoose idą u nas jak ciepłe bułki, a rodzima produkcja stoi w miejscu.
__________________
FF mk2 5cyl + EMU, jedyny w PL 2.4 + T, pakiet polift ST i wiele, wiele innych...
MichalST jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-16, 11:34   #21
decode
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar decode
 
Patryk
Zarejestrowany: Jan 2014
Skąd: Łódź/Rybnik
Inny
HB 5D
2007
EL Łódź
Postów: 242
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał MichalST Zobacz post
Norma jakościowa, którą wyznacza klient - czyli w przypadku tego produktu osoba fizyczna rozumiem? Tzn. że każdy Kowalski czy Nowak może wg. swojego "widzimisię" ustawiać parametry procesu?
Panie kochany, to nie jest masowa produkcja idąca do jednego, hurtowego odbiorcy (gdzie wtedy się dogaduje te kwestie) i o takich gadaniach jak PPAP, FMEA, ISO TS nie ma co rozmawiać jako klient detaliczny. Po prostu kupujesz albo nie.
Owszem dałoby radę z tymi jakościami, ale po drodze musiałby być jakiś pośrednik. W tym przypadku cena podskoczy do góry i za chwilę napiszesz że na zachodzie robią wydechy taniej...

Jedynie się mogę zgodzić w kwestii wydechu ze stali nierdzewnej. Zresztą mnie też to dziwi że taki znany producent jak Ulter nie robi wydechów nierdzewnych, gdyż obecnie każda osoba mająca kilkuletnie auto i bawiąca się w tuning idzie wyłącznie w wydechy nierdzewne, bo woli mieć dożywotnio spokój niż co parę lat zmienić pierdzący, zgnity tłumik. W ten sposób wydechy Milltek czy Mongoose idą u nas jak ciepłe bułki, a rodzima produkcja stoi w miejscu.
Oczywiście, zgadzam się z Tobą również. Ale mogliby przy takiej super hiper firmie wykazać się i chociaż przedstawić danemu klientowi, że takie badania miały swoje miejsce. O to właśnie pytałem. Nie powiedziałem nigdzie że człowiek z "marszu" ma dać im wytyczne. Ba, nigdzie nie pisałem o tym by on miał ustawić cały proces. Takie firmy które Ty napisałeś sami przedstawiają swój produkt jako "manufaktura" w znaczeniu że jest on dobierany pod każde auto praktycznie indywidualnie. PRAKTYCZNIE
__________________
Moja foczka
decode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-16, 09:15   #22
Kamil US
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM
2014
Postów: 10
Domyślnie

Nikt nie powiedział że nie oferujemy wydechów ze stali nierdzewnej, jeżeli klient życzy sobie wydech z nierdzewki a my mamy technologiczną możliwość wykonania takiego wydechu to nie ma problemu, robimy go z nierdzewki. Cena jest jednak odpowiednio wyższa.

---------- Post dodany o 09:15 ---------- Poprzedni post był z 09:01 ----------

Zachęcam też do kontaktu ze mną właścicieli najnowszego Forda Focusa.
Kamil US jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-16, 20:40   #23
czarny-daffy
Monter butli gazowych LPG
Zlotowicz
Grupa: Opolskie
 
Avatar czarny-daffy
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Skąd: Wrocław
Ford Focus I
HB 3D
2.0 Zetec 215KM manual
2003
OP Opole
Postów: 4 681
Domyślnie

Zapytaj czy wypelniaja od srodka Argonem elementy spawane i polaczenia w przypadku stali nierdzewnej?

Pzdr

Ostatnio edytowane przez czarny-daffy ; 10-03-16 o 22:14
czarny-daffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-03-16, 22:40   #24
czarny-daffy
Monter butli gazowych LPG
Zlotowicz
Grupa: Opolskie
 
Avatar czarny-daffy
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Skąd: Wrocław
Ford Focus I
HB 3D
2.0 Zetec 215KM manual
2003
OP Opole
Postów: 4 681
Domyślnie

Jesli sie szanujecie to wypozyczcie Foke MK3 z wypozyczalni aut na tydzien dwa i badajcie, testujcie, jak z doswiadczenia wiem ze koszt bedzie niewielki w porownaniu do nakladow poniesionych na produkcje. Blaganie o auto od prywatnych wlascicieli jest takie malo profesjonalne, a jak sie cos zwali albo odpadnie to potem bedzie ze to nie JA

Pzdr
czarny-daffy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-16, 12:17   #25
maripo
Turysta
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Ford Focus III ST
HB 5D
2014
Postów: 209
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał czarny-daffy Zobacz post
Jesli sie szanujecie to wypozyczcie Foke MK3 z wypozyczalni aut na tydzien dwa i badajcie, testujcie, jak z doswiadczenia wiem ze koszt bedzie niewielki w porownaniu do nakladow poniesionych na produkcje. Blaganie o auto od prywatnych wlascicieli jest takie malo profesjonalne, a jak sie cos zwali albo odpadnie to potem bedzie ze to nie JA

Pzdr
Ehe.... dłubnij przy wypożyczonym autku, albo niech na GPSie sprawdzą gdzie stoi i fiu fiu, nie wypłacisz się


@FF Mk3 ST was interesuje :P?
maripo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-16, 17:35   #26
decode
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar decode
 
Patryk
Zarejestrowany: Jan 2014
Skąd: Łódź/Rybnik
Inny
HB 5D
2007
EL Łódź
Postów: 242
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał maripo Zobacz post
Ehe.... dłubnij przy wypożyczonym autku, albo niech na GPSie sprawdzą gdzie stoi i fiu fiu, nie wypłacisz się
Takie coś robi pełno firm. U nas biorą nawet auta objazdowe z salonu o czym salon dobrze wie kto bierze auto. Jeżeli nic nie zdupisz to nic się nie dzieje - proste. Jeżeli coś zwalisz to przykro mi, lepiej zostaw tą robotę innym
__________________
Moja foczka
decode jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-16, 09:19   #27
Kamil US
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM
2014
Postów: 10
Domyślnie

https://www.facebook.com/UlterSportE...type=3&theater
Kamil US jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-03-16, 14:43   #28
bestia150
Turysta
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Inny
HB 5D
2019
Postów: 558
Domyślnie

Można się dogadać z wypożyczalnią, że dostanie nowy wydech
bestia150 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-03-16, 07:52   #29
Atlis
Gynekolog amator
Zlotowicz
Grupa: Zachodniopomorskie
 
Avatar Atlis
 
Dezyderiusz Jąder
Zarejestrowany: May 2011
Skąd: Śmiecin
Ford Focus III
sedan
kwiecień
2011
ZKL powiat kołobrzeski (Kołobrzeg)
Postów: 4 014
Garaż
Domyślnie

Ludzie... Tłumik do pomiarów można kupić na Allegro za 500zł.
Atlis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-16, 15:12   #30
Kamil US
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Ford Focus III
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM
2014
Postów: 10
Domyślnie

Ludzie... potrzebuje ochotników a nie podpowiedzi jak inaczej mogę to załatwić. Chciałbym żeby od tej pory jeśli jest jeszcze jakieś zainteresowanie wypowiadali się chętni...za wszelkie podpowiedzi i sugestie serdecznie dziękuję.
Kamil US jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[MK2] Tłumiki od ST w 1.6 Ti-VCT evolution9 Tuning mechaniczny 5 05-11-09 16:56

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u