Forum Focus Klub Polska  
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne

Komunikaty

Inne techniczne Problemy, usterki, naprawy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 29-03-18, 16:44   #1
Awort
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Ford Focus II
kombi
1.6 Duratec Ti-VCT 115KM manual
2007
Postów: 2
Domyślnie Pytania o denso/ bluetooth/ parę innych rzeczy

Cześć
Od jakiś 2 tygodni jestem posiadaczem Foki z 2007, przyjemnie się jeździ ale jest parę rzeczy które mnie nurtują i nie mogę znaleźć świeżych odpowiedzi dlatego postanowiłem napisać nowego posta
1 Mam radio denso to z podwójna klimatyzacja czy istnieje jakimś cudem możliwość żeby radio dostało nowszą mapę, jak narazie mam tą ostatnią z 2010 szukałem w "internetach" czy nie ma możliwość jakoś obejścia tego ale nie natrafiłem na żaden wątek czy ktoś może się coś więcej orientuje ?
2 Na aukcji której znalazłem swoje autko było że ma bluetootha....no raczej nie ma bo ani nie ma w opcjach ani telefon nic nie widzi, czy jak kupie na allegro moduł bluettoth ten do noki to to wystarczy żeby opcja się pojawiła czy trzeba coś prócz tego montować kupować ?
3 Od strony pasażera mam pod lusterkiem lampkę do podświetlania progów od strony kierowcy nie ma, czy jeżeli kupie lusterko tylko od anglika i wymienię sobie wkład i obudowę to będzie pasować
4 Jak szukałem modułu bluetooth to były jakieś moduły z USB czy jak uda się coś takiego dostać to radio będzie widziało pendriva jeżeli tak to czy będzie działało sterowanie czy będzie jak na AUX Jack że tylko dzik odbiera

To narazie tyle wiem że to mogą być błahostki ale trochę mnie drażnią i chciałbym ich się pozbyć jezeli będzie możliwość

Żeby nie nabijać sztucznie postow dopisalem jedno pytanie
5 to jest moj pierwszy samochód ktory ma czujniki cofania zastana mnie bo dźwięk zbliżania sie do przeszkody słyszę tylko z prawej strony a nie powinno być z obu ?

Ostatnio edytowane przez Awort ; 29-03-18 o 19:27
Awort jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u