Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne

Komunikaty

Inne techniczne Problemy, usterki, naprawy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 30-09-09, 11:41   #1
pejot1983
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Legnica
Ford Focus I
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
październik
1998
DL Legnica
Postów: 5
Domyślnie Problemy techniczne

WItam serdecznie.

Jestem posiadaczem Foczki z 98r. Zawsze marzyłem o tym by mieć Focusa i wkońcu jest 1.6 100 KM. Niestety jak to zwykle bywa marzenia kosztują i nie chodzi tutaj tylko o kupno.

Mam z nim kilka problemów. Mam nadzieje, że nie są one wielkie. A mianowicie:

1. Wychulające sie prawie przy każdym odpalaniu wskazówki do wartości maksymalnej. wszytskie 4. Przegladałem forum ale nie ma konkretnej odpowiedzi czy to zbyt słaby aku ?? Niby ładowałem ostatnio 12 godzin ale moze juz nie jest taki żywotny. jest bodajże z 2005 roku.

2. Pisano również o strasznie szybko parujących szybach podczas deszczu gdy zatrzymam sie np. na światłach. filtr p.pyłkowy wymieniony byl 7 kkm temu wiec nie możliwe że to jego wina. A problem pojawiał się nawet tuż po wymianie. Co można jeszcze sprawdzić?

3. Wskazówka prędkościomierza w czasie jazdy... chyba nie musze pisać o co chodzi Chciałbym sie dowiedzieć gdzie to moge sprawdzić czy to ten czujnik VSS. Może ktoś zna dobre miejsce w Legnicy. Czy tylko ASO w Lubinie ?? Dodam, że wskazania przebiegów w czasie opadnietej wskazówki pokazują liczby ale nie liczą.


Proszę o podpowiedzi... dodam, że jestem poczatkujący więc prosze o wytłumaczenie jak dla laika


Pozdrawiam i szerokości



EDIT: Sprawdzałem dzisiaj aku miernikiem. na zgaszonym 12,5 V podczas odpalania 9 V a podczas pracy silnika 14 V. Jak to wygląda ??
__________________
Kulka74

Ostatnio edytowane przez pejot1983 ; 30-09-09 o 22:13 Powód: Dodatkowe inforamcje
pejot1983 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u