Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Zakup kontrolowany czyli mądry Polak przed szkodą

Komunikaty

Zakup kontrolowany czyli mądry Polak przed szkodą Pozostań w niewiedzy, lecz wybieraj mądrze, abyś kupując fokę, nie trafił na miejsce, które żre rdza

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06-02-17, 20:27   #31
teopol
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Ford Focus II FL
kombi
2.0 DuraTorq 136 KM manual
2009
Postów: 18
Domyślnie

To powiem trudno i będę szukał dalej wiem, że gościu od miesiąca próbuje sprzedać
teopol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-02-17, 20:31   #32
slawek11
Sympatyk
Zlotowicz
Grupa: Małopolska
 
Avatar slawek11
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Inny
kombi
2.0 Zetec 130KM manual
2002
KOL powiat olkuski (Olkusz)
Postów: 3 272
Domyślnie

Jak cena nie jest z d..... wzieta to pewnie nie warto ogladac skoro od miesiaca sie nie sprzedal.
slawek11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-02-17, 20:44   #33
teopol
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Ford Focus II FL
kombi
2.0 DuraTorq 136 KM manual
2009
Postów: 18
Domyślnie

Czy ja wiem czy z ...

Cena 22900 zł. Jak dla mnie to dość sporo jak na ten rocznik i ten samochód.
teopol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-17, 10:09   #34
Callmemaro
Turysta
 
Avatar Callmemaro
 
Marek
Zarejestrowany: Jun 2008
Skąd: Ełk
Ford Focus II FL
kombi
2.0 DuraTorq 140 KM DPF manual
marzec
2009
NEL powiat ełcki (Ełk)
Postów: 46
Domyślnie

auto jest warte tyle za ile ktoś je kupi ... a to że miesiąc sprzedaje ... no cóż powiem z autopsji że swojego wystawiałem przed nowym rokiem w podobnej cenie to może jedna osoba zadzwoniła popytać i tyle ... może cena za wysoka .. może słaby okres na kupno/sprzedaż ... w każdym razie moim zdaniem to że auto w ciągu miesiąca się nie sprzedało nie musi źle świadczyć o tym konkretnym egzemplarzu ...
__________________
pzdr

Callmemaro
Callmemaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-17, 19:21   #35
slawek11
Sympatyk
Zlotowicz
Grupa: Małopolska
 
Avatar slawek11
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Inny
kombi
2.0 Zetec 130KM manual
2002
KOL powiat olkuski (Olkusz)
Postów: 3 272
Domyślnie

Cytat:
Napisał Callmemaro Zobacz post
auto jest warte tyle za ile ktoś je kupi ... a to że miesiąc sprzedaje ... no cóż powiem z autopsji że swojego wystawiałem przed nowym rokiem w podobnej cenie to może jedna osoba zadzwoniła popytać i tyle ... może cena za wysoka .. może słaby okres na kupno/sprzedaż ... w każdym razie moim zdaniem to że auto w ciągu miesiąca się nie sprzedało nie musi źle świadczyć o tym konkretnym egzemplarzu ...
W Twoim konkretnym przypadku najbardziej odstrasza cena patrzac na oferty najtanszych poflotowych MK3. Nie twierdze ze auto nie godne uwagi ale w naszym kraju decydujacy aspekt ma jednak cena.
slawek11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-17, 19:55   #36
ClearWater
Turysta
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Ford Focus II FL
kombi
1.8 TDCi 115 KM manual
2009
Postów: 135
Domyślnie

Kiedyś na forum pytałem o to zawieszenie i ktoś mi odpowiedział, że to tzw. zawieszenie asfaltowe. Z tego co wiem, to jedyna różnica to krótsze sprężyny o 15mm. Nie potrafię się wypowiedzieć ile ono zmienia, jednak mam w domu dwa Fordy ( C-max 2.0TDCI 2004, Focus 1.8TDCI 2009) i różnica w pracy zawieszenia tych aut jest spora, ale nie wiem czy wynika to z różnych stanów zawieszenia w tych autach, czy może z różnych zamysłów projektantów. W Focusie zawieszenie pracuje bardziej sprężyście oraz jest naprawdę komfortowe, jak na przyczepność oraz pewność prowadzenia, którą oferuje. Nie obawiałbym się większej twardości, czy jakiś dodatkowych problemów z tego powodu, a traktował to jako zaletę.
ClearWater jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-17, 20:46   #37
Callmemaro
Turysta
 
Avatar Callmemaro
 
Marek
Zarejestrowany: Jun 2008
Skąd: Ełk
Ford Focus II FL
kombi
2.0 DuraTorq 140 KM DPF manual
marzec
2009
NEL powiat ełcki (Ełk)
Postów: 46
Domyślnie

Cytat:
Napisał slawek11 Zobacz post
... w naszym kraju decydujacy aspekt ma jednak cena.
cena i jeszcze magiczny przebieg chociaż powoli to się zmienia ...
__________________
pzdr

Callmemaro
Callmemaro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-17, 22:58   #38
Matn90
Turysta
Grupa: Brak
 
Mateusz
Zarejestrowany: Feb 2011
Skąd: Schlesien
Ford Focus IV
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM manual
2019
SC Częstochowa
Postów: 128
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał Callmemaro Zobacz post
cena i jeszcze magiczny przebieg chociaż powoli to się zmienia ...
Ciekawe czy któryś z mądralińskich oglądał te najtańsze focusy mk3, ja za 33 tys widziałem auta z uszkodzonym silnikiem, podpicowane do sprzedaży, co dopiero za 20 parę tys...

Nikt normalny nie sprzeda dobrego auta za bezcen, przez taki Januszy i handlarzy szybciej spadają ceny dobrych aut i ludzie nie chcą ich kupować, bo drogo, mam nadzieję, że nowa ustawa akcyzowa to zmieni. To będzie jedna z nielicznych ustaw tego rządu, która mnie cieszy, tak jak zmiana ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, dzięki zmianom bez problemu mogłem ściągnąć pieniądze z OC pojazdu, którego nieletni pasażer uszkodził mi błotnik, podczas wysiadania z pojazdu, inaczej musiałem bym się bujać przed sądem z nieletnim i jego rodzicami..
Matn90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-04-17, 23:16   #39
Lymok
Turysta
 
Dawid
Zarejestrowany: Mar 2014
Skąd: Gubin/Sędziszów Młp/Giżycko
Inny
cabrio
1.8 TDDi 75KM manual
1998
FKR powiat krośnieński (Krosno Odrzańskie)
Postów: 26
Domyślnie

Cytat:
Napisał jacekcrv Zobacz post
Z nr VIN można zobaczyć czy był DPF, na jaki kraj i czy wyposażenie się zgadza. Możesz podesłać na priv. Na temat koloru to zależy jak kto dbał. Weź czujnik, weź kompa to się sporo dowiesz. W 2.0 tdci zwykłym forscanem możesz przebieg w 2 miejscach sprawdzić. A elm - configiem vin w większości modułów.
jacekcrv z Twojej wypowiedzi wnioskuję że Forscanem mogę sprawdzić czy auto nie jest kręcone? Mógłbyś mi podesłać na maila albo tu wstawić screeny gdzie to sprawdzić, jaka zakładka itp? Byłbym wdzięczny bo przymierzam się do zakupu Focusa Mk2 kombi 2.0 Tdci. Pozdrawiam.
Lymok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[MK2] FOCUS MK2FL 1.8TDCI brak mocy na 2 biegu 1000-1800rpm vs Focus MK1 1.8 TDCI minciu Silnik i skrzynia 3 12-01-17 09:37
Focus II TDCI - >> Focus ST Liskiewicz Tuning Optyczny 16 14-01-12 15:56
Różnice Focus 1.6 Tdci 90 KM a Focus 1.6 Tdci 109 KM Mario TDCI Silnik i skrzynia 11 14-11-08 21:25
focus tdci 115 km pkozi Inne techniczne 14 16-01-05 23:12

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u