Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20-05-16, 19:35   #1
Matn90
Turysta
Grupa: Brak
 
Mateusz
Zarejestrowany: Feb 2011
Skąd: Schlesien
Ford Focus IV
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM manual
2019
SC Częstochowa
Postów: 128
Garaż
Domyślnie Polecany warszat specjalizujący się tylko w klimie-Częstochowa

Witam wszystkich,

Bratni samochód do mojego (Ford Mondeo mk3 1.8 mojego ojca), ma problem z klimatyzacją, a mianowicie klima nie działa w największe upały, w mniejsze czasami działa, czasami nie, jeżeli ktoś jest z Częstochowy i naprawiał klimę w Częstochowie i może polecić jakiś warsztat, to prosiłbym oo wypowiedź w temacie.

Szukałem w internecie i znalazłem 3 warsztaty, z których każdy ma jakieś negatywne opinię, czy ktoś korzystał i może polecić, któryś z tych warsztatów:

-Abatex. Centrum chłodnictwa i klimatyzacji,Jesienna 116 (byłem praktycznie zdecydowany, do póki nie znalazłem negatywnej opinii na forum Alfy, polecał mi znajomy ten warsztat)
-Alarm Serwis Centrum mgr inż. Paweł Wochal Farradaya 3 (mój ojciec ma z nimi niemiłe doświadczenia)
-Max-Car s.c. Serwis klimatyzacji samochodowych,Główna 24 (na gazecie piszą, że naciągacze)

PS. Pozbyłem się foki mk1 za dobrą cenę (już nie będziecie musieli czytać moich narzekań na blachę i rudą) i przytuliłem mk3
Matn90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-05-16, 20:41   #2
pyjter
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar pyjter
 
Zarejestrowany: May 2016
Ford Focus I
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2003
Postów: 42
Domyślnie

Co do warsztatow to niestety nie znam, ale z tymi opiniami to wiesz jak dziala - cos zlego to kazdy zaraz napisze, a jakies plusy to tylko nieliczni
pyjter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-05-16, 21:07   #3
Matn90
Turysta
Grupa: Brak
 
Mateusz
Zarejestrowany: Feb 2011
Skąd: Schlesien
Ford Focus IV
HB 5D
1.5 Ecoboost 150 KM manual
2019
SC Częstochowa
Postów: 128
Garaż
Domyślnie

To czym mam się kierować przy wyborze rzucać monetą, odległością od domu? Pytam, bo po tym co ostatnio usłyszałem w pracy chyba będę serwisował swojego focusa w ASO (jednemu "mechanik" odpalił Airbagi, drugiemu inny "ekspert" nie zablokował wałków podczas wymiany-efekt spadł rozrząd)

Ostatnio edytowane przez Matn90 ; 20-05-16 o 21:09
Matn90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-16, 19:06   #4
pyjter
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar pyjter
 
Zarejestrowany: May 2016
Ford Focus I
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2003
Postów: 42
Domyślnie

Jedna opinia w internetach jeszcze nic nie znaczy. Jeśli Ci znajomy polecał warsztat więc mamy jedna pozytywna opinie przeciwko jednej negatywnej. Ja bym nie sugerował sie jedna zła opinia, no chyba ze masz takich wiecej to co innego
pyjter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Polecany warsztat w Bydgoszczy, gdzie zmierzyć kompresję na cylindrach? Matn90 Serwis i gwarancja 1 19-02-16 13:30
Warszat u zbycha Daniel1212 Serwis i gwarancja 3 27-07-10 17:59
[FFI] Nawiew działa tylko na 4 zakresie czyli tylko najmocni Jerrasek Elektryka, audio i alarmy 4 19-01-08 10:56

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u