Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 23-11-06, 18:26   #1
maly440
Turysta
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Kraków
Postów: 34
Domyślnie !!! UWAGA !!! "ELEKTRYCY" z krakowa !!! UWAGA !!!

WITAM!
chciałem przestrzec wszystkich z krakowa przed wizytami w "warsztacie" ca ulicy Cechowej.
znajduje się on naprzeciwko i jakieś 50 - 70m od straży miejskiej.
4 dni temu zaczołem szukać jakiegoś elektryka bo nie działały mi świece żarowe a robi się coraz zimniej, niestety kolega który mi zawsze robił elektryke nie miał czasu. ktoś mi polecił zakład na cechowej, myśle sobie jak poleca to może nie są tacy źli (jak się puźniej okazało to nie był ten zakład). jade sobie jade i widze całkiem ładny zakład, elegancka kosteczka na podjeździe, miła i szybka (tak się na początku wydawało) obsługa, dobre auta na warsztacie a pozatym napis ELEKTRYKA SAMOCHODOWA, no to zajechałem i robią, po jakichś 30min stwierdzili że mam walnięty przekaźnik, to pojechałem do znajomych na Kościuszkowców (polecam bardzo dobry szrocik) wziołem inny. wracam a tu pradu jak nie było tak NI MO. zaczęło się grzebanie które trwało 4godziny z kawałkiem, kazali sobie zapłacić 50zł za "zmarnowany czas" powiedziałem sobie tródno i dałem bez specjalnych oporów. w ten sam dzień wracając ze sklepu zaczęło mi auto wariować aż wkońcu zgasło i nie chciało zapalić.
w następny dzień jade do fajfusów i im mowie jak jest, a "szef" tłusty imbecyl zaczyna się na mnie drzeć, cytuje: "jak już PRZYJECHAŁEŚ to auto było SPIE...LONE i mie nie pierdziel głupot bo wyjde z siebie" (a on nawet nie spojżał na FOKE!!!) CO TO ZA GADKA DO KLIENTA !!!!!! jestem dość nerwowy więc tez go zwyzywałem i kazałem mu oddac kase 50zł i koszta naprawy a ten powiedział że ma mnie w dupie i nie odda i poszedł wdupcać bułkę!!!!!!!
SORRY ZA TAKIE WYWÓD I JAKIEŚ DROBNE PRZEKLEŃSTWA ALE SZLAG MNIE TRAFIA ŻE PRZEZ NICH STRACIŁEM 2DNI I 400ZŁ!!!!!!!!!
SZCZEŻE ODRADZAM
maly440 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
"Tylko" wtryski, czy "aż" pompa paliwa? Satyr Silnik i skrzynia 12 24-07-09 11:46
uwaga na "warsztat" witos Inne techniczne 2 24-03-05 09:53

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u