Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Szkody, Naprawy, Porównania

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 12-07-10, 08:58   #1
mkaminski100
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Basingrad
Inny
kombi
2.0 DuraTorq 136KM manual
styczeń
2005
Postów: 948
Domyślnie www.opony.com.pl - jak sie robi idiote z klienta

Wlasnie szukalem opon do swojego auta. Jestem w Polsce wiec i tu chcialem je kupic, wiec przeszperalem internet. Znalazlem kilka firm i 3 najlepsze oferty czyli
www.opony.pl
www.opony.com.pl
www.oponeo.pl

Zasmierdzialo mi to, ze mimo roznych stron jest to jedna firma i na jednej ze stron jest podany termin realizacji jako 1-2 dni (przed i po wybraniu opony), a na drugiej, ze w 1-2 dni odpisuja na zapytanie.

Zadzwonilem wiec i podalem rozmiar i rodzaj opony, na co Pan odpowiedzial, ze opon nie ma w zadnym skladzie w Polsce. Tego wlasnie sie balem po przeczytaniu warunkow wiec juz mi skoczylo lekko cisnienie.

Najsmieszniejszy jest jednak fakt, ze dowiedzialem sie rowniez, ze opona nie kosztuje 199zl jak jest napisane na wszystkich stronach www, tylko 300zl! Pan parsknal smiechem jak powiedzialem, ze jest to oszukiwanie klienta i odpowiedzial, ze "cennik nie jest oferta wiazaca". Zgodnie z moimi obawami "czas realizacji" nie znaczy w jakim czasie wysla opony tylko w jakim przesla mi informacje czy je maja i w jakiej cenie!! Jego odpowiedzi swiadcza o tym, ze nie jestem pierwszym niezadowolonym klientem jezeli chodzi o nieprofesjonalizm i oszukiwanie.

Zadaje wiec sobie pytanie - jezeli firma podaje ceny na stronie to dlaczego ich nie aktualizuje na biezaco tym bardziej, ze na biezaco je znaja (20 sekund oczekiwania podczas rozmowy)?
Dlaczego jest roznica ponad 30% na niekorzysc klienta?
Dlaczego bawia sie w "zamowienia", "dodaj do koszyka" ktore sa jedynie zapytaniami handlowymi?

Czy chodzi o brak mozliwosci czy sciagniecie klienta na nierealne terminy i nierealne ceny?

Moze wiele opon maja na stanie i sprzedaja w normanych cenach, ale moze tez moja informacja przyda sie komus kto jak ja ma dostac zadyszki nerwowej rozmawiajac z kims kto twierdzi.

Goraco niepolecam.
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u