Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 23-09-07, 22:25   #2
eKoNoVeMbEr
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Katowice
Postów: 190
Domyślnie [FFI] Uszczerbek na zdrowiu

Witam

Wychodzę sobie w czwartek z domku około godziny 9, zmierzam do foki po rzeczy ze schowka a tam niespodzianka:



No nic. Myślę że zaparkowałem gdzie indziej, i po prostu mi sie $@# gdzie stoję. Obszedłem cały blok i ni widu ni słychu. Telefon w łapę i dryndam pierwsze do allianza zgłosić szkodę a potem na policję. O ile na alianz-lini byli w miarę kumaci i przyjeli zgłoszenia, tak pod stacjonarnym numerem dla cierpliwych: 997 musiałem czekać z 10 min zanim się dodzwonię. "Nastąpi rozmowa, proszę czekać" - po 6 min zgłosił się cierpliwy człowiek. Po głosie słyszałem, że nie wyspany i dojście o so chozi zajeło kolejne 10 minut. Otrzymałem informację, że patrol podjedzie już do mnie za niespełna dwie godzinki. Mam czekać w domu. Oczywiście poprosiłem gościa o tel do mnie i powiedziałem że jadę szukać autka. ok 11:30 przyjechałem do domu żeby spisać to co wiem. Ja nie miałem nić oprócz chlapacza z ulicy. Jak sie okazało był mój, charakterystyczny bo przewiercony z 10 razy w celu oszczędności przy kolejnych montażach Papierkowa robota trwała około 1h aż uzyskałem informację, że znaleźli jakiegoś focusa na ulicy, tj. ktoś zgłosił że blokuje chodnik. Pojechali, zwineli i przywieźli na parking policyjny. Chciałem w te pędy jechać ale musiałem poczekać ... Kiedy zniecierpliwiony dotarłem na miejsce zobaczyłem foczkę, bez rejestracji tj. bez mojej a z inną. Potem okazała się że moja była w bagażniku. Autko dziwna sprawa - przejechane ode mnie do miejsca gdzie było 17km jadąc najkrótszą drogą. Na budziku miałem 203 jak zostawiłem, a zastałem 206 km, czyżby laweta? Stacyjka nie uszkodzona, blokada nie uszkodzona. Alarm mi szlak wcześniej trafił. Szczęśliwy że ją znalazłem, pytam was drodzy forumowicze o lakiernika cena/jakość na terenie Katowic, okolic Katowic. Mam do malowania 5 elementów, które zostały porysowane kluczem czy czymś szpikulastym do gołej blachy. Już tam jest rdza. Szybę wymieniłem na koszt własny 150zł w 39 minut, polecam dam namiary na nich. Podłokietnik z lewej strony - chyba z tym będę tak jeździł. Najgorzej z tym lakierem, help me.

Szkodę w allianz odwołuję. Wycena za tydzień, naprawa do około 40 dni a fura musi stać. Autko jest mi teraz potrzebne jak nigdy, nie mogę sobie pozwolić na taki luksus, a poza tym cena AC -20% /pod warunkiem wycofania tej szkody/. Załączam zdjęcia.

Jak widać próbowałem coś z ta rysą zrobić, ale bez fachmana się nie obejdzie.

Swoją drogą ciekawe po co wybili szybę? Nic nie ukradli, nawet 50zł w schowku zostało...






__________________
Foczka '99, 1.4 l Zetec-SE 16V 109 000
eKoNoVeMbEr jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u