Forum Focus Klub Polska  
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Auto Detailing

Komunikaty

Auto Detailing Po co myć i tak będzie brudny :)

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 10-09-11, 12:26   #1
mjq
Zarząd FKP
Grupa: Śląsk
 
Avatar mjq
 
Marcin
Zarejestrowany: Mar 2011
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Ford Focus I FL
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2004
GWE powiat wejherowski (Wejherowo)
Postów: 14 034
Garaż
Domyślnie Kosmetyki i akcesoria - krótki przegląd

Witam.

Chciałbym abyśmy z tym wątku dzielili się spostrzeżeniami dotyczącymi kosmetyków i akcesoriów jakich używamy podczas pracy nad naszymi samochodami. Myślę, że wspólnymi siłami uda się nam stworzyć pokaźną bazę, która pozwoli początkującym użytkownikom odnaleźć produkty dopasowane do ich potrzeb i zasobności portfela.

Podstawa zasada: opisujemy tylko produkty, których używaliśmy. Każda opinię "firmujemy" swoim nickiem.

Całość powinna składać się się z dwu, trzy-zdaniowego opisu, ceny, oraz opinii czy kupilibyście ponownie dany produkt. Z przypadku chemii proszę podawać cenę wraz z ilością danego produktu. Dodatkowo można dorzucić zdjęcie produktu, mile widziane także zdjęcia z jego zastosowania. Przy dodawaniu zdjęć proponuję używać hostingu http://photobucket.com/ i wklejać miniatury. Ze względu na ograniczenia pojedynczego postu do 20tyś znaków, można dodatkowo linki skrócić używając serwisu Tnij.org.

Należy pamiętać, że podane ceny są cenami orientacyjnymi. Często dane produkty można kupić w promocyjnej cenie bądź atrakcyjnych zestawach. Ponadto cena, szczególnie chemii, uzależniona jest od wielkości opakowania, im większe tym płacimy mniej za 1l. Zwyczajowo przy większych zamówieniach sklepy internetowe oferują rabat od 5% do 8%.

Część osób może być trochę zdezorientowana, że polecamy aż tak wiele produktów z tej samej kategorii. W AD tak już jest, że ciągle szukasz i cały czas testujesz nowe produkty. Większość z nich to bardzo dobre produkty, ale zawsze można je zastąpić lepszymi. Dlatego dodatkowo postanowiłem utworzyć punkt "Nasz wybór". Będziemy umieszczać listę produktów, których używamy stale i nie szukamy dla nich zamienników.

W celu ułatwienia moderacji temat będzie zamknięty i podzielony na następujące działy:
1.) Zasady wątku
2.) Na zewnątrz
3.) Wewnątrz
4.) Korekta lakieru
5.) Akcesoria
6.) Inne
7.) Rezerwa
8.) Nasz wybór

Na początek opisałem moje doświadczenia z kilkunastoma produktami z jakimi miałem do tej pory do czynienia.

Dodatkowo są już dorzucone opisy Czaptana za co mu bardzo dziękuję.

Zachęcam wszystkich do zamieszczania swoich opisów i uwag w tym wątku:. Oczywiście baza będzie przeze mnie aktualizowana o Wasze opisy.
__________________
Pozdrawiam mjq


Nie pytaj czy twój Focus zardzewieje, tylko kiedy.
Moje czarne wozidło

Ostatnio edytowane przez mjq ; 14-04-12 o 20:21
mjq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u