Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 16-11-08, 14:37   #1
habit_m
Turysta
 
Avatar habit_m
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Skąd: Toruń
Postów: 18
Domyślnie pytanie na temat przegladow w aso

Mam pytanie, czy w aso trzeba kupować fltry i np. olej? Czy wystarczy dostarczyć części (oczywiście orginalne kupione np. w sklepie internetowym forda) i zlecić przegląd w celu uzyskania wpisu do książki przeglądów? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

Pytam bo będe jechał do aso to wyjaśnic, ew. zdecydować sie na przegląd ale nie chce łyknąć wszystkiego co mi tam powiedzą

Dodatkowo: Kupiłem samochód od I właściciela serwisowany w aso (i przez ten salon forda kupiony - jako w komisie, w którym gość serisował wózek, w innym mieście niż moje ale dojazd nie jest aż taki daleki), no i gość serwisował go od nowości ale oczywiście jak już miał go sprzedać to zapomniał o przeglądzie

Przegląd fokusa (serwisowy) co 20000 km albo raz do roku. Te 20000 tysięcy mam jeszcze w zapasie ale co do roku +/- miesiąc to już wygasło, bo termin przypadał na wrzesien a mamy juz listopad. Czy w 6 letnim fokusie poza perforacją blach - dotrzymanie terminu serwisowania (ten raz na rok) ma jakieś znaczenie. tzn. Czy to coś zmienia? Oczwiście o terminie na przegląd nadwozia też gość zapomniał, ale w tygodniu byłem tam w zwiazku z resztą potrzebnych dokumentów do rejestracji i odpryskiem lakieru na wewnętrznej - powiedzieli że w przszłym tyg naprawią mi ten odprysk (do konca to niewiem czy to odprysk, bo udało sie obskrobać lakier palcem, więc raczej poprzednia naprawa lakiernicza sprzed 2 lat - mam taką wpisaną w książe ale co dokładniej było robione to niechciali powiedzieć, wykręcając sie że niewiedza . No i zrobią to i podbiją mi wpis na perforacje.

Jeżeli cena przeglądu będzie korzystna (mam zniżke ) to zdecyduję się zrobić przegląd u nich i wtedy wbiją mi pieczątke ale moje pytanie czy po 6 latach ta pieczątka robienia w aso do czegoś poza historią serwisowania samochodu - jest potrzebna? A konkretniej termin przeglądu w aso raz do roku? Bo z tego co mi się wydaje do utrzymania gwarancji na blaszki wystarczy raz do roku robić przgląd samego nadwozia?



pozdrawiam

[ Dodano: Nie 16 Lis, 2008 14:39 ]
ps. odprysk na wewnętrznej części nadkola
habit_m jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[FFI] Rdza - temat pytanie za posrednictwem strony WWW KP Serwis i gwarancja 18 13-08-07 19:59

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u