Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Szkody, Naprawy, Porównania

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 20-09-09, 12:59   #1
gregory.p
Turysta
 
Avatar gregory.p
 
Grzegorz
Zarejestrowany: Jan 2009
Skąd: Bielsko-Biała
Ford Focus II FL
kombi
1.6 DuraTorq 90KM manual
grudzień
2009
SB Bielsko-Biała
Postów: 38
Domyślnie Myjnia ręczna a i tak dali radę zniszczyć!!

Witam, wczoraj wybrałem się w odwiedziny do rodziny w Rytrze pod Nowym Sączem, wszystko pięknie i ładnie, zatankowałem fokę do pełna na stacji Orlen w centrum i zauważyłem myjnię ręczną więc myślę skorzystam (nie lubię jeździć brudnym autem a do myjni szczotkowych mam obawy i nie uczęszczam) ale że była kolejka postanowiłem wrócić później.
Za jakiś czas podjeżdżam na myjkę ok ładuję się do środka, chłopaczki zaczynają mycie, środek na muszki, płukanko, aktywna piana, gąbka, płukanko, i suszenie, wszystko zgodnie ze "sztuką".
Słyszę że gotowe, wchodzę do środka odebrać auto i od razu rzuca mi się w oczy przedni zderzak chyba w 12 miejscach większych lub mniejszych pozbawiony lakieru bezbarwnego na metaliku!!! niektóre płaty tak 7x12cm!!! Oprócz tego jeszcze prawie całe prawe lusterko, czyli wszędzie tam gdzie muszki były trudne do usunięcia i trzeba było przystawić karchera prawie na styk z lakierem żeby zeszło

No i zaczęła się jazda
Chłopaczki którzy myli auto oczywiście "zawiesili się" w tępym milczeniu bez odpowiedzi na żadne z moich pytań czy cokolwiek, na szczęście napatoczył się akurat ktoś w rodzaju szafa tego bajzlu, pierwsze co usłyszałem to że muszę jechać do lakiernika i "zdjąć tą folię, bo to jest taka folia ochronna" (no coment) oczywiście padło też "skąd mam wiedzieć że takie już nie było?"
Żeby nie rozpisywać się zbytnio, wreszcie dojechał kierownik stacji i chciał mi wręczyć nr ubezpieczenia firmy i to wszystko, hmm prawie go zmusiłem do napisania oświadczenia w którym stwierdza, że zniszczył mi powłokę lakierniczą podczas wykonywania usługi mycia.
No i na obecną chwilę tyle mam z wczorajszego zdarzenia, zniszczony zderzak i lusterko, oświadczenie z danymi ubezpieczenia i wizytówkę z kontaktem do kierownika stacji.

W poniedziałek czeka mnie wycieczka do HDI Asekuracja (bo tam ma ubezpieczenie) i zobaczymy co dalej, mam nadzieję że jakoś pójdzie i że o niczym nie zapomniałem zanim opuściłem myjnię.

Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w podobnym temacie? Jakieś sugestie?

Cóż nigdy więcej na "obcej" myjni a tym bardziej obsługiwanej przez dwóch niedoświadczonych młodzianów.
__________________
Pozdrawiam
Greg
gregory.p jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u