Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07-07-05, 13:24   #1
Niedźwiedź
Turysta
 
Avatar Niedźwiedź
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Warszawa
Postów: 192
Domyślnie OMC, miarka się przebrała!!!

Puszczałem płazem waszą NIEKOMPETENCJE.
(celowe wprowadzanie w błąd klienta przy cennikach z wyposażeniem)

Puszczałem płazem waszą NIEWIEDZĘ
(zapytałem sprzedawcę o to czy silnik 2.0 w nowym focusie jest ten sam, co w focusie I.
Sprzedawca popatrzył na mnie i ze zdziwieniem powiedział: "Przecież w focusie I nie było silnika 2.0)

Puszczałem płazem waszą NIEUCZCIWOŚĆ.
(o obiecane dywaniki musiałem się upominać)

Puszczałem płazem wasze CHAMSTWO.
(sprzedawca powiedział, ze ma mnie w dupie i musze odebrać samochód
od innego sprzedawcy, bo ON teraz się zajmuje klientem flotowym)

Puszczałem płazem waszą GŁUPOTĘ
(Chciałem kupić śruby zabezpieczające do alu. Sprzedawca powiedział,
że to koszt 100zł. Okazało się, że owszem 100 zł, ale bez VAT.
Po ch..j mi informacja o cenie bez VAT??)

Puszczałem płazem wasza NIEDOKŁADNOŚĆ
(samochód przy odbiorze był umyty, ale klej do folii na lampach został)

Puszczałem płazem wasz BAŁAGAN
(dopiero po mojej interwencji dostałem instrukcję do Focusa II, bo "standardowo"
wsadzili mi instrukcję do Focusa I)

ALE TERAZ MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA

Moje "piękne" Radio Sony 6CD nie chce wyrzucać płyt. Pojechałem do serwisu OMC
Poprosić ich o pomoc. (wymianę, naprawę, jakieś zainteresowanie).
A facet mi mówi, że on mnie może umówić na za tydzień do serwisu.
Na to ja mówię, że przecież samochód ma niecałe dwa miesiące, jest na gwarancji,
był kupowany tutaj, w OMC, samochód jest nowiutki, że takie awarie nie powinny się
zdarzać, że chyba w ich interesie powinno leżeć jak najszybsze załatwienie tej sprawy.
Na to bezczelny, spasiony i ociekający żelem facet odpowiedział mi, że jeśli samochód
będzie rzeczywiście "niesprawny" to mogę wezwać pomoc drogową z ubezpieczenia i wtedy
przyjmą mnie od ręki...

OMC, jesteście bandą niekompetentnych, chamskich i mało profesjonalnych ludzi.


Mam nadzieję, że któryś z Was, ŻELMANÓW czyta to forum. Niech zrobi się Wam głupio.
Oczywiście są osoby w OMC, które zawsze uprzejmie i profesjonalnie podchodzą do sprawy,
ale niestety, póki będą tam pracować osoby, o których napisałem na początku, OMC nigdy nie będzie
ani dobry dealerem, ani dobrym ASO.
__________________
Niedźwiedź

Pomarańczka 2.5 ST
Niedźwiedź jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 13:38   #2
Greg
Kataryna
 
Avatar Greg
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Saska Kępa
Ford Focus I
HB 3D
2.0 Zetec 130KM manual
styczeń
1999
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 7 514
Domyślnie

Swiete slowa , ja zadzwonilem kiedys z pytaniem o naprawe mojej foki . Odbierajacy telefon po uslyszeniu ze to foka z 99roku z 2.0 litrowym silnikiem powiedzial :

Prosze poczekac , musze sprawdzic czy mamy oprogramowanie do tego silnika

Sewrwis Forda i taka odpowiedz
Po powrocie powiedzial ze maja , ale brak elektryka wiec moze zapisac mnie na przyszly tydzien
Zenada , paranoja i calkowity brak chociaz malego profesjonalizmu

Pzdr.
__________________
BLUE - niebieskiej szerokości
Greg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 13:52   #3
driver
Turysta
 
Avatar driver
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Foczkowo:)
Postów: 974
Domyślnie

Widze,że naprawde traktuja Nas i NAsze foczki po omacku i trzeba im-"dziadom" wbić do pustych głów,że nie są Bóg wie kimś tylko zwykłymi ludźmi i mają robić to co należy a nie zwodzić klienta czyli Nas i umawiać na późniejsze terminy lub się głupio tłumaczyć.
Naprawdę Wstyd !!!!!
__________________


Troszkę Alpine, 2 kilo Rainbow'a doprawione U-dimnesion + skrzynia z kolejnym U-dimnesion i cała foczka w Dynamicie
driver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 13:56   #4
PePe
Koordynator - Mazowsze
Zlotowicz
Grupa: Warszawa
 
Avatar PePe
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Rembertufff
Inny
kombi
1999
WW..C Warszawa Rembertów
Postów: 2 551
Domyślnie

ekhemmmmm od kiedy ja o tym mówię??? HĘ???

ale karwa cały czas byłem zbywany że to "nasz opiekun" i takie tam bzdety

no ale najgorsze w tym jest to że w Wawce nie ma dla nich żadnej alternatywy
PePe jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 14:05   #5
Greg
Kataryna
 
Avatar Greg
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Saska Kępa
Ford Focus I
HB 3D
2.0 Zetec 130KM manual
styczeń
1999
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 7 514
Domyślnie

No ale moze po wizycie w FP cos sie zmieni , nie wierze w to ale trzeba miec nadzieje .
Gdyby uwalili im znizki serwisowe na czesci o pare % to moze by odczuli . Ja niestety mam wrazenie ze marce Ford na Polske niestety nie zalezy na dobrej opini . Wiem ze sprawdzaja serwisy w taki i inny sposob , ale chyba guzik to daje . Niestety .
Ja juz nie posiadam gwarancji wiec tak jak wiekszosc olalem ASO , i jest mi z tym dobrze
Pzdr.
__________________
BLUE - niebieskiej szerokości
Greg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 16:04   #6
Sado
Turysta
 
Avatar Sado
 
Zarejestrowany: May 2005
Skąd: Kielce
Postów: 376
Domyślnie

Niestety tak jest Ford sprzedaje się w Polsce tak sobie więc faktycznie im nie zależy...
A co do jakości działania samych ASO to chyba (chyba niestety) jest to na gminne, że jak ktoś się zna (albo ma naklejkę że ma się znać) to od razu traktuje użytkowników samochodów jak lamerów i ma ich głęboko w d..ie bo jak chcą mieć gwarancję to muszą przyjść do ASO...
Ja oczywiście jak gro moich znajomych oleję ASO ciepłym moczem z wysoka bo za takie pie niądze to ja zrobię dwa serwisy spokojnie u znajomego mechanika...
Sado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 16:17   #7
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sado
Niestety tak jest Ford sprzedaje się w Polsce tak sobie więc faktycznie im nie zależy...
No nie rozumiem. Skoro sprzedaje się "tak sobie" jak twierdzisz, to właśnie powinno im zależeć na zdobywaniu klientów. Jednym z punktów zachęcających potencjalnych kupujących jest jakość obsługi, notabene takie ankingi się robi... O ile się nie mylę, aktualnie w jakości obsługi i serwisu przoduje Toyota (abstrahując od cen )
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 18:24   #8
przemecki
Turysta
 
Avatar przemecki
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Piaseczno
Postów: 171
Domyślnie

i nagrode Dealer Excellence zdobyli
__________________
przemecki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 19:47   #9
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

a czy przypadkiem z tą nagrodą to nie jest tak jak z wieloma tytułami? Płacisz - dostajesz? w takim wypadku to by było zrozumiałe
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 20:49   #10
sibi
Sympatyk
 
Avatar sibi
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Skąd: Wawa-Wołomin
Ford Focus I FL
kombi
1.6 Zetec 100KM manual
styczeń
2002
WJ Warszawa Targówek
Postów: 582
Garaż
Domyślnie

miałem kiedyś zaszczyt wykonywać pracę dla innej marki auta...
to co napisał Niedźwiedź to niestety prawda
w każdym serwisie jest tak samo:
młodzi ludzie w trakcie szkoły mają tam praktyki
starsi walą w czapkę
a właścicielom chodzi o to by salon jak najwięcej sprzedał.

jedyny kompetentny człowiek to szary mały warsztacik pana "Janka" który rzetelnie dłubie w naszych autkach, by tym zdobyć klientele.
__________________
Naucz się modzie pisać!!!
Podpis zmieniony przed moderatora: "szmata szmatą pozostanie i tyle"
Nr 44 Members Club SS


sibi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 20:58   #11
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

autoryzacja Forda dla pana Janka! niech żyje!
Kurde, problem w tym, że pewne rzeczy trza robić w ASO, bo pan Janek nie przybije pieczątki w książce, niestety... Co za paradox cholerny, jesteśmy skazani na olewusów, przynajmniej przez okres gwarancji
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-05, 22:36   #12
driver
Turysta
 
Avatar driver
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Foczkowo:)
Postów: 974
Domyślnie

Dokładnie jestesmy skazani na gwarancji na tych "oprychów".
Można tylko powiedzieć,że nie wchodzimy-weszlismy do Europy ale idziemy do biedoty
__________________


Troszkę Alpine, 2 kilo Rainbow'a doprawione U-dimnesion + skrzynia z kolejnym U-dimnesion i cała foczka w Dynamicie
driver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-05, 08:32   #13
pinio_tdci
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Poznan
Postów: 545
Domyślnie

Cytat:
Napisał driver
Dokładnie jestesmy skazani na gwarancji na tych "oprychów".
Można tylko powiedzieć,że nie wchodzimy-weszlismy do Europy ale idziemy do biedoty
koledzy dramatyzuja z ta Europa

tzn. nie wiem jak jest wszedzie, ale w kraju najbardziej 'zmotoryzowanym' i ojczyznie samochodu (w germanii ) ASO, nie dosc ze nie sa lepsze, to chyba nawet gorsze - wieksza arogancja i olewanie (z kumplem w salonie opla, przy zglaszaniu usterki, pan mechanik powiedzial 'chwileczke' i przyszedl do nas za 45 minut , w ASO forda pan magazynier nie wiedzial jak sie poslugiwac Microcatem - musialem mu pokazac a w serwisie VW, probowali mojego kolege francuza, naciagnac na wymiane turbo, bo 'jest olej w wezu do IC' ; a co w TV pokazuja z ukrytych kamer )

tak, ze to chyba stad moje nienarzekanie na ASO - mam bardziej negatywne wzorce
__________________
FF sedanik, dieselek w kolorze zwanym 'pepper red' (oramkowany )
pinio_tdci jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-05, 08:50   #14
Michup
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Poznań
Postów: 45
Domyślnie monopol rządzi...

problem w tym że wybór serwisu prze nas klientów jest sztucznie ograniczany - w takim Poznaniu mamy 2 firmy "autoryzowane" - i co? Ceny "jak na Batorym", jakość - bywa różnie, terminy wykonania usług na za tydzień itd... Moim zdaniem jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest dopuszczenie do napraw i przeglądów gwarancyjnych większej liczby serwisów - tych wszystkich "panów Jasiów i Kaziów" którzy często wiedzą wiecej o autach niż pracownicy ASO. Problemy załatwi wolny rynek.
__________________
FF 1.8 TDDi
Michup jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-05, 09:57   #15
Sado
Turysta
 
Avatar Sado
 
Zarejestrowany: May 2005
Skąd: Kielce
Postów: 376
Domyślnie

Cytat:
Napisał grzehoo
Sado napisał/a:
Niestety tak jest Ford sprzedaje się w Polsce tak sobie więc faktycznie im nie zależy...


No nie rozumiem. Skoro sprzedaje się "tak sobie" jak twierdzisz, to właśnie powinno im zależeć na zdobywaniu klientów. Jednym z punktów zachęcających potencjalnych kupujących jest jakość obsługi, notabene takie ankingi się robi... O ile się nie mylę, aktualnie w jakości obsługi i serwisu przoduje Toyota (abstrahując od cen )
No tak ale skoro każdy czeka na koniec gwarancji, żeby kopnąć ASO w d..pę i potem tylko blachy za 40 PLN przegląda to co się dziwić, że ASO ma nas użytkowników też gdzieś? Poza tym jak pójdzisz z ulicy do dowolnego ASO i zobaczysz ile kosztuje przegląd a ile u przysłowiowego "Pana Janka" to różnice sięgają 100%...
Poza tym mamy w serwisach ludzi pamiętających jeszcze dobre komunikstyczne czasy gdzie faktycznie klient był tylko niepotrzebnym dodatkiem, fachowiec to był ktoś...
Sado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-05, 10:05   #16
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sado
Poza tym mamy w serwisach ludzi pamiętających jeszcze dobre komunikstyczne czasy gdzie faktycznie klient był tylko niepotrzebnym dodatkiem, fachowiec to był ktoś...
no niestety, to cały czas pokutuje w wielu dziedzinach...
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-05, 00:51   #17
bibi
Turysta
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Skąd: Warszawa/Bialoleka
Postów: 119
Domyślnie BIBI PISZE

Panowie
konkret - moja propozycja :
bardzo prosze o zapisywanie Dnia oraz godziny a takze dane typa ( imie , nazwisko to najwazniejsze )

CO DWIE GLOWY TO NIE JEDNA !
Samemu można zrobić przysłowiową kup.......

Zbieramy raz w miesiacu nasze problemy z dealerami i wysylamy informacje do salonow ( oczywiscie tez do panow dyrektorow/kierownikow i tym podobnych ) - moze pomoze , ale reczej nie zaszkodzi ( chyba ! HMMMM ) - w tej chwili podrapalem sie w glowe .
Nie - mowie calkiem powaznie - ja duzo rzeczy sobie notuje jak mam problem .
Z regoly moje informacje mi pomagaja pomaga choc nie zawsze .

PZDR bIBI
bibi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-05, 19:34   #18
acmeadow
Turysta
 
Avatar acmeadow
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: pomysł, że wawka ?
Ford Focus II
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
2008
WPR powiat pruszkowski (Pruszków)
Postów: 395
Domyślnie

no, panowie... dziś miało miejsce WYDARZENIE

(biorąc pod uwagę zwykłe podejście ASO do swoich klientów, słowo "wydarzenie zasługuje tu na duże litery)

a mianowicie: o 17stej z minutami dostaję telefon pt "dzień dobry, nazywam się Kasia Jakaśtam, dzwonię z firmy OMC, czy mogła bym z panem porozmawiać?"

u mnie zaskoczenie, bo aktualnie żadne auto od nas u nich nie stoi, ale czemu nie, tylko mówię, że akurat jestem trochę zajęty, i czy nie może zadzwonić za godzinę. ona na to, że jak najbardziej, chociaż "za godzinę" już było około 18stej.

dzwoni ponownie, ugrzeczniona i mówi (teraz uwaga): "był pan ostatnio w naszym serwisie (dwa tygonie temu - zgadza się) zgodnie z naszymi standardami, w celu jak doprowadzenia do jak najlepszej obsługi klienta chciała bym zapytać pana o wrażenia z wizyty"...

opadła mi szczena normalnie.

porozmawialiśmy sobie, powiedziałem co uważałem (akurat była to moja pierwsza wizyta w tym serwisie i generalnie było ok - jak chciałem zamontować podłokietnik, to gość, nieproszony o to, nawet wyszedł zza lady, zaprowadził mnie do wystawki, zaprezentował "live" i spytał czy mi się podoba... ). zaznaczyłem tylko ewentualną kwestię minusową pt brak informacji "z góry" o kosztach usługi niestandardowej przy przeglądzie, czyli wciągnięcia kabla od wzmacniacza do komory silnika - co okazało się że mistrz elektryk wycenił na... 300 pln (skubany się ceni).

pani powiedziała że na pewno przekaże moje uwagi. w pytaniach między innymi przewinęło się:

- czy był pan poinformowany szczegółowo o kosztach usług ?

- czy obługujący pana człowiek z serwisu (było po nazwisku, więc pełna personalizacja) wykazał się, wg pana, fachową wiedzą ?

i najlepsze:

- czy czuł się pan jak klient wyjątkowy ?

tym mnie zabiła


więc generalnie big plus dla OMC za dobry kierunek rozwoju. jak wspominałem - to był mój pierwszy raz u nich, więc z autopsji nie wiem, jakie numery odstawiali wcześniej, tylko to, co czytam tu. ale IMHO to jest dbanie o klienta i chęć podniesienia jakości obsługi.


__________________


pozdrowionka for @ll !
acmeadow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-05, 19:56   #19
tecman
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Krakow
Postów: 291
Domyślnie

Cytat:
Napisał acmeadow
no, panowie... dziś miało miejsce WYDARZENIE

(biorąc pod uwagę zwykłe podejście ASO do swoich klientów, słowo "wydarzenie zasługuje tu na duże litery)

a mianowicie: o 17stej z minutami dostaję telefon pt "dzień dobry, nazywam się Kasia Jakaśtam, dzwonię z firmy OMC, czy mogła bym z panem porozmawiać?"

u mnie zaskoczenie, bo aktualnie żadne auto od nas u nich nie stoi, ale czemu nie, tylko mówię, że akurat jestem trochę zajęty, i czy nie może zadzwonić za godzinę. ona na to, że jak najbardziej, chociaż "za godzinę" już było około 18stej.

dzwoni ponownie, ugrzeczniona i mówi (teraz uwaga): "był pan ostatnio w naszym serwisie (dwa tygonie temu - zgadza się) zgodnie z naszymi standardami, w celu jak doprowadzenia do jak najlepszej obsługi klienta chciała bym zapytać pana o wrażenia z wizyty"...

opadła mi szczena normalnie.

porozmawialiśmy sobie, powiedziałem co uważałem (akurat była to moja pierwsza wizyta w tym serwisie i generalnie było ok - jak chciałem zamontować podłokietnik, to gość, nieproszony o to, nawet wyszedł zza lady, zaprowadził mnie do wystawki, zaprezentował "live" i spytał czy mi się podoba... ). zaznaczyłem tylko ewentualną kwestię minusową pt brak informacji "z góry" o kosztach usługi niestandardowej przy przeglądzie, czyli wciągnięcia kabla od wzmacniacza do komory silnika - co okazało się że mistrz elektryk wycenił na... 300 pln (skubany się ceni).

pani powiedziała że na pewno przekaże moje uwagi. w pytaniach między innymi przewinęło się:

- czy był pan poinformowany szczegółowo o kosztach usług ?

- czy obługujący pana człowiek z serwisu (było po nazwisku, więc pełna personalizacja) wykazał się, wg pana, fachową wiedzą ?

i najlepsze:

- czy czuł się pan jak klient wyjątkowy ?

tym mnie zabiła


więc generalnie big plus dla OMC za dobry kierunek rozwoju. jak wspominałem - to był mój pierwszy raz u nich, więc z autopsji nie wiem, jakie numery odstawiali wcześniej, tylko to, co czytam tu. ale IMHO to jest dbanie o klienta i chęć podniesienia jakości obsługi.


Ja bym sie tak tym telefonem nie podniecal...bo dostaje je zawsze jak faktura w ASO przekroczy pinset pln.. Poniewaz OMC nalezy do grupy PGD, to postepuja podobnie jak Eurocar z Krakowa - i to oni do mnie wydzwaniaja po kazdej takiej grubszej wizycie w serwisie. Raz to ich zrypalem...jak mnie goscie zdenerwowali....5 godzinnym przegladem 80tys i wgraniem nowego softu...bo elektryka na wieczornej zmianie maja....jednego!
__________________
Tecman
tecman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-05, 20:16   #20
acmeadow
Turysta
 
Avatar acmeadow
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: pomysł, że wawka ?
Ford Focus II
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
2008
WPR powiat pruszkowski (Pruszków)
Postów: 395
Domyślnie

Cytat:
Napisał tecman
Ja bym sie tak tym telefonem nie podniecal...
kurcze, a ja już myślałem że jestem wyjątkowy klient... zabiłes we mnie całą radochę - niech mnie ktos przytuli...



stary, a na poważnie - twierdzisz że tego typu akcje są ukierunkowane tylko i wyłącznie na wyciągnięcie z klientów więcej kasy poprzez telefoniczne zrobienie im laski ? cos mi się nie chce wierzyć w aż takie skrajności


IMHO z każdej strony każdy z nas ma racje - wszystko kwestia danego dnia i akurat naszego w tym dniu podejścia. i tak ja akurat jutro zaczynam urlop i wszystko widzę na różowo

ale normalnie też mam opinię raczej awanturnika, który robi problemy tam, gdzie inny by pominął szczegół milczeniem tu obługa była ok.


a jak juz przy tym jesteśmy - BEMO motors z poznania - też duże plusy. byłem tam foczką bo na autostradzie padła pompa + układ chłodzenia (szczury przegryzły węże - dacie wiarę..? )

nie mieli żadnego zastępczego w tej samej klasie i... bez kłopotu dostałem nowe mondeo na tydzień z 40% upustem (chociaz normalnie należało się na dwa dni bez względu na okoliczności) - bo tyle potrzebowali czasu na ściągnięcie tych węży.

wszędzie niestety kasa gra pierwsze skrzypce. taki kapitalizm, chcieliśmy to mamy.
__________________


pozdrowionka for @ll !
acmeadow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-05, 21:16   #21
Rabarbar
Turysta
 
Avatar Rabarbar
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: W-wa
Postów: 192
Domyślnie

Cytat:
Napisał acmeadow
no, panowie... dziś miało miejsce WYDARZENIE
a mianowicie: o 17stej z minutami dostaję telefon pt "dzień dobry, nazywam się Kasia Jakaśtam, dzwonię z firmy OMC, czy mogła bym z panem porozmawiać?"

Jak na OMC to może i jest wydażenie Po wizycie w AutoPlazie otrzymuje taki telefon za każdym razem. Do tej pory uważałem że to jest standart w ASO Forda.
Rabarbar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-05, 13:57   #22
sylweek
Turysta
 
Avatar sylweek
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: W-wa
Postów: 285
Domyślnie

300,00 za ciągnięcie kabla
Chyba nie zapłaciłeś
__________________
Dowcip jest orężem bezbronnych.
Żeby być śmiesznym, trzeba przynajmiej tyle prostoty, co odwagi.
sylweek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-05, 14:36   #23
Pendrzec
Turysta
Grupa: Łódź
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Ford Focus I
sedan
1.6 Zetec 100KM manual
2000
EL Łódź
Postów: 145
Domyślnie

moze sam pociagnal i nie chce sie przyznac
__________________
Ghia is the BEST
Pendrzec jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-05, 14:50   #24
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

taki kapitalizm, chcieliśmy to mamy.

u nas nie ma kapitalizmu. Jest jakaś hybryda pomiędzy socjalizmem, skanmdalizmem, korupcjonizmem i wolnym rynkiem.
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-05, 15:12   #25
Sado
Turysta
 
Avatar Sado
 
Zarejestrowany: May 2005
Skąd: Kielce
Postów: 376
Domyślnie

BTW telefonów to jest to chyba "standard" Warszawski bo byłem przynajmniej w dwu innych ASO (poza stolycą) i tylko z W-wy dzwonili (nie pamiętam jak się to ASO nazywa ale są koło Makro na Jerozolimskich...).
A telefon każde z ASO zapisało!!
Sado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u