Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Gaz i zagazowane Foczki

Komunikaty

Gaz i zagazowane Foczki Gaz to zło ale są tacy co z niego korzystają

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23-05-09, 19:19   #1
slawekz1
Turysta
 
Avatar slawekz1
 
Zarejestrowany: May 2008
Skąd: mazowieckie
Ford Focus II
kombi
1.6 Duratec 100KM manual
kwiecień
2008
WPY powiat przysuski (Przysucha)
Postów: 123
Domyślnie Instalacja gazu w Radomiu

Który zakład instalujący gaz polecacie w Radomiu?
slawekz1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-09, 20:49   #2
slider
Turysta
 
Avatar slider
 
Marcin
Zarejestrowany: May 2008
Skąd: Radom
Inny
HB 5D
1.4 Zetec 75KM manual
styczeń
1998
WR Radom
Postów: 278
Garaż
Domyślnie

Zakładałem u Piotra Siraka. Ma on swój warsztat w Ślepowronie (trasa na Piotrków Tryb. Wjazd po prawej stronie obok sklepu spożywczego). Ogólnie łebski koleś, tyle, że ruch ma tam niesamowity praktycznie dzień w dzień. Trzeba by jechać się umawiać na konkretny dzień. Jakieś regulacje etc. wykonuje najczęściej za friko (nie wiem czy wszystkim, pewnie tym którym gaz zakładał). Ogólnie bez zastrzeżeń.
__________________
podpisu ni ma bo nie można
slider jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-05-09, 14:27   #3
figofan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał slider
Zakładałem u Piotra Siraka. Ma on swój warsztat w Ślepowronie (trasa na Piotrków Tryb. Wjazd po prawej stronie obok sklepu spożywczego). Ogólnie łebski koleś, tyle, że ruch ma tam niesamowity praktycznie dzień w dzień. Trzeba by jechać się umawiać na konkretny dzień. Jakieś regulacje etc. wykonuje najczęściej za friko (nie wiem czy wszystkim, pewnie tym którym gaz zakładał). Ogólnie bez zastrzeżeń.
potwierdzam, akurat o tym warsztacie slyszalem sporo dobry opini, fokim u niego nie bylem, ale paroma innymi samochodami a i owszem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-05-11, 13:52   #4
KamilWR
Turysta
Grupa: Brak
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Ford Focus I FL
HB 3D
2.0 Zetec 130KM manual
2003
Postów: 40
Domyślnie

Ja z kolei ZDECYDOWANIE ODRADZAM zakładanie gazu u Siraka w Ślepowronie, mój temat -> http://www.focusklubpolska.pl/showthread.php?t=49401.
A po krótce:
-dobieranie i montowanie gównianych zestawów - Zenit i czerwone Valteki , o tym że to bynajmniej nie najlepszy wybór dowiedziałem się dopiero po czasie - w tych pieniądzasz spokojnie można mieć Stag'a (użytkowałem w Alfie i przez 2 lata żadnych problemów) na Magic Jetach (również w Alfie i również zero zastrzeżeń)
-w przeciągu półtora miesiąca byłem ok.20x na regulacjach z powodu zbyt ubogiej mieszanki.Spokojnie mógłbym powiększyć te wizyty do 30+ gdybym jeździł za każdym razem gdy zaświeciła się kontrolka silnika ale nie samymi gazownikami człowiek żyje
-w akcie desperacji kiedy już zrozumieli, że nie dadzą rady mi jej wyregulować rozwiązali problem ..uwaga....ZAŚLEPIAJĄC KONTROLKĘ "Check engine" czarną izolacją - mi sku**** naturalnie wmawiali, że podnieśli ciśnienie na reduktorze, ustawili mapy...jeszcze kłamliwy ch** pojechał po zaślepieniu kontrolki ze mną w trasę niby, że coś reguluje.Przejechałem na ubogiej mieszance w ten sposób ze 2 tyś km do czasu kiedy chciałem wymienić żarówkę oświetlenia zegarów i odkryłem to gówno.
-butla 44l mieści 30l gazu - jeśli chciałbym to poprawić trzeba wyjeździć całą butle i odstawić do nich na cały dzień na co już się krzywili
-czekanie na regulację trwającą 10min w moim przypadku wynosiło nie mniej niż 40min - 1.5h (!!!)
-nie ma tam jednego wykwalifikowanego gazownika - gazu montuje gość, który wcześniej zakładał alarmy, reguluje inny elektronik, który prosto w oczy mówi "wiesz..ja to na gazach się za bardzo nie znam"
Także z całego serca przestrzegam przed montowaniem tam gazu i łapaniem się na ten sam haczyk "dobrej opinii" zakładu, która dotyczy ELEKTRONIKI a nie instalacji gazowych.Jeśli masz problem z elektryką, elektroniką w aucie jedź do nich śmiało...jeśli chcesz założyć gaz omijaj szerokim łukiem.
KamilWR jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-05-11, 14:20   #5
vielki
Turysta
 
Avatar vielki
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Skąd: Kozienice / Radom / inne
Ford Focus I
kombi
1.8 TDCi 100KM manual
2004
Postów: 49
Domyślnie

Trasa Radom - Kozienice
w miejscowosci Antoniówka po prawej stronie (jest stacja LPG a za nia jakies 50m jest serwis i montaz LPG)
wielu znajomych montowalo - szybko , na temat i co najwazniejsze solidnie...
godne polecenia
vielki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Mechanik w Radomiu Ziele1985 Serwis i gwarancja 6 12-05-12 09:10

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u