Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14-02-11, 20:06   #1
jerzyk
Turysta
Grupa: Brak
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Skąd: Wrocław
Ford Focus I FL
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
marzec
2002
WR Radom
Postów: 4
Domyślnie łącznik elastyczny - wroclaw - gdzie?

jakis (nie krotki juz) czas temu sie zpsul ;] zrobil sie juz na tyle drazliwy i warczacy agonalnie ze chyba dluzej nie moge tego przetrzymac.
Czy ktoś wie gdzie w ogole da rade to zrobic (i milo by bylo zeby nie bylo to zbyt drogie bo na chwile obecna to mi sie troche niezbyt drobnych wydatkow nawarstwilo, a i do bogatych nie naleze :P )
Jak do tej pory odwiedzilem jednego tlumikarza, ktory jest ponoc tani, sprytny i nie leci sobie w kulki, ale niestety, powiedzial ze on tego na silniku nie pospawa bo nie ma takiej opcji, a w zdejmowanie bawil sie nie bedzie bo to nie bardzo jego dziedzina...
Zbieram sie zeby podzwonic i popytac, ale cos nie bardzo wiem od ktorej strony zaczac wiec jesli ktos by byl tak mily i polecil kogos kto to zrobi to bede bardzo wdzieczny.
FFI 2002, silnik 1.8 tdci - dosyc mala odleglosc miedzy kolektorem, a lacznikiem - slyszalem ze w benzyniakach nie ma z tym az takich problemow jesli chodzi o naprawe

z gory dziekuje i pozdrawiam
jerzyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-02-11, 09:10   #2
jacor
Turysta
 
Avatar jacor
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Skąd: Polska
Ford Focus II FL
kombi
2.0 Duratec 145KM manual
listopad
2010
Postów: 241
Domyślnie

Znam tylko jedną solidną firmę we Wrocławiu specjalizującą się w układach wydechowych. Od ponad 10 lat jeżdżę tylko do nich. Kiedyś produkowali układy wydechowe i montowali je w warsztacie. Teraz tylko montują, przerabiają, dopasowują - full serwis
http://www.margo.net.pl/ Polecam warsztat na ul. Kudowskiej. Nie wiem ile ci policzą za robote, ale oni na pewno to zrobią i zapomnisz o problemie.
__________________
jacor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-11, 17:12   #3
jerzyk
Turysta
Grupa: Brak
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Skąd: Wrocław
Ford Focus I FL
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
marzec
2002
WR Radom
Postów: 4
Domyślnie

dzieki za informacje, jesli bedzie taka potrzeba to pewnie dowiem sie jak w tym zakladzie prezentuja sie ceny i wykonanie, ale na chwile obecna bedac w okolicach zawiercia chlopaczki z niewielkim serwisikiem w garazu bedacym poczatkowo stodola badz czyms takim wycieli i wspawali mi nowy lacznik. fakt ze autko wczesniejszejszego tlumienia drgan wydochowych nie odzyskalo, ale brzmi prawie jak na poczatku
Kostrukcje sama mialem okazje obejzec i... tak nieprzemyslanego pomyslu to jeszcze nie widzialem - czesc od strony kolektora wydechowego mozliwa do spawania migomatem jedynie na slepo... nic nie widac, iskry pryskaja na twarz i w ogole jakas porazka, ponoc jeszcze audi ktores ma taka beznadziejna konstrukcje. Z tego co mi powiedziano to tak zeby to zrobic jak trzeba to dobre pol dnia roboty i to pod warunkiem ze sruby nie beda zbyt duzego oporu stawiac ale co tam, jest lepiej i ciszej wiec nie mam co plakac ;]
jerzyk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-11, 16:53   #4
kempus
Turysta
 
Avatar kempus
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Ford Focus II
HB 5D
2.0 Duratec 145KM manual
2005
Postów: 945
Domyślnie

Wymieniałem ostatnio łącznik elastyczny, co prawda w 1.6 zetec, ale zawsze. Podjechałem do zakładu tłumikarskiego - gość mówi 300zł, ja za to dziękuję. Pojechałem kupić łącznik za 48zł, kumpel mechanik wymienił mi za 40zł, choć roboty było sporo z tym badziewiem
kempus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-11, 19:21   #5
maly470
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Skąd: wrocław
Ford Focus I
kombi
1.8 TDCi 100KM manual
maj
2003
Postów: 9
Domyślnie

Ja ostatnio zrobiłem to na ulicy Góralskiej (boczna Robotniczej) na samym końcu. Całkowity koszt to 200 zł. To jest ten gość co miał warsztat na ul. Robotniczej koło giełdy elektronicznej na przeciwko myjni dla tirów.
__________________
pozdrawiam
mk
maly470 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[MK1] Gdzie kto ma przełącznik gazu grygas10 Gaz i zagazowane Foczki 25 09-09-11 18:40
[MK1] Urwany łącznik elastyczny wydechu Adax Inne techniczne 22 19-06-11 17:57
[FFI] Gdzie można wpiąć dodatkowy wyłącznik otwierania klapy COOLKEG Elektryka, audio i alarmy 5 05-08-08 22:05
gdzie jest włącznik wstecznego w Foce I ? Pavlo Silnik i skrzynia 4 23-06-06 00:25

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u