Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne

Komunikaty

Inne techniczne Problemy, usterki, naprawy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12-03-05, 09:30   #1
acmeadow
Turysta
 
Avatar acmeadow
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: pomysł, że wawka ?
Ford Focus II
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
2008
WPR powiat pruszkowski (Pruszków)
Postów: 395
Domyślnie focus II - plastikowa porażka

zbulwersowany tym ,co ujrzałem, opisałem tu, by się z wami podzielić wrażeniami. tekstu dużo, bo mi się dobrze pisało, i jak już wpisywałem pozdrowienia, synek mój zdecydował że naciśnie sobie klawisz esc.

brak mi słów po prostu, ale wciąż chcę się wam wyżalić na ten nowy project, więc w skrócie przynajmniej napiszę

wczoraj zajrzałem z qmplem do salonu i pologowaliśmy się do nowych foczek.

panie i panowie ! co to ma być !!! kpiny sobie z nas (użytkowników) robią. fokę II chyba chcieli zrobić best of the best of the best w tej klasie, ale to się nie robi kopiowaniem poszczególnych elementów innych aut !!! a jak już, to przynajmniej kopiować te najlepsze ! czemu tak mówię ? :
oczy - opel (bo nie wierzę, że to miało wyglądać jak suburban )
deska - vw i audi (to samo) - aaa hehe - nawet miejsce pod nawigację zostawili - nie wiem, chyba "na zaś" ??
schowek - laguna (i te uchwyty na kubki głębokości 1 cm, zamiast tych spod deski - komu to przeszkadzało ?? )


radio dali ok, nowa stylistyka jest nice, ale - jest takich wymiarów, że spróbuj wsadzić w to miejsce cokolwiek innego, poza telewizorem 14", to od razu dokup z 3 kilo waty do upchnięcia dookoła.

w ogóle nie piszę o wersji podstawowej, bo to szkoda klawiszy - panel z zaślepką zamiast radia wygląda jak pionowa deska do krojenia warzyw, a deska rozdzielcza jest pokryta czyms twardym, co ma chyba imitować plastik...

a'propo deski - w foce 2004 jest ona pokryta miękkim plastikiem, chyba gumowanym, i fucktycznie wygląda ok - znów - komu to przeszkadzało ??

w wersji top foki II kierownica jest obszyta skórą - mamo, ratuj. wrażenia organoleptycze są gorsze niż ze zwykłej kierownicy foczki I (btw - ta uważam że jest serio super).

no i na koniec szczegóły - a raczej brak dbałości o nie.

pilot do radia - stylistyka łyżki do butów i mniej więcej taka sama funkcjonalność.
w autku wyposażonym w el 4 szyby i panel sterujący nimi i tak pozostawiono miejsce na klawisz sterowania szybą przy klamce kierowcy - szkoda było kasy na dodatkowy odlew czy jak ?

no i powodzenia przy próbie wyjęcia ręki spod deski z zapalniczką. mhm. jak się komuś ta sztuka uda, niech da znać.

ogólnie mocno się nowym designem rozczarowałem.
zaznaczam, że silnika ani zawieszenia się nie czepiam. te uważam za faktycznie jedne z lepszych.

czy ktoś ma inne opinie ? może ja jakoś zbyt tendencyjnie podszedem do sprawy, więc niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu może

prosze o wasze opinie

pozdrawiam - peter
__________________


pozdrowionka for @ll !
acmeadow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-05, 12:09   #2
@ndy
Dukacz
 
Avatar @ndy
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Ropienka
Postów: 1 230
Domyślnie

dodaj do tego jeszcze "otwieranie bagażnika z kokpitu" - brak (ciekawe czy bagażnik jest blokowany podczas jazdy) oraz ruszające się tylne lampy w HTB...

Ale FFII lepiej się drogi trzyma niż FFI....
__________________
Dowcipny człowiek zawdzięcza najczęściej więcej niż połowę swego pomysłu durniowi, na którego trafił Georg Lichtenberg
@ndy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-05, 12:28   #3
hans
Forza Italia Squad
 
Avatar hans
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Koło :P
Ford Focus IV
HB 5D
1.5 Ecoboost 182 KM manual
2019
Postów: 339
Domyślnie

I jeszcze kiepski uchwyt do zamykania klapy bagażnika w hatchbacku
__________________
Der Krieg ist verloren
---
Fast Only Rolling Downhill

nieustająca mądrość dnia (z basha):<DisIsOut> boze drogi, czemu na komunie nie daja juz dzieciom zegarkow i rowerow
hans jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-05, 22:51   #4
driver
Turysta
 
Avatar driver
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Foczkowo:)
Postów: 974
Domyślnie

Mimo iz nowa Foczka 2 jest ladna nadal pozostaje przy zdaniu ze FOczusia 1 jest ladniejsza.
Swiatla 1 sa o wiele ladniejesze niz 2 nie wspominajac o tyle.W srodku zarowno 1 jak i 2 maja landie wykonczone i zrobiony design.Gdzies na stronie Fkp byla niebieska foczka 2 z niebieska tapicerka w srodku i bardzo mi to przypadlo do gustu jednak deska rozdzielcza poraza sciagnieciem z innych aut zegarow.
__________________


Troszkę Alpine, 2 kilo Rainbow'a doprawione U-dimnesion + skrzynia z kolejnym U-dimnesion i cała foczka w Dynamicie
driver jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-05, 23:04   #5
@ndy
Dukacz
 
Avatar @ndy
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Ropienka
Postów: 1 230
Domyślnie

Mi najbardziej podoba się tylna wycieraczka w HTB - jest tak malutka czyści tylko 40% szyby...
__________________
Dowcipny człowiek zawdzięcza najczęściej więcej niż połowę swego pomysłu durniowi, na którego trafił Georg Lichtenberg
@ndy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-05, 23:29   #6
acmeadow
Turysta
 
Avatar acmeadow
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: pomysł, że wawka ?
Ford Focus II
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
2008
WPR powiat pruszkowski (Pruszków)
Postów: 395
Domyślnie

Cytat:
Swiatla 1 sa o wiele ladniejesze niz 2
tu uważam osobiście, że ładniejsze są ciut jednak dwójki - z tym że taka stylistyka mniej mi pasuje do ogólnego założenia focusa a bardziej bym o widział w mondeo.

natomiast nic by mi się nie stalo, gdyby cała maska była wyższa

Cytat:
tylna wycieraczka w HTB
a nie zwróciłem uwagi - ale może to jest "kluczowe" 40% ..?
__________________


pozdrowionka for @ll !
acmeadow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-03-05, 10:01   #7
gregor
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Maków Mazowiecki
Postów: 40
Domyślnie

'' focus II - plastikowa porażka" - kilka dni temu miałem okazję pojeździć nową Foczką 1,6TDCI i mam podobne wrażenia. Wersja była lepsza, z dwustrefowym klimatronikiem, ale wykończenie deski jakimś niebieskawym plastikiem to faktycznie porażka. Jeszcze jedno zauważyłem o czym nikt do tej pory nie pisał, ciężko mi się operowało pedałem gazu. Jak dla mnie to jest tam za mało miejsca i zawadzałem o pedał hamulca. Nogi nie mam zbyt monstrualnej, numer 44, i w mojej starej Foczce nigdy nie odczuwałem z tego powodu żadnego dyskomfortu. Ale może się tylko czepiam.
__________________
CX kombi 1,6 LPG
gregor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-03-05, 12:55   #8
pinio_tdci
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Poznan
Postów: 545
Domyślnie

Zgadzam sie w calej rozciaglosci :P - i jeszcze bym dolozyl

No nic, jeszcze musze Ghia zobaczyc, moze bedzie lepiej - jak nie, to foka II nie bedzie nastepca mojej 'jedynki'

No ale ponoc ford 'poluje' na gusta tych ktorzy nie 'trawili' MKI (tyle, ze golfizna MKV jest teraz duzo ladniejsza w srodku niz foka ), zobaczymy, ale cos czuje, ze palant od marketingu, chyba sie jednak z praca pozegna
__________________
FF sedanik, dieselek w kolorze zwanym 'pepper red' (oramkowany )
pinio_tdci jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-03-05, 13:53   #9
SzerszeN
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Avatar SzerszeN
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: Warszawa - Natolin
Ford Focus II FL
kombi
1.6 Duratec 100KM manual
wrzesień
2008
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 244
Domyślnie

ja dozuce swoje 3 grosze, jak lazilismy z zona po salonie i ogladalismy nowe foki to im dluzej patrzylam na profil hb tym bardziej mialem wrazenie, ze ja juz ja gdzies widzialem, i nagle tryby zaskoczyly, seat leon, moze przesadzam ale jakos z boku tak mi sie kojazy
__________________



SzerszeN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-03-05, 20:49   #10
Kulin
Turysta
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Skąd: Polska
Postów: 60
Domyślnie

mi znowu z boku przypomina trochę volvo - chodzi o przód. Może te przetłoczenia i przejście do zderzaka...
Kulin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-05, 22:18   #11
gregor
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Maków Mazowiecki
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kulin
mi znowu z boku przypomina trochę volvo - chodzi o przód. Może te przetłoczenia i przejście do zderzaka...
przecież nowe Volvo 40 to nic innego jak nowy Focus. Od niego ma całe podwozie i część silników. Podobnie jak Mazda 3 , tyle tylko, że japończycy potrudzili się troszkę bardziej projektując nadwozie.
__________________
CX kombi 1,6 LPG
gregor jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-05, 09:47   #12
Picia78
Klepacz
 
Avatar Picia78
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Inny
HB 5D
2.5 DuratecRS 305KM manual
październik
2008
KTA powiat tarnowski (Tarnów)
Postów: 2 598
Domyślnie

Cytat:
Napisał @ndy
Mi najbardziej podoba się tylna wycieraczka w HTB - jest tak malutka czyści tylko 40% szyby...
Tesz szczegól mi sie też spodobał a tak ogólem to kiszka naprawdę wole foke 1
__________________

Picia78 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-05, 15:59   #13
Vonter
Turysta
 
Avatar Vonter
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Postów: 648
Domyślnie

Cytat:
Napisał driver
Mimo iz nowa Foczka 2 jest ladna nadal pozostaje przy zdaniu ze FOczusia 1 jest ladniejsza.
Swiatla 1 sa o wiele ladniejesze niz 2 nie wspominajac o tyle.W srodku zarowno 1 jak i 2 maja landie wykonczone i zrobiony design.Gdzies na stronie Fkp byla niebieska foczka 2 z niebieska tapicerka w srodku i bardzo mi to przypadlo do gustu jednak deska rozdzielcza poraza sciagnieciem z innych aut zegarow.
Jestem tego samego zdania - wedlug mnie I byla ladniejsza, a II to juz nie to samo. Stracila charakter Focus'a. Co prawda fajny do tuningu ale seryjny nic nowego. ( nie mowie ze brzydki, bo jest ladny )

Pozdr
__________________

Nr 666 Members Club SS
Vonter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-05, 16:07   #14
Beo
Turysta
 
Avatar Beo
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: Warszawa
Postów: 161
Domyślnie

a mówią ze drugi przegonił pierwszego ... ja tam osobiście wole I, II czegoś brakuje ... trudno to określić, bo nie stykałem się z nim na żywo.. ale tak jakby spotulniał z wyglądu (mówię o HB).I miała coś w sobie, II stała się bardziej konserwatywna - mniejsze, delikatniej prowadzone światła i z przodu, i z tyłu. jakby chcieli subtelnie poprawić, ale im średnio to wyszło ...
albo po prostu zbyt się koncentrowali na nowym Mustangu ...
Beo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-05, 17:10   #15
Vonter
Turysta
 
Avatar Vonter
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Łódź
Postów: 648
Domyślnie

OOooo a ja dzisiaj cos wylookalem w TV. Wrzucilem dzisiaj na chwile na TVN TURBO i trafilem na program 5th Gear. I widze ze prezentuja starego Focusa z porownaniem z nowym. I co uslyszalem: W jedynce jak to powiedzieli "deska rozdzielcza jest tandetna" materialy kiepskie itd. a w 2 ocenili wnetrze w samych super latynach..... Hmmmm
No moje zdanie jest troszki inne. Co do jedynki przynajmniej bo w FF2 nie siedzialem jeszcze.
__________________

Nr 666 Members Club SS
Vonter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-05, 17:14   #16
NeroN
Kataryna
Grupa: Śląsk
 
Avatar NeroN
 
Paweł
Zarejestrowany: Feb 2005
Skąd: Żarki Letnisko
Ford Focus III
kombi
1.6 EcoBoost 150 KM manual
grudzień
2011
Postów: 3 855
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vonter
OOooo a ja dzisiaj cos wylookalem w TV. Wrzucilem dzisiaj na chwile na TVN TURBO i trafilem na program 5th Gear. I widze ze prezentuja starego Focusa z porownaniem z nowym. I co uslyszalem: W jedynce jak to powiedzieli "deska rozdzielcza jest tandetna" materialy kiepskie itd. a w 2 ocenili wnetrze w samych super latynach..... Hmmmm
No moje zdanie jest troszki inne. Co do jedynki przynajmniej bo w FF2 nie siedzialem jeszcze.

Ciekawe, ile jeszcze by odcinków powstało tego programu jakby powiedzieli,że FF2 to lipa
__________________
FFI 1.6 HB & FFIII 1.6 EB kombi 204KM/327Nm by HEKO & POMYLONEZ - Projekt ZŁOMBOL było ST220 Blue Performance
NeroN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-05, 17:43   #17
SzerszeN
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Avatar SzerszeN
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: Warszawa - Natolin
Ford Focus II FL
kombi
1.6 Duratec 100KM manual
wrzesień
2008
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 244
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vonter
W jedynce jak to powiedzieli "deska rozdzielcza jest tandetna" materialy kiepskie itd. a w 2 ocenili wnetrze w samych super latynach.....
chyba w super latrynach
wlasnie deska w 1 to jest to co najbardziej wyroznia foke sposord innych aut tej klasy, zachwianie symetrii, luki, srodkowe wyloty powietrza na roznych wysokosciach itp itd, nie musze chyba tutaj nikomu tlumaczyc, to jest to co mnie najbardziej uzeklo, a w 2 nie ma tego, jest taka sama jak miliony innych samochodow, same prostokatnosci, wyrazny podzial na czesc kierowcy i pasazera, nic tak naprawde co by jakos wyraznie wyroznialo to wnetrze sposrod innych
__________________



SzerszeN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-05, 22:44   #18
acmeadow
Turysta
 
Avatar acmeadow
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: pomysł, że wawka ?
Ford Focus II
HB 5D
1.8 TDCi 115 KM manual
2008
WPR powiat pruszkowski (Pruszków)
Postów: 395
Domyślnie

tzw " artykuł sponsorowany"
__________________


pozdrowionka for @ll !
acmeadow jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-05, 14:19   #19
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie Re: focus II - plastikowa porażka

Cytat:
Napisał acmeadow
chyba chcieli zrobić best of the best of the best w tej klasie, ale to się nie robi kopiowaniem poszczególnych elementów innych aut !!!
No chyba tak to już jest w dobie globalizacji, trafiania w modę i panowania koncernów, że auta są bardzo podobne do siebie nawet wizualnie, nie mówiąc już o tych samych częściach w niektórych markach należących do jednego koncernu.
Mi FFII najbardziej się podoba jeśli chodzi o zawieszenie i wyposażenie. Optycznie z zewnątrz i wewnątrz Foka I jest ciągle the best!

pozdro
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-05, 19:42   #20
barnio
Turysta
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Łódź
Postów: 7
Domyślnie

Kolejna porazka to plastiki na zewnatrz na slupkach, chyba z plastingu po recyklingu z mydelczniczek je robili. Poki co nie widzialem jeszcze nowej Foki na ulicy w Lodzi, czyli jednak chyba nie jestesmy osamotnieni w naszych osadach
barnio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-05, 21:49   #21
hans
Forza Italia Squad
 
Avatar hans
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Koło :P
Ford Focus IV
HB 5D
1.5 Ecoboost 182 KM manual
2019
Postów: 339
Domyślnie

A ja już widziałem u mnei na parkingu 3dr HTB Golda w butelkowej zieleni.
__________________
Der Krieg ist verloren
---
Fast Only Rolling Downhill

nieustająca mądrość dnia (z basha):<DisIsOut> boze drogi, czemu na komunie nie daja juz dzieciom zegarkow i rowerow
hans jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-05, 22:21   #22
szy
Turysta
 
Avatar szy
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Gdańsk
Ford Focus II
HB 5D
1.6 Duratec Ti-VCT 115KM manual
2005
Postów: 854
Domyślnie

Ja w Gdańsku też nie.

Szy.
szy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-05, 23:52   #23
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

Jest w Gdańsku. Widziałem na parkingu pod sklepikiem w Osowej. Ale migiem, bo przejeżdżałem tylko.
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-05, 14:37   #24
SzerszeN
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Avatar SzerszeN
 
Zarejestrowany: Mar 2005
Skąd: Warszawa - Natolin
Ford Focus II FL
kombi
1.6 Duratec 100KM manual
wrzesień
2008
WF Warszawa Praga Południe
Postów: 244
Domyślnie

a i jeszcze jedno

chyba nikt do tej pory nie zwrocil uwagi na to ze tak na dobra sprawe dwojka z hatchbacka przeistoczyla sie w liftbacka
__________________



SzerszeN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-05, 14:39   #25
NeroN
Kataryna
Grupa: Śląsk
 
Avatar NeroN
 
Paweł
Zarejestrowany: Feb 2005
Skąd: Żarki Letnisko
Ford Focus III
kombi
1.6 EcoBoost 150 KM manual
grudzień
2011
Postów: 3 855
Domyślnie

A sedan wygląda jak mondeło....
__________________
FFI 1.6 HB & FFIII 1.6 EB kombi 204KM/327Nm by HEKO & POMYLONEZ - Projekt ZŁOMBOL było ST220 Blue Performance
NeroN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-05, 19:29   #26
grzehoo
Kataryna
 
Avatar grzehoo
 
Zarejestrowany: Apr 2005
Skąd: Trójmiasto
Postów: 3 050
Domyślnie

Pierwsza Foka RULEZ
__________________
grzehoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-04-05, 19:53   #27
gRuHa
Kataryna
 
Avatar gRuHa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Postów: 5 916
Domyślnie

mi sie od samego poczatku FFII nie podobal.....
w Wysokich Obrotach napisali ze Ford zrobil zamiast nastepcy poprzednika FFI, bo tak naprawde jest!!!! chociaz jak zobaczylem ja na zywo (czarna z dwoma srebrnymi pasami na srodku) to bylem juz sklonny sie do niej przekonac, ale jak sobie przypomne wnetrze pierwszej foki to zaraz porzucam te mysl......
teraz foke beda kupowac ludzie po czterdziestce najlepiej z jaknajmniejszym silnikiem, niewiem dla kogo robia ST.....
__________________


gRuHa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-05, 13:48   #28
Mati
Turysta
 
Avatar Mati
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Lubin \ Poznań
Postów: 47
Domyślnie

nowa foka to tragedia... trzeba wydać 80k zł żeby sie nie brzydzić kierownicy dotykać a i tak ta "skóra" jest o wiele gorsza niż zwykła kiera w jedynce... ford zrobił duuuuży krok wstecz niestety
__________________
Nie podoba Ci sie mój styl jazdy ? To zejdź z chodnika...
Mati jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-05, 14:28   #29
gRuHa
Kataryna
 
Avatar gRuHa
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Postów: 5 916
Domyślnie

ale za to jest najtansza, z najlepszym silnikiem i zawieszeniem w swojej klasie!!!!
(i co z tego???)
__________________


gRuHa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-05, 15:40   #30
Picia78
Klepacz
 
Avatar Picia78
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: Dąbrowa Tarnowska
Inny
HB 5D
2.5 DuratecRS 305KM manual
październik
2008
KTA powiat tarnowski (Tarnów)
Postów: 2 598
Domyślnie

FFII to porarzka koszmar nad koszmary choć kombi ujdzie w tłumie ale ta najbogadsza wersja TDCI bo te tansze to kaszana szok nie ma to jak FFI
__________________

Picia78 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[FFI] Plastikowa osłona intercoolera? mbudzik Silnik i skrzynia 6 26-08-09 01:08
Szyba przednia - plastikowa osłona czyma Inne techniczne 9 19-09-08 00:28
Plastikowa osłona mechanizmu pochylania fotela haen Inne techniczne 2 07-07-06 17:26

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u