Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Inne techniczne > Serwis i gwarancja

Komunikaty

Serwis i gwarancja Relacje z wizyt w ASO i innych serwisach.

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08-06-09, 18:02   #1
marwis
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Gdynia
Postów: 10
Domyślnie Uwaga na Art-Mot Bydgoszcz.Omijać z daleka!!!!!

W zeszłym roku dokonałem wymiany rozrządu w zakładzie Art-Mot pana Grzegorza K. w Bydgoszczy. Naprawa miała zając 3 godziny, po czym zwodzili mnie przez kilka dni by nastepnie poinformowac mnie, że popsuli mi samochód. Po opini rzezcoznawcy silnik nie nadawał się do naprawy, pogięte tłoki zerwane zawory porysowane gniazda, ogólna masakra. Dokonałem naprawy na własny koszt w innym warsztacie. Wyniosło mnie to 4600 pln, przy czym rzeczywisty koszt to 2 razy więcej.stracone dni pracy, kontrakt. bilety lotnicze(mieszkałem wtedy w uk). Po odmowie wypłaty odszkodowania ubezpieczyciela zakładu, mechanik oznajmił mi że nic mi nie zapłaci i śmiało mogę go podać do sadu, co też zrobiłem.czekam właśnie na rozprawę. Chciałbym wszystkich ostrzec przed tym zakładem jednocześnie prosząc was o wpisywanie nieuczciwych mechaników, zakładów.
Pozdrawiam
marwis jest nieaktywny  
stare 08-06-09, 18:08   #2
MisiekT
Sympatyk
Grupa: Warszawa
 
Avatar MisiekT
 
Michał
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Warszawa
Ford Focus III
HB 5D
2.3 EcoboostRS 350 KM
styczeń
2018
WWL powiat wołomiński (Wołomin)
Postów: 15 586
Garaż
Domyślnie

poprosimy o skany kilku dokumentow, bo sprawa powazna, a obsmarowac konkurencje moze kazdy...

PS. wspolczuje
__________________
Fiesta 1.6 Ti-VCT * FFI 2.0 130KM
MisiekT jest nieaktywny  
stare 08-06-09, 23:15   #3
marwis
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Gdynia
Postów: 10
Domyślnie

Moge tylko jeszcze dodać iż przez tego Pana mechanika włamano mi się również do mieszkania. Powiedział mi że naprawa potrwa około 3 godzin. Nie odpiąłem kluczy do mieszkania od kluczyka do samochodu. Po tych kilku dniach kiedy zjawiłem się u niego po klucze okazało sie ze wywiózł mi samochód w między czasie do jakiegoś innego zakladu. Musiałem wracac do UK tak wiec poprosiłem go o wysłanie mi kluczy LISTEM POLECONYM. Powiedział że nie ma sprawy, a póżniej że jego żona wysłała. Po jakims tygodniu wracam z pracy do domu i co zastaję??Ktoś mi się włamał do mieszkania.Nie było śladów włamania. Po odciskach palców policja złapała złodzieja. Okazał się nim kuzyn mojego sąsiada. Dostał 8 miesięcy,był wcześniej karany. Użył kluczy, które listonosz wrzucił przez dziurę. Był to zwykly list, nie polecony. Jak zapytałem o pokwitowanie nadania listu poleconego to nie mogli go znalezć. Ciekawe co??Kosztowało mnie to włamanie 12500pln.I co wy na to??
marwis jest nieaktywny  
stare 08-06-09, 23:17   #4
MisiekT
Sympatyk
Grupa: Warszawa
 
Avatar MisiekT
 
Michał
Zarejestrowany: May 2006
Skąd: Warszawa
Ford Focus III
HB 5D
2.3 EcoboostRS 350 KM
styczeń
2018
WWL powiat wołomiński (Wołomin)
Postów: 15 586
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał marwis
I co wy na to??
ze wrzuc jakiekolwiek dowody na cala sytuacje
__________________
Fiesta 1.6 Ti-VCT * FFI 2.0 130KM
MisiekT jest nieaktywny  
stare 09-06-09, 09:30   #5
marwis
Turysta
 
Zarejestrowany: May 2009
Skąd: Gdynia
Postów: 10
Domyślnie

adres domowy w uk.chyba nie sądzisz że nawet złodziej-mechanik pojechałby do anglii okraść komuś mieszkanie.poza tym nie odpinałem kluczy bo naprawa miała trwać 3 godziny. popełniłem bląd kolosalny i za niego słono zapłaciłem. jedyne za co mogę go winić to to ze nie wysłał kluczy listem poleconym, za podpisem, a zwykłym. a może zrobił to specjalnie??nie wiem.

[ Dodano: Wto 09 Cze, 2009 09:52 ]
Zgodził sie pisemnie ponieść koszty po czym póniej mnie wyśmiał. Musiałem sam za wszystko zapłacić. Nastepny to oświadczenie tegoż pana.

[ Dodano: Wto 09 Cze, 2009 09:54 ]
mam jeszcze fakturę naprawy i wiele innych. pełnomocnictwa do sądu it. ale nie będę zamieszczał.

[ Dodano: Wto 09 Cze, 2009 10:03 ]
Oświadczenie

[ Dodano: Wto 09 Cze, 2009 10:05 ]
Pozdrawiam mechaników niedowiarków. Rózni są fachowcy.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg image_127.jpg (12,3 KB, 345 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg image_159.jpg (14,7 KB, 336 wyświetleń)
marwis jest nieaktywny  
stare 09-06-09, 12:14   #6
logan
Sympatyk
Grupa: Warszawa
 
Avatar logan
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Warszawa Ząbki
Ford Focus II FL
kombi
1.8 TDCi 115 KM manual
listopad
2009
WWL powiat wołomiński (Wołomin)
Postów: 462
Garaż
Domyślnie

Zamykam ten cyrk, a potem wyczyszczę.
Marwis, jak będziesz miał coś konkretnego do dodania w temacie nierzetelnego mechanika daj znać na PW to ci temat odblokuję. Kolejne bicie piany jest niepotrzebne.
__________________

logan jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Mechanicy Bydgoszcz RAZIK Szkody, Naprawy, Porównania 5 21-07-11 18:24
Artykuł o tym dlaczego należy omijać ASO POL MOTORS - cd... chemik Serwis i gwarancja 0 26-04-06 21:04
Artykuł o tym dlaczego należy omijać ASO POL MOTORS..... GOŁY70 Serwis i gwarancja 1 10-06-05 07:48

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u