Forum Focus Klub Polska  
WWW Strona główna forum Rejestracja Garaż FAQ Społeczność FKP Galeria FKP Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj
Foczka miesiąca Foczka miesiąca
Wróć   Forum Focus Klub Polska > Techniczne > Silnik i skrzynia

Komunikaty

Silnik i skrzynia Wszystko o Foczych silnikach

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 11-03-10, 23:38   #1
pawel85
Turysta
 
Avatar pawel85
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Skąd: Radom
Ford Focus I FL
HB 3D
1.8 TDCi 115 KM manual
2002
WRA powiat radomski (Radom)
Postów: 20
Garaż
Domyślnie Schemat weżyków podcinienia TDCI 115PS

Witam mam taki problem foczka 2002 rok 115 TDCI, mam takie objawy jak zapale zimne auto to silnik pare sekund kuleje(nierowna praca) po chwili jest ok, a jak jade na rozgrzanym silniku to czesami w zakresie obrotów 1500-2000 przerywa podczas jazdy, jezeli doda sie gazu to juz jest dobrze, auto ogolnie jest zamulone, nie ma siły wogole, dopiero zaczyna dobrze jechac powyzej 3000obr/min co do kopcenia to jak kazdy diezel jak sie przycisnie to i dymka pusci, zadnych wycieków w silniku nie ma, turbo suche, z tego co zauwarzyłem rozrząd był wymieniany, i chyba pokrywa zaworów była zdejmowana (i kto wie co tam jeszcze było robione), Kupiłem je rozbite sprowadzone wiec nie mogłem sprawdzic silnika, i jak wymieniałem swiece bo nie chciał palic to na pierwszym cylindzre swieca była mokra inne suche a wczesniej nie był palony (wstawiłem go do garazu wieczorem i na drugi dzien wieczorem wykręcałem swiece),czyzby wtrysk padł i takie miał objawy,
Wracając do tematu bo sie rozpisałem ale lepiej wiecej napisac jak pozniej ktos ma sie głowic oco chodzi, i z tego co wyczytałem na forum z róznymi przypadkami chce zacząć od najprosztrzej rzeczy zanim wpakuje sie w koszta, posprawdzac podcinienia zeby nie były pozamieniane, jezeli ktos ma jakis schemat lub jakis opis skąd do kąd powienien isć węzyk,
Pozdrawiam Paweł
pawel85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum

Kontakt -



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.10
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Garage vBulletin Plugins by Drive Thru Online, Inc.

Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Navbar with Avatar by Kolbi
1999-2005 © FKP. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli.
Komentarze, oceny a w szczególności posty na forum są własnością ich autorów.
FKP nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

stat4u