View Single Post
stare 09-10-10, 20:59   #29
Bartek1234
Turysta
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Ford Focus C-Max
HB 5D
1.6 DuraTorq TDCi 109KM manual
2006
Postów: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał juro_le Zobacz post
Kolego Bartek – widzę że liznąłeś więcej wiedzy na ten temat niż ja. Ale nie było śladu na tym forum o twoich przemyśleniach. Chciałeś tę wiedzę zachować dla siebie? Widzisz ja opisałem suche nie zaprzeczalne fakty i wyciągnąłem z tego logiczne wnioski oraz poprosiłem czytających o interpretację przed podjęciem decyzji. Stąd moja rada. Jeżeli dobrze zrozumiałeś mój tekst to nie ma tam nic o wtryskach tylko o wzrastającym ciśnieniu itd. A z wydruków komputerowych z aktualizacji softu nie wynika iż jest to same kodowanie wtrysków. Natomiast jest tytuł „Ponowne programowanie modułu PCM” i wersja pliku.
Nie mam nic do Panów z Łowicza. Maja wiedzę i na tym zarabiają. Nic w tym złego.
Natomiast fora użytkowników są po to by wymieniać swoje doświadczenia. Co też uczyniłem. I nie było moją intencją wprowadzanie kogoś w błąd.

Pozdrawiam

czesc!!!

Spokojnie, bez urazy.
Powiedz sam, miałeś rację???
Bo jeżeli programowali Ci całe PCM to nie ma opcji zeby auto chodziło jak trzeba i na 10000% się zcheckowało tylko musialo pare kilometrow przejechac.
Wg. mnie czeka Cie na nowo wywalanie FAPA bo z tego co piszesz wgrali Ci kompletny soft z fapem włączonym , a jak nie masz go juz na pokladzie to autko się o tym zorientuje. Moja rada jedz do chlopakow do Łowicza i popros o ponowne wylaczenie filterka po updacie i dopiero bedziesz pewny ze jest dobrze.


Pozdrawiam
Bartosz
Bartek1234 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem