View Single Post
stare 27-05-11, 14:00   #1
uk4sh
Turysta
Grupa: Śląsk
 
Avatar uk4sh
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Ford Focus I
HB 3D
1.8 Zetec 115KM manual
1998
Postów: 29
Domyślnie Wymiana wtryskiwaczy LPG - na jakie?

Witam! Nie znalazłem na forum takiego tematu więc piszę w nowym temacie. Foka 1.8 16v w sekwencji. Mój problem polega na tym ze jak foczka paliła początkowo 10l przy butowaniu, tak nagle zaczęła wsysać 14 ;/ oczywiście gazu. Byłem u jednego, drugiego gazownika i nic konkretnego nie powiedzieli- tylko kasowali.. Wymieniłem świece i przewody bo odgłos był taki jakby chodził tylko na 3 cylindrach, wymieniono również filtr gazu i spalanie wynosi teraz 12,5l/100 przy spokojnej jeździe. Gazownik mówił o wymianie listwy wtryskiwaczy bo fakt-słychać jak klepią i sprawdzał jednego po drugim- jeden był sprawny reszta głośno cykała. Mówił że przepuszczają za dużo gazu i są nieszczelne więc trzeba wymienić listwę więc zapytałem o ceny a od do mnie że od 350zł w górę także podziękowałem na tej wizycie bo nie miałem tyle kasy przy sobie. Więc tutaj moje pytanie jaką mam zamówić listwę wtryskiwaczy bo zauważyłem że na allegro są 200zł tańsze niż on chciał moja instalacja to STAG 300-4 i mam żółte wtryskiwacze Valtek i nie chcę ich regenerować bo podobno są wadliwe. Gazownik proponował mi jakieś niebieskie OMVL. Proszę o opinie na ten temat, z góry wielkie dzięki wszystkim
uk4sh jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem