View Single Post
stare 25-09-07, 23:05   #19
GreguS
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Avatar GreguS
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Skąd: Łomianki
Ford Focus III
kombi
1.6 EcoBoost 182KM manual
listopad
2011
Postów: 60
Garaż
Domyślnie

Mialem taka mate 2 lata w Fodzie Focusie I a teraz mam w 2-ce i sie nie przegrzewal. Spokojnie mozesz ja zalozyc.

[ Dodano: Wto 25 Wrz, 2007 23:17 ]
Jesli chodzi o gąbkę pod panele to jej nie przyklejałem do niczego. Położyłem ją tylko pod wykładziną podłogi. Samą wykładzinę w miarę łatwo się zdejmuje a listwy ją mocujące można bez problemu zdjąć a i co ważniejsze później założyć. Ostatnio dodatkowo kupiłem w Norauto gąbkę samoprzylepną (jest w dziale audio) i ona dała jeszcze lepszy efekt niż ta gąbka pod panele, stymże jest sporo droższa- 44zł za wymiar 150x50cm. Także w Norauto kupiłem gąbkę którą wyciszyłem przegrodę czołową od strony silnika. Myślałem o naklejeniu jej pod istniejącym wyciszeniem, ale koniec końców nakleiłem ją na oryginalne wyciszenie i póki co sie trzyma. Ta gąbka do komory silnika jest jeszcze droższa. Za fragment 100x100cm zapłaciłem ponad 100zł. Ale efekt akustyczny bardzo dobry. Wizualnie troche gorzej, bo musiałem przyklejać kawałkami ze względu na ciężki dostęp i liczne krzywizny...no ale cóż do silnika raczej sie rzadko zagląda.

Fotki bym zamieścił, ale dostaję komunikat, że limit załączników na tym forum został przekroczony. Spróbuję ponownie za jakiś czas.
GreguS jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem