View Single Post
stare 25-01-19, 10:22   #7
radmol
Turysta
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Ford Focus II FL
HB 5D
1.6 Duratec 100KM manual
2011
Postów: 17
Domyślnie

No i o to mi chodziło aby mi ktoś napisał że jemu też poszarpuje ten sam silnik.
Ja szukałem wykresu momentu ale nie udało mi się znaleźć w necie. Podobno jest w książce sam naprawiam ale tej też nie udało mi się ściągnąć tzn. kupić legalnie.

Czy mógłbym prosić o wykres tego momentu mojego silnika albo jako obrazek na forum albo jako wiadomość na priv?

PS A tak jeszcze wracając do chęci sprzedaży... to jest auto żony teoretycznie ale i tak jeździmy razem do pracy.
Wozimy nim dwójkę dzieci w fotelikach do szkoły. Ja mam S-maxa 1.6EB ten sam rocznik 2011. No i tu się zaczyna - w smaxie cisza aż za bardzo/focus wyje, Smax pali mi średnio 7,2L a Focus 6,9L - tragedia jeśli porównywać te dwa samochody (przepaść masy a spalanie podobne czyli dla Focusa stanowczo za dużo). No i ciasno dla 4 osób. Niestety zawiodłem się na tym aucie dla nas. Kupiłem bo żona chciała "małe" (poprzednio miała Hondę Jazz). Szkoda - następna będzie Octavka III kombi dla żony ale dziwią mnie marne opinie dla tego auta na autocentrum.pl. Ja focusowi dałem 3,5pkt w sumie.
radmol jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem