View Single Post
stare 22-09-09, 17:20   #14
moons
Kataryna
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Hajnówka
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
luty
2001
BHA powiat hajnowski (Hajnówka)
Postów: 5 021
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malave Zobacz post
No nie powiem bo bardoz bym liczyl na jakas drobna pomoc jakis opis a powiedz mi prosze gdzie to wszystko sie podłacza? do drzwi kierowcy trzeba ciagnac kable od elektryki i tam gdzies to podlaczyc? czy jak bo nie orientuje sie w tym kompletnie. a jak narazie szukam czesci i nie jest latwo;/
Pokrótce wygląda to tak. Po pierwsze i najważniejsze to trzeba sprawdzić czy Twoja skrzynka bezpieczników jest przystosowana do obsługi 4 x elektryka. Sprawdzisz to wyjmując skrzynkę i odłączając szarą wtyczkę (C10) pod nią powinny być dwa takie duże piny jeśli są nie czeka nas wymiana skrzynki bezpieczników. Czasem już jest nawet pociągnięta wiązka na 4 x elektrykę od skrzynki z bezpiecznikami do złącza po lewej stronie nóg kierowcy jeśli nie ma to trzeba dołożyć. Następnie trzeba dołożyć przewody do oryginalnej wiązki pomiędzy wszystkimi drzwiami co wiąże się z wywaleniem całego wnętrza. Ja przy okazji zrobiłem konserwację podłogi a było już co konserwować. I ostatnia rzecz to rozbebeszenie wszystkich drzwi. W każdych drzwiach trzeba wymienić całe wiązki i podnośniki szyb. i to już wszystko. Mi to zajęło prawie trzy dni. Ale tak jak mówiłem konserwowałem podłogę, tylne podnośniki kupiłem z rozwalonym tym białym plastikiem i musiałem wymienić ze swoich (też wredne zajęcie). A tak wiadomo że wszystko drugi raz robi się dwa razy szybciej. Najlepiej widać to na drzwiach. Jedne robisz powiedzmy dwie godziny a drugie to już z paluszkiem robisz w godzinę bo wiesz co i jak.

Pozdrawiam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
p.s. nie bądź rasistą, bądź jak panda: czarny, biały i azjata
moons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem