View Single Post
stare 27-04-09, 17:57   #30
edo-
Turysta
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Skąd: Lubuszanin
Ford Focus I
kombi
1.8 Zetec 115KM manual
1999
Postów: 29
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał moons
Nie wiem, ja prawdę powiedziawszy w tym temacie bazuję na wiedzy wyczytanej ze strony podanej w FAQ i tam jednak jest podane że domykanie jest w każdym module. Sam też mam biały serii D, jak założę 4xelektrykę to zobaczymy czy będzie domykanie czy jednak trzeba będzie wymienić moduł. Może u Ciebie to jednak tylko brak białego kabelka odpowiadającego za to domykanie. Jak chcesz to możesz sprawdzić czy masz ten kabelek powinien być na 14 pinie zielonej wtyczki idącej do modułu. Jeśli faktycznie jest u Ciebie i nie masz domykania to chyba będę od razu szukał jeszcze modułu .
Pozdrawiam
Moje spostrzeżenia są takie, wypiąłem wtyczkę z modułu i tak jakiś biały kabelek jest tylko nie wiem jaki to nr bo numeracji nie ma a tak na oko to może być nr 14. Jakie było moje zdziwienie kiedy podpiąłem wtykę i próbuje domknąć szybkę tzn zamykam auto i przytrzymuje przycisk jeszcze raz dłużej a tu szybki jak zaczarowane jadą do góry same, czyli biały moduł ma domykanie Tylko jak pisałem wcześniej szyba pasażera nie działa podejrzewam że silnik się spalił i niemiec wymienił na zwykły bez domykania. Ale i tak jestem szczęśliwy że zruszenie wtyki spowodowało cudowne ozdrowienie szybek
edo- jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem