View Single Post
stare 26-04-09, 22:10   #27
moons
Kataryna
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Hajnówka
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
luty
2001
BHA powiat hajnowski (Hajnówka)
Postów: 5 021
Domyślnie

Cytat:
Napisał edo-
No i tu jest zagwozdka bo moduł mam biały seria D, że niby domykanie powinno być a nie ma, ale z drugiej strony w FAQ Moduły CTM / ZV / GEM jest napisane że dopiero moduły zielone od FB mają domykanie szyb. I gdzie tu prawda, chyba że źle zrozumiałem.
Nie wiem, ja prawdę powiedziawszy w tym temacie bazuję na wiedzy wyczytanej ze strony podanej w FAQ i tam jednak jest podane że domykanie jest w każdym module. Sam też mam biały serii D, jak założę 4xelektrykę to zobaczymy czy będzie domykanie czy jednak trzeba będzie wymienić moduł. Może u Ciebie to jednak tylko brak białego kabelka odpowiadającego za to domykanie. Jak chcesz to możesz sprawdzić czy masz ten kabelek powinien być na 14 pinie zielonej wtyczki idącej do modułu. Jeśli faktycznie jest u Ciebie i nie masz domykania to chyba będę od razu szukał jeszcze modułu .
Pozdrawiam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
p.s. nie bądź rasistą, bądź jak panda: czarny, biały i azjata
moons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem