View Single Post
stare 26-04-09, 21:23   #26
edo-
Turysta
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Skąd: Lubuszanin
Ford Focus I
kombi
1.8 Zetec 115KM manual
1999
Postów: 29
Garaż
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malave
Cytat:
Napisał edo-
Cytat:
Napisał moons
Cytat:
Napisał edo-
A powiedzcie mi jaki moduł powinienem zainstalować, żeby mieć domykanie szyb bo w tej chwili mam wersje GHIA ale bez domykania i bez podwójnego ryglowania zamków.
Domykanie powinno być w każdym module oprócz tego najmniejszego z różową nalepką czyli seria D, E, F. Oczywiście 4 x elektrykę masz bo inaczej nie działa . Natomiast podwójne ryglowanie jest w serii E i F, no i oczywiście potrzebne zamki z podwójnym ryglowaniem.
Pozdrawiam
No i tu jest zagwozdka bo moduł mam biały seria D, że niby domykanie powinno być a nie ma, ale z drugiej strony w FAQ Moduły CTM / ZV / GEM jest napisane że dopiero moduły zielone od FB mają domykanie szyb. I gdzie tu prawda, chyba że źle zrozumiałem. A i jeszcze jedno mam 4 elektryczne tylko jest problem, bo nie mogę zaprogramować przedniej szyby pasażera, żeby za mocniejszym klikiem jechała sama do góry tak jak reszta szyb dojeżdża po zaprogramowaniu, może przez to że z tą jest coś nie tak nie działa domykanie.
edo- a czy przypadkiem za to żeby szyba dojeżdzała do konca po mocniejszym kliknieciu nie odpowiada specjalny podwójny przycisk? ja mam taki tylko jeden do szyby kierowcy. nie slyszałem nigdy ze mozna cos takiego doprogramowac.
U mnie wszystkie przyciski są tzw podwójne i sprawa taka, że jak odłączysz aku to później trzeba podjechać każdą szybą do góry i przytrzymać około 10 sekund i po tym szybka jedzie ładnie w dół do końca jak i ładnie wraca bez trzymanki
edo- jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem