View Single Post
stare 26-04-09, 18:51   #17
Malave
Turysta
 
Avatar Malave
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Skąd: Warszawa
Ford Focus I
kombi
1.8 Zetec 115KM manual
kwiecień
2000
WX Warszawa Żoliborz
Postów: 106
Domyślnie

Cytat:
Napisał moons
Cytat:
Napisał Malave
a juz tak pewnie tym pytaniem odbiegne od tematu ale orientujesz sie czy trudno sobie zrobic tylne szyby sterowane elektrycznie?(teraz mam tylko przód)
Powiem Ci za jakiś miesiąc jak mi się uda . Mam już wszystkie części ale ciągły brak czasu nie daje mi tego złożyć do kupy. Na razie mogę Ci powiedzieć że samo znalezienie wszystkich części jest dosyć trudne. Może nie tak chodzi o dostępność ale o ceny, np tylny podnośnik elektryczny to koszt coś około 250 - 300zł ale można i trafić taniej to samo jest z przodem. Trudno znaleźć też tapicerki do tyłu bez dziury na korbkę ja np zrezygnowałem z kupna nowych tapicerek i w swoją założę jakieś gustowne koreczki . Mam trenda i choć szukam chyba już pół roku nie mogę znaleźć takiego koloru jak u mnie bez korbki.
Natomiast co do samego zakładania to chyba nie jest jakoś szczególnie trudne, trzeba wywalić wszystko ze środka auta razem z wykładziną, pociągnąć jedną wiązkę w środku auta no i wszystkie drzwi trzeba rozbabrać bo trzeba wymienić całe wiązki w drzwiach i podnośniki.
Pozdrawiam
a orientujesz sie pozniej jak to jest z podłaczeniem tego wszystkiego do modulu komfortu zeby zaczeło dzialac domykanie szyb? bo to tez trza do drzwi kierowcy podłaczyc?
__________________
2000r Focus I , 1.8 Zetec, 115KM Manual, Combi
Malave jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem