View Single Post
stare 08-04-12, 08:12   #8
mjq
Zarząd FKP
Grupa: Śląsk
 
Avatar mjq
 
Marcin
Zarejestrowany: Mar 2011
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Ford Focus I FL
HB 5D
1.6 Zetec 100KM manual
2004
GWE powiat wejherowski (Wejherowo)
Postów: 14 034
Garaż
Domyślnie Nasz wybór

Wewnątrz:
  1. Kokpit i tworzywa sztuczne:
    • Nielsen Finesse
      - przyjemny cytrusowy zapach, prosta aplikacja, satynowe wykończenie. Przy nakładaniu pozostawia smugi, które po paru minutach znikają. Niestety zapach nie pozostaje w aucie na długo. CENA: 0,5l 19zł. NIE (mjq)
      - środek konserwujący z cleanerem, więc czyści i pielęgnuje. Przyjemny satynowy efekt, dobra trwałość, antystatyczność i wydajność. Zapach cytrusowy. Na foto po lewej. CENA: 0,5l 19zł. TAK (czaptan)
    • CarLack 68 Plastik Care - ponownie uniwersalny środek. Wykończenie błyszczące, trudna do uzyskania jednolitość. Trwałość na wysokim poziomie. Na foto po prawej. CENA: 0,5l 45zł. NIE (czaptan)
    • POORBOYS WORLD Natural Look Dressing - przede wszystkim środek "miażdży" zapachem marcepanu. Bardzo prosta aplikacja, satynowe wykończenie. Nie pozostawia smug. Zapach utrzymuje się dwa trzy dni. CENA: 473ml 49zł. TAK (mjq)
    • 303 Aerospace Protectant - brak zapachu, prosta aplikacja, nie pozostawia smug. Wykończenie mocno świecące co sprawia, że dyskwalifikuje ten produkt w moich oczach. Może być tez stosowany jako zabezpieczenie plastików zewnętrznych, ale tam też się nie sprawdza z powodu bardzo kiepskiej trwałość. Edit 2012-08-26: w końcu znalazłem idealne zastosowanie dla AP303. Są to dywaniki gumowe, po aplikacji nabierają koloru, świetnie odpychają wodę, są łatwiejsze do wyczyszczenia.CENA: 59ml 10zł. TAK (mjq)
    • AUTO FINESSE SPRITZ INTERIOR DETAILER - Bardzo słodki zapach który mi osobiście nie pasował. Nadaje plastikom połysku i dobrze spełnia zadanie antystatyczne. Docelowo stosowany pod maska do plastików i spisywał się bardzo dobrze przy tym będąc wydajnym. Cena 49,90 zł za 500 ml. TAK (cimell).
  2. Tapicerka materiałowa:
  3. Tapicerka skórzana:
  4. Neutralizatory zapachów:
  5. Zapachy:
    • California Scents Capistrano Coconut - szczerze zawiodłem się na tym zapachu. Miał być trwały do 60 dni, niestety po tygodniu trudno go już było wyczuć w samochodzie. CENA: 17zł. NIE (mjq)
    • California Scents Palm HangOuts Monterey Vanilla - ten zapach przypadł mi do gusty, jak na choinkę utrzymuje się w samochodzie dosyć długo. A sam aromat nie jest drażniący. CENA: 7zł. TAK (mjq)
    • Monster Shine - mam dwa. Zapach nowego auta jest w gruncie rzeczy neutralny i dość przyjemny. Drugi to Powder candy - świetny zapach puderkowych cukierków, bardzo świeży i przyjemny. Trwałość po kilku pisknięciach w podsufitkę - 1-2 dni. Tylko jako gratis, kupować nie ma sensu CENA: 0,1l 6zł. NIE (czaptan)
    • CALIFORNIA SCENTS - Shasta Strawberry - Świetny zapach lecz bardzo krótkotrwały. Wyczuwalny max do 5 tyg. Cena 17,99 zł za 42g. NIE (cimell).
    • Perfumy do pomieszczeń PACHNĄCA SZAFA (zapach Melonowy Nektar) - Bardzo ładny zapach, nie mdlący i nie pozostawiający plam na tapicerce po spryskaniu. Długo co prawda nie trzyma bo jednorazowe spryskanie to ok 3-4 dni ale cena i ilość butelki wystarcza na długo. Cena 19 zł za 100 ml. TAK (cimell).
__________________
Pozdrawiam mjq


Nie pytaj czy twój Focus zardzewieje, tylko kiedy.
Moje czarne wozidło

Ostatnio edytowane przez mjq ; 06-01-13 o 11:06
mjq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem