View Single Post
stare 08-07-05, 08:37   #29
sudi
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Kraków
Postów: 16
Domyślnie

Dobrze, dobrze już będe grzeczny A co do opłacalności- tutaj chodzi, że na ropie przejade ok 800km za sporo mniejszą cene (w mojej okolicy różnica na litrze między benzyną a olejem napędowym jest praktycznie juz 1zł!!!)a naprawdę jeżdże różnie -czasem zrobi się 10 tys rocznie, a czasem i nawet 30tys... co do oszczędnosći jeszcze na benzynie -obecny samochód napewno mniej pali niż 1.6 zetec, a to spalanie nie mówie, ze jest duże, ale przy obecnych chorych cenach... Hmmm cały czas rozważam jeszcze nad tym tdci, tylko jak on taki delikatny, to trochę się boję, bo nie mam zabardzo znajomego dobrego mechanika-jedynie mój sąsiad, ale czort wie czy on dobrze doradzi... Może ktoś poleciłby mi dobrą stacje diagnostyczną i dobrych mechaników w krk ? Lepiej teraz dać w łapke z 200-300zł niż potem jęczeć na auto...

A co do sprawdzania poduszki- podjechać na serwis i poprosić o sprawdzenie - bynajmniej w moim aucie dosyć łatwo sprawdzić pasażera bo jak się wsadzi głowę do schowka to w dziurze od zamka ją dosyć ładnie widać :] a od kierownicy -to już kwestia serwisu. Można jeszcze samemu na najbliższym drzewie ale takich rozwiązan nikomu nie życze :]

Pozdrawiam
__________________
Jak narazie Renault Thalia 1.4 16v czerwień wiśni Ale juz niedługo kombifoka
sudi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem