View Single Post
stare 07-07-05, 20:13   #23
sudi
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Kraków
Postów: 16
Domyślnie

Hehe takie mam przyzwyczajenia, co do klawiaturki hehe choć i moja już się rozsypuje- stary podciwy btc ale za to sporoo przeżył hehe -teraz puki co nei planuje zmiany bo to co na rynku obecnie, to zabawki- zajmuje sie sprzetem komputerowym to wiem hehe hehe . Co do ceny i przebiegu -max tolerancji to 37 tys-38tys zł... poprostu mam jeszcze wydatki na sierpień -remont domu a pomalować trzeba, powymieniać meble gdzieniegdzie, ocieplić, otynkować - spooro tego, tymbardziej, że to dosyć duży kawałek 4 ścian heh... , a pozatym tatuś musi dopłacić synkowi do motoryzacyjnego hobby bo benzynka do modelu tania nie jest (ciekawe jak taka foczka by sobie poradziła z moim modelem hmmm
Co do przebiegu- po przmyśleniach to chyba faktycznie bede szukał czegoś ok. 100tys :] ceny robią się milsze hehe ... tylko jak z awaryjnością tych silników- nei chciałbym do nich dopłacać... bo obawiam się poniekąd używanego auta, że będą jaja -połowa do wymiany itp itd... Czy bezpiecznie jest kupować przy aso ?:> daja oni jakąś gware na używki? Co do wyposażenia to ja w takim razie przedstawie juz kompletne minimum : klimatyzacja, elektryczne szyby z przodu, elektryczne lusterka, centralny zamek, wspomaganie, immobiliser, 2 poduchy minimum, radio ford 6000 i w sumie tyle juz by wystarczyło , ale reszta bajerów jak abs, pełna elektryka też by było mile widziane ... Upieram sie na modelu po liftingu bo z tego co wiem, jest w nich sporo poprawek i mniej rdzewieją ... pytam sie dalej -jak to 1.8 tddi 90km sie wkońcu sprawuje.... na tdci wątpie abym miał szanse trafić, oraz jak widze, że wymaga jakiejś specjalnej troski to wogóle zaczynam się lekko bać -o jaka troske chodzi ?? W przypadku renatki obecnie posiadanej jakoś nie mam problemów -leje paliwo, sprawdzam i ew. uzupełniam płyny i wymieniam jak trzeba żarówke i śmigam i jest oki... A moze faktycznei wybrać się gdzieś po foczke ? w niemczech idzie kupic w dobrej kasie nie draśnięty? tylko, że kwestia jak ja to sprawdze... handlarze mają różne sposoby na zamazywanie śladów-tak jak modelarze w modelach ...potrafią nawet całkowicie zmiażdżoną ,albo i solidnie ugryzioną płytę podłogową naprawić -wiem bo to tak jak w modelu -ostatnio zatrzymałem sie na słupie - prułem ok. 80km/h i hamulec nie wydolił -słup ,szybkie koziołkowanie, dach i ugryzione ok 0,6mm podłogi -hehe to sie nazywa praktyka :]-ale ciekawe jakbym wżucił 2 bieg alew koniec offtopu -Panowie kontynujmy dyskusje hehe...

Pozdrawiam

sudi
__________________
Jak narazie Renault Thalia 1.4 16v czerwień wiśni Ale juz niedługo kombifoka
sudi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem