View Single Post
stare 07-07-05, 16:36   #20
sudi
Turysta
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Skąd: Kraków
Postów: 16
Domyślnie

Hehe... Nie chce być niemiły, ale to nie allegro Panowie Kasa na 4 kółkach i ta w banku jest, ale czasu zbytnio mi brak ... autko bym potrzebował jeszcze w tym miesiącu :] Jaką mają żywotność te silniki fordowskie? szczególnie dieselki. 100tys km to dla mnie juz spory przebieg... ale jeżeli załóżmy, ze przez te 5-6 lat jakie bede miał minimum używania zrobie z 80-100tys...może być ciekawie Fakt fakem duże przebiegi są bardzo tanie -foka przed liftingiem z sensownym wyposażeniem z 2000r. stoi za 22.500zł z motorkiem 1.8 zetec -do wzięcia za 20 tys pewnie- w aso :] z książką... nawet sie tak pytalem dla checy to by mi do thalii extra z 3000-4000zł dali (co jak co, bo mam super egzemplarz-zero napraw, 26500 przebiegu ,full opcja, i silnik wg. serwisu-zero zużycia , a i odezwać się obok takiej nowej beemeczki umie -lubie te miny kierowców w bmw/audi z silnikami sporo większymi od mego jak, muszą oglądać mój niezbyt gustowny kuperek ... A co do foczek nadal: walory estetyczne Strasznie mi sie podoba ciemnozielony kolorek, lub grafitowy -może być też jakiś bordowy- takie bym chętnie nabył jasny niebieski też mi się podoba -habrowy...hmmm... może być, ale sąsiad ma kilka domów dalej foczke hatch habrową złoty też fajny, ale nei wiem czy robili po liftingu. Co do silnika -tutaj only diesel ...ale jaki...?? nielubie jeździć do ASO ani po innych serwisach co prawda mój sąsiad ma na ul.turonia serwis w krk i robi wszystko całkiem dobrze ,ale nie mam ochoty odwiedzać Jedynie chce się ograniczyć do przeglądów w ASO hehe -tak jak w każdym z dotychczasowych toczydełek, bo odpukać- żadne auto przez 16 lat mojego życia nie widziało lawety, ani krwiopijczych min serwisantów- no pardon... thalia raz miałą naprawiany centralny zamek w bagażniku bo przetarł się hehe...

Albo mam inną propozycję- powiedźcie mi co mogę kupić z foczek do 36/37tys? w dieslu i kombi ... dałoby się np. x100 lub fx gold? bo ghia chyba jak te wersje były nei była robiona -mogę się mylić, bo nie mam dużej stycznośći z tą marką

Pozdrawiam

sudi
__________________
Jak narazie Renault Thalia 1.4 16v czerwień wiśni Ale juz niedługo kombifoka
sudi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem