View Single Post
stare 24-03-15, 22:25   #6
bestia150
Turysta
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Inny
HB 5D
2019
Postów: 558
Domyślnie

Niestety moja radość była przedwczesna - dzisiaj okazało się, że czujniki przednie są jednak niesprawne Z tylnymi jest wszystko ok. Żeby być precyzyjnym to chodzi o model Logic PM-55-8 bez wyświetlacza.

Przednie działają normalnie zaraz po odpaleniu auta, ale wystarczy przejechać się kawałek i już przy kolejnej próbie parkowania jest cisza. Trzeba wyłączyć i włączyć zapłon, wtedy znów będą działały, ale do czasu - ręce mi opadają

Oczywiście pojechałem do nich dzisiaj i od razu poszedłem do obu dyrektorów. Techniczny nie mógł uwierzyć, że znów nie działają, więc odbyliśmy jazdę próbną - potwierdził, że faktycznie coś jest nie tak. W tym momencie jego nastawienie zmieniło się do mnie o 180st.

Oboje bardzo przepraszali mnie za całą sytuację i że nie dostałem wczoraj auta zastępczego. Dyr. tech. chciał mnie umówić na kolejną wizytę, na której miał być serwisant z Logic`a, ale odmówiłem. Więc drugą propozycją była wymiana czujników na inne + auto zastępcze, ale też się nie zgodziłem. Postraszył mnie jeszcze, że problemem może być instalacja elektryczna w samochodzie jednak nie przejąłem się tym. Poinformowałem obu, że czekam na pozytywne rozpatrzenie reklamacji i wyszedłem.

Na razie zastanawiam się czy jednak nie przystać na drugą opcję. Ewentualnie biorę jeszcze pod uwagę kupno oryginalnych centralek i aktywowanie w kompie wyświetlania odległości na wyświetlaczu radia. Czy przeprowadzał ktoś już taką modyfikację?
bestia150 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem