View Single Post
stare 04-01-09, 14:35   #8
moons
Kataryna
 
Avatar moons
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Skąd: Hajnówka
Ford Focus I
HB 5D
1.8 TDDi 90KM manual
luty
2001
BHA powiat hajnowski (Hajnówka)
Postów: 5 021
Domyślnie

Cytat:
Napisał radzique
Postojówki nie świecą. podświetlenie tablicy też nie. Mogę coś sprawdzić jeszcze samemu ?Teraz tak myślę, że problem chyba pojawił się jak odebrałem auto po naprawie pompy wtryskowej. Może gdzieś chłopaki przy okazji grzebania coś urwali albo co. Nie uśmiecha mi się znowu auta odstawiać przez taką bzdurę. Jakieś sugestie ?
Ale bezpiecznik masz dalej cały czy znowu się przepalił? Zresztą nie robi to za dużej różnicy moim zdaniem masz coś urwane, ucięte, przetarte czy po prostu nie podłączone. Instalacja do dokładnego przejrzenia i tyle. Zacznij od tego co koledzy lampki tablicy, przednie światła to do czego masz najłatwiejszy dostęp. A tak na marginesie już któryś raz czytam że coś tam się pojawiło albo znikło po naprawie u mechanika. Sorki koledzy ale jak odbieracie swoje furki od tych mechaników, nic nie sprawdzając? Przecież to się nadaje do reklamacji i tyle.
Pozdrawiam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
p.s. nie bądź rasistą, bądź jak panda: czarny, biały i azjata
moons jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem