View Single Post
stare 26-03-08, 16:08   #21
GIZIU
Turysta
Grupa: Warszawa
 
Avatar GIZIU
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Skąd: Warszawa
Ford Focus II ST
HB 5D
2.5 DuratecST 225KM manual
sierpień
2006
Postów: 95
Domyślnie

Witam, sam wczoraj odwiedziłem serwis OMC po raz pierwszy i ostatni. Wiem że mam do wymiany łożysko wyciskowe sprzęgła. Skorzystałem z promocji darmowego przeglądu. Chłopaczek na ok 25 lat obejrzał autko, posprawdzał różne pierdoły i wszystko ok. Potem powiedziano mi że za ok 4,5 godz. autko będzie zrobione, a za godzine, góra dwie będzie wiadomo co dokładnie jest nie tak i ile to będzie kosztować. Wsiadłem w autobus i pojechałem sobie do M1. Po godzinie dzwoni "Opiekun" i informuje mnie że muszą wyjąć skrzynię biegów i to kosztuje 1200zł, i że możliwe że będzie do wymiany sprzęgło i koło zamachowe więc naprawa może kosztować ok 5000zł. Ale i tak tego dziś nie zrobią bo nie mają części. Za 20min byłem spowrotem aby poinformować że rezygnuję z naprawy, pewny że nic nie zapłacę. Po czym "Opiekun" poinformował mnie ze muszę zapłacić 112,85zł za "weryfikację usterki". Zapłaciłem 112,85zł za to że panowie mechanicy stwierdzili że bez wyjęcia skrzyni nic nie zrobią. Podsumowanie wizyty w ASO:

- nie wyspałem się bo poproszono mnie o "punktualne przybycie" rano
- straciłem kilka godzin
- wyrzuciłem 112,85zł w błoto
- straciłem humor na resztę dnia

Do tej pory serwisowałem się w ASO Auto Barcelona (poprzednie auta to Seaty) i mimo że tanio nie było to byłem zadowolony. Ale do ASO Ford już nie pojadę. Dobrze że mam sąsiada mechanika.
GIZIU jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem