View Single Post
stare 30-10-08, 11:29   #18
w@riat
Sympatyk
 
Avatar w@riat
 
Zarejestrowany: Jan 2005
Skąd: wa-wa
Ford Focus II
HB 3D
2.0 Duratec 145KM manual
2006
WI Warszawa Śródmieście
Postów: 681
Domyślnie

Wżyciu bym nie chciał jeżdzić fura po kobiecie. Moją niby wszyscy chwalą (jak odwozi po piwkach w Kompanii ).
Ja jak z nią jadę do jestem juz do końca dnia chory.30 lat prawo jazdy cały czas jeżdzi a wciąż te same błędy, czasem się przebudzi ale to wyjątki.Jakiekolwiek "czucie auta "zapomnijcie, obce dzwięki?? hehehe , o uzupełnianiu płynów , ciśnienia opon , sprawdzeniu klocków czy ręcznego .ZERO, ona twierdzi że to ja mam tego pilnować ale to tylko wymówka, one nie mają pojęcia że to wszystko ma jakiekolwiek znaczenie.

I niech mi nikt z dżentelmenów forumowych nie pier... głupot że jest inaczej, o wyobrażni na drodze , przewidywaniu co zrobią inni to nawet nie ma co marzyć.

Jak widze te kolejne ci..y w "L" to szlag mnie trafia , niech sie na kursy gotowania zapiszą bo zwykle nie mają o tym pojęcia. :P



ufff................. no ulżyłem sobie.Pozdrawiam tych nienowoczesnych , nie silących sie na bycie "poprawnym" i tych co opowiadaja że" kobiety jeżdzą tak samo dobrze" niech dalej bryluja w damskim towarzystwie.
__________________
Pozdrawiam.
w@riat


„Polska powinna być tak uboga, aby Polacy sami chcieli pracować w Niemczech”
generalny gubernator okupowanych ziem polskich Hans Frank
w@riat jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem